EIG שוכרת את דה לה ריי ונטר כמנכ"ל MidOcean Energy

 

EIG שוכרת את דה לה ריי ונטר כמנכ"ל MidOcean Energy

 

ותיק התעשייה יוביל את חברת הגט"ן שבשליטת EIG

 

וושינגטון, 28 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה היום כי דה לה ריי ונטר הצטרף למשרד כמנכ"ל של MidOcean Energy ודירקטור ניהולי של EIG. MidOcean היא חברת גט"ן (גז טבעי נזיל) הנשלטת בידי EIG המבקשת ליצור פורטפוליו משולב ומגוון של פרויקטי גט"ן תפעוליים באיכות גבוהה עם תזרים מזומנים קיים וחזק. מר ונטר הוא ותיק בתעשייה בן 25 שנה עם ניסיון עולמי בתפעול, סגירת עסקאות ומנהיגות עסקית במגזרי הכרייה, ההזרמה והגט"ן. בין יתר תפקידיו הוא שימש כסגן נשיא בכיר של Integrated Gas Ventures, אחראי לרוב נכסי הגט"ן והגז הטבעי של Shell, ובעבר גם כראש הגט"ן הגלובלי של Shell. הוא יפעל ממשרדיה של EIG בלונדון.

 

"גט"ן הוא גורם מפתח בהשתנות השימוש באנרגיה והוא הופך יותר ויותר למקור אנרגיה אסטרטגי גיאופוליטי", אמר ר. בלייר תומס, יו"ר ומנכ"ל EIG. "EIG היא כבר זמן רב ספקית הון מרכזית למגזר וכבר השקיעה בתשעה פרויקטים של גט"ן ברחבי העולם, הכוללים יצירת נוזל וכן הפיכה לגז מחדש. הוספת מישהו בקליבר של דה לה ריי להובלה של MidOcean ממחישה עוד יותר את המחויבות שלנו לגט"ן ולהמרת האנרגיה. אנו מברכים את דה לה ריי לעלייתו על הסיפון ונרגשים מהעתיד שהוא יעזור לפתח עבור MidOcean".

 

מר ונטר הוסיף, "החזון של EIG עבור MidOcean מציג הצעה משכנעת לעולם שיזדקק לגט"ן עוד הרבה זמן. אנו חולקים אמונה חזקה בתפקיד החשוב של גט"ן, כחלק ממשפחה של גזים עם מעט וללא פחמן, לעזור לעולם לעבור לעתיד של נטו אפס. אני מצפה לעבוד עם הצוות כדי לבנות עסק מהותי, המבוסס על הרקורד הנרחב של EIG בגט"ן גלובלי, ולעסק הזה תהיה השפעה ממשית במגזר המאוד רלוונטי הזה של תעשיית האנרגיה העולמית".

 

מר ונטר הצטרף לראשונה ל-Shell ב-2002. בנוסף לתפקידיו כסגן נשיא ביצועי של Integrated Gas Ventures ומנהל גלובלי של תחום הגט"ן, הוא מילא תפקידים מגוונים ברחבי העולם, כולל סגן נשיא ביצועי עבור Upstream Joint Ventures, סגו נשיא ביצועי עבור  Gas & Power Africa, וסמנכ"ל מסחרי בקטאר. מר ונטר היה אחראי גם על נושאי ייצור ה-CCUS וה-Blue Hydrogen של Shell. מר ונטר הוא בעל תואר MBA בהצטיינות מ-IMD בשוויץ, תואר ראשון במסחר (בהצטיינות) מאוניברסיטת נורת‘ווסט ותואר הצטיינות במימון וניהול השקעות (בהצטיינות) מאוניברסיטת יוהנסבורג, שניהם מדרום אפריקה.

 

אודות EIG

 

EIG היא משקיעה מוסדית מובילה במגזר האנרגיה הגלובלי עם 25.0 מיליארד דולר מנוהלים נכון ל-31 בדצמבר 2022. EIG מתמחה בהשקעות פרטיות בתשתיות של אנרגיה ושקשורות לאנרגיה על בסיס גלובלי. ב-40 שנות ההיסטוריה שלה, EIG הקצתה יותר מ-40.1 מיליארד דולר למגזר האנרגיה באמצעות 380 פרויקטים או חברות ב-38 מדינות בשש יבשות. הלקוחות של EIG כוללים רבות מקרנות הפנסיה המובילות, חברות ביטוח, הקדשים, קרנות וקרנות עושר ממשלתיות בארה"ב, אסיה ואירופה. המטה של EIG נמצא בוושינגטון הבירה, עם משרדים ביוסטון, לונדון, סידני, ריו דה ז‘נרו, הונג קונג וסיאול. למידע נוסף, בקרו בבקשה בכתובת www.eigpartners.com.

קשרי מדיה

 

FGS Global
Kelly Kimberly / Brandon Messina
+1 212-687-8080
EIG-SVC@sardverb.com

 

מקור: EIG

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire