קבוצת קורטק מינתה את FischTank PR, חברת יח"צ המתמחה בקלינטק, כדי לחזק את הנראות בענפי הקלינטק, הרכב וכלי הרכב החשמליים

קבוצת קורטק מינתה את FischTank PR, חברת יח"צ המתמחה בקלינטק, כדי לחזק את הנראות בענפי הקלינטק, הרכב וכלי הרכב החשמליים

 

אן ארבור, מישיגן, 28 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מפתחת האנודה מסיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, טכנולוגיית Cyclohexasilane (CHS) ויישומי קלינטק וטכנולוגיה מתפתחת אחרים, הודיעה היום כי היא שכרה את שירותי FischTank PR, חברת יחסי ציבור המתמחה בתחום הקלינטק עם ניסיון רב בתחום שקשור לפיתוח סוללות, אחסון אנרגיה, חומרים מתקדמים וקיימות כללית.

 

FischTank תהיה אחראית לניהול התקשורת הארגונית של Coretec כולל הודעות לעיתונות, פלטפורמות מדיה חברתית, שיווק בדוא"ל והזדמנויות למדיה מערכתית. באופן רחב יותר, FischTank תגדיל את טביעת הרגל של המותג בקטגוריות הרכב, הקלינטק וכלי הרכב החשמליים. נראות זו חשובה מכיוון ש-Coretec מקדמת את הפיתוח של Endurion, תוכנית פיתוח הסוללות של החברה וכן בונה על מאמצי המסחור שלה. Coretec ממוקמת היטב לצמיחה באמצעות שותפויות אסטרטגיות וציון דרך אחרים, ועל FischTank תוטל המשימה לתקשר בצורה יעילה לקהל בתעשייה ובשוק ההון.

במשך קרוב לעשור, FischTank PR סיפקה מאמצי תקשורת ושיווק דיגיטלי עבור כמה מהמותגים המלהיבים ביות, בתחומי הקלינטק/קיימות/אנרגיה מתחדשת, כמו גם טכנולוגיות וחומרי B2B רחבים יותר. המשרד מבצע עבודה מקיפה במעלה ובמורד שרשרת הערכים המתחדשים, והוא מייצג חברות בתחום הניידות וכלי רכב חשמליים, סולאריות, טכנולוגיות של סוללות, אחסון אנרגיה, בנייה ירוקה, יעילות אנרגטית, מוליכים למחצה ומגזרים מתפתחים רבים אחרים.

"בהתחשב בהתפתחויות המרגשות של השנה החולפת והציפיות הגבוהות שלנו לפעילות עסקית עתידית, Coretec נרגשת לעבוד שוב עם FischTank PR ומקצועני תחום תקשורת הקלינטק שלה", אמר מתיו קאפרס, מנכ"ל The Coretec Group. "Coretec התפתחה משמעותית במהלך השנה האחרונה כאשר תוכנית פיתוח הסוללות Endurion וטכנולוגיית CHS שבבסיסה זכו להתעניינות מתעשיית הרכב החשמלי ומגזרים אחרים. בשכירת שירותיה של FischTank אנו מבקשים להעביר בצורה אסרטיבית את חוזק הטכנולוגיה והשותפויות שלנו למקבלי החלטות אצל לקוחות פוטנציאליים ולקהלים רחבים יותר של  בעלי עניין".

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת מערך של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com.

עקבו אחרי קבוצת קורטק:

בטוויטר: @CoretecGroupInc

בלינקדאין: www.linkedin.com/company/24789881

טיקטוק: www.tiktok.com/@thecoretecgroup

ביוטיוב: www.youtube.com/channel/UC1IA9C6PoPd1G4M7B9QiZPQ/featured

אודות FischTank PR

FischTank PR היא חברת תקשורת ושיווק בשירות מלא המשרתת לקוחות המתפרשים על פני תעשיות שונות, כולל אך לא רק קלינטק וקיימות, בריאות וביוטכנולוגיה, B2B וטכנולוגיות מתפתחות, נדל"ן ושירותים מקצועיים. אסטרטגיה משולבת המורכבת מקשרי מדיה, כתיבת תוכן, תקשורת ארגונית, SEO/ORM, מדיה דיגיטלית/חברתית, קופירייטינג ושיווק יוצא, מאפשרת ל-FischTank לסייע ללקוחות לחזק את המסר שלהם עם תוצאות המשפיעות על השורה התחתונה שלהם.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת http://www.FischTankPR.com  או עקבו אחרינו בפייסבוק, בלינקדאין ובטוויטר - Twitter - @Fisch_Tank

מידע צופה פני עתיד:

 

ההצהרות בהודעה לעיתונות זו המתייחסות לציפיותיה של קבוצת קורטק לגבי ההשפעה העתידית על תוצאות החברה מפעילות הן הצהרות צופות פני עתיד, ועשויות להיות כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות, שחלקם אינם בשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות כאלה מתוארים בפירוט רב יותר בהגשות שלנו לרשות ניירות הערך האמריקאית. מאחר שהמידע בהודעה לעיתונות זו עשוי להכיל הצהרות הכרוכות בסיכון ובחוסר ודאות וכפופות לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות מהותית מהתוצאות הצפויות. איננו מתחייבים לחשוף את התיקונים הבאים להצהרות צופות פני עתיד. הודעה זו אינה מהווה הצעה למכירה או שידול להצעות לרכישת ניירות ערך כלשהם של כל ישות.

 

אנשי קשר

 

The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media Contact:
Spencer Herrmann
FischTank PR
coretec@fischtankpr.com
+1 (518) 669-6818

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE