Basis Technology משתפת פעולה עם Zoomd כדי להגדיל את הפקת הערך הכספי מתוכן אינטרנטי בדפדפנים נייחים וניידים

מנוע המלצות על פעולות מאיץ את הגלישה וקבלת ההחלטות של המשתמש

 

קמברידג', מסצ'וסטס, 17 ביולי 2014 (GLOBE NEWSWIRE):

 

Basis Technology, המובילה בחיפושים וניתוחי טקסט רב לשוניים, משתפת פעולה עם Zoomd, שפלטפורמת ההמלצה על פעולות החדשנית שלה מעצימה את פעולות הגלישה הבאות במחשבים שולחניים ומכשירים ניידים. Zoomd יוצרת הזדמנויות חדשות להכנסות ומגדילה את שיעורי ההמרה של מנועי חיפוש, מפרסמי תוכן ואתרי מסחר אלקטרוני בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לבצע את הצעד הבא שלהם בתוך האתר.

 

פלטפורמת ההמלצות על הפעולה הבאה של Zoomd מעניקה חוויית גלישה יעילה שמאפשרת למשתמשים לתמרן ביעילות באמצעות גלישה באינטרנט ולהגיע ליעד הסופי שלהם. על ידי חיזוי הכוונה של המשתמשים, באמצעות ניתוח ביג דאטה של פעולות המשתמש באותו אתר, סמנטיקה של דפים, הפעילות האחרונה ופעולות עבר באותו הקשר, Zoomd מציעה למשתמשים צעדים באים מותאמים אישית שאפשר לבצע תוך השארת המשתמש באתר.

 

מעמוד של מוצר באתר של מסחר אלקטרוני, המשתמשים יכולים להקליק אל סקירות של המוצר באתרים מרובים או להשוות מוצרים שמוצעים על ידי שותפים מסונפים. המנוע של Zoomd שחוזה את פעולת הגלישה הבאה מספק "כרטיסי פעולה" מיידיים, תמציתיים ורלבנטיים שמפשטים את הפעולה הבאה ומאפשרים למשתמשים להקליד את הפעולה הבאה שלהם באתר עצמו. כתוצאה מכך, אתרי מסחר אלקטרוני יכולים להציג פרסומות, תוכן ממומן ופרסומות פעולה מאוד ממוקדים.

 

Zoomd משלבת את פלטפורמת הבלשנות Rosette(R) של Basis Technology כדי לתמוך בדפדוף באנגלית, פורטוגזית ורוסית, ומכסה יותר ממיליארד דוברים, ויש עוד שפות בדרך (1). בסך הכל Rosette תומכת בארבעים שפות.

 

"למרות שהצרכנים עושים יותר במכשירים הניידים שלהם, רובם יסכימו שביצוע משימת חיפוש מפורטת תוך שימוש בחלונות שונים שפתוחים בדפדפן בגודל של מכשיר נייד, וביצוע הפעולה הנחוצה, עדיין מתישים", אמר עמית בוהנסקי, המייסד והמנכ"ל של Zoomd. "Zoomd מחליפה את ההקלדה ושינוי ההקשר הלא נוחים שבדרך כלל באים אחרי גלישה בדף אינטרנט או חיפוש במנוע חיפוש. במקום זאת, אנחנו חוזים את הצעדים הבאים האינסטינקטיביים של המשתמש, ומביאים אותו לשם מהר יותר".

 

"כשהם גולשים, המשתמשים מצפים שאתרים ויישומים יפעלו עם השפה שלהם", המשיך בוהנסקי. "הרושם הראשון עצום, והתמזל מזלנו שיש לנו שותפה שמספקת בלשנות מובילה בענף למהדורה הראשונה שלנו".

"פלטפורמת הפעולה הבאה של Zoomd לגלישה באינטרנט תהיה פריצת דרך כפי שהיו מחוות הכיווץ וההחלקה המהירה בסמארטפונים", אמר קרל הופמן, מנכ"ל Basis Technology. "באמצעות ההתקנה של Rosette, אנחנו בטוחים ש-Zoomd תספק את החווייה הטובה ביותר האפשרית לשוק הגלובלי, בלי קשר לשפה".

 

Rosette של Basis Technology היא חבילה של רכיבי ניתוח טקסט גמישים שמניעה יישומי ניתוח מתקדמים וניתוחים של ביג דאטה בארבעים שפות. Rosette משתמשת בתובנות בלשניות, מידול סטטיסטי ולמידת מכונה כדי לחשוף באופן מדויק מידע בעל ערך המאפשר פעולה שחבוי בטקסט לא מובנה. זיהוי שפות, ניתוח בלשני, זיהוי ישויות, התאמת שמות ותרגום משתלבים ויוצרים פתרונות רבי עוצמה במגזרים מגוונים. הלקוחות הגלובליים של Basis Technology מסתמכים על Rosette כדי לנתח ולשנות את הביג טקסט שלהם בחיפוש, מימשל, פיננסים, גילוי אלקטרוני, מדיה חברתית ומעבר להם.

 

אודות Basis Technology

 

Basis Technology מפתחת מוצרים ופתרונות חדשניים המכלילים ניתוח טקסט רב לשוני ופורנזיקה דיגיטלית. הפלטפורמה הבלשנית Rosette(R) מספקת ניתוח מורפולוגי, זיהוי ישויות, התאמת שמות, תרגום שמות ותרגום צ'אטים בערבית, ומפיקה מידע שימושי מנתונים לא מובנים בתחומים כמו אחזור מידע, ביון ממשלתי, גילוי אלקטרוני וציות פיננסי. צוות הפורנזיקה הדיגיטלית מפתח טכניקות יותר טובות, מהירות וזולות להפקת ראיות פורנזיות, ומאפשר לממשלות וגופי אכיפה להתמודד עם הגידול העצום בכמויות הנתונים המאוחסנים.

 

אודות Zoomd

 

Zoomd היא הפלטפורמה המובילה המאפשרת את הפעולה הבאה בדפדפנים נייחים וניידים. המנוע של Zoomd שחוזה את פעולת הגלישה הבאה מספק "הצעות לפעולה הבאה" מותאמות אישית וסמנטיות באינטרנט וממליץ על צעדים שאפשר לבצע כדי לעזור לאנשים לעשות יותר בפחות זמן. Zoomd מספקת המלצות על הצעד הבא לכמה מאתרי האינטרנט, הדפדפנים והשערים הגדולים ביותר ברחבי העולם. Zoomd מגדילה את ההמרה באתר של הספק וגם מפיקה הכנסות נוספות. Zoomd נוסדה ב-2012 ובסיסה בתל אביב. למידע נוסף, בקרו באתר www.zoomd.com.

(1) 375 מיליון דוברי אנגלית כשפה שנייה, 360 מיליון דוברי אנגלית כשפת אם, 215 מיליון דוברי פורטוגזית כשפת אם ו-155 מיליון דוברי רוסית כשפת אם. מקורות: http://www.britishcouncil.org/learning-faq-the-english-language.htm, http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_languages_by_number_of_native_speakers

 

ליצירת קשר: איש קשר למדיה

Dex Polizzi

W2 Communications

טל. 703-877-8106

דואל: dex@w2comm.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE