Clearhaven Partners משקיעה יותר מ- 100 מיליון דולר עבור גרעין שליטה ב-SundaySky

 

Clearhaven Partners משקיעה יותר מ- 100 מיליון דולר עבור גרעין שליטה ב-SundaySky

 

SundaySky עמדה לשלב הבא של צמיחה ואימוץ של פלטפורמת ה-SaaS שלה ליצירת וידאו ארגוני והתאמה אישית בקנה מידה גדול

 

 

ניו יורק, תל אביב ובוסטון, 11  ביולי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

SundaySky, פלטפורמת התוכנה כשירות (SaaS) המובילה ליצירת וידיאו יעילה והתאמה אישית בקנה מידה, הודיעה היום שהיא סגרה על השקעה של רוב עםClearhaven Partners ("Clearhaven"), חברת השקעות פרטית מבוססת בוסטון המתמקדת אך ורק על השקעה בחברות תוכנה וטכנולוגיה מובילות, עבור יותר מ-100 מיליון דולר. השקעה זו מספקת הון לצמיחה וחדשנות עבור SundaySky ונזילות לבעלי המניות הקיימים.

 

פלטפורמת SaaS של SundaySky, המספקת למעלה ממיליארד חוויות וידאו ייחודיות בשנה, כוללת טכנולוגיה מוגנת בפטנט המאפשרת לאנשי מקצוע עסקיים, ללא קשר לרמת המיומנות היצירתית, ליצור, להתאים אישית, לנהל, להפיץ ולבצע אופטימיזציה של סרטונים שובי לב כדי להגיע למרכיבים היקרים שלהם. הפלטפורמה הטכנולוגית של SundaySky מעצימה עסקים ןמפחיתה את ההסתמכות שלהם על מודלים ושירותים מסורתיים של ייצור וידאו עתירי משאבים, הכרוכים בעלויות משמעותיות, זמן ודורשים כישורים יצירתיים וטכניים מיוחדים.

 

"שותפות זו מסמנת את תחילתו של פרק חדש ומרגש בסאנדייסקי", אמר ג‘ים דיקסו, מנכ"ל SundaySky. "מאז השקת פלטפורמת הדור הבא שלנו בשנת 2021, תגובת השוק עלתה אפילו על התחזיות השאפתניות ביותר שלנו והדגישה את הצורך להחזיק את השותף הנכון על הסיפון כדי לממש את הפוטנציאל שלנו במלואו. עם תזת ההשקעה של Clearhaven בתחום הווידאו והרקורד המוכח של קנה מידה רווחי של חברות SaaS, נאיץ את מסלול הצמיחה שלנו, נגיע לרמות קנה מידה חדשות, ונבצע טוב יותר את המשימה שלנו להעצים ארגונים לשחרר את כוחו של וידאו. בזמנים מאתגרים כלכלית אלה, מנהיגים עסקיים זקוקים לדרך יעילה יותר להשתמש בווידאו בהשוואה לשיטות מדור קודם שהן איטיות, קשות ויקרות באופן מסורתי".

 

"התפשטות הווידאו כאמצעי תקשורת ברורה מאליה כיום. אולם מבחינה היסטורית, היצירה וההפצה של תקשורת וידאו משכנעת דרשה זמן ומשאבים משמעותיים, מה שהפך את זה לאסור על ארגונים לנצל בקנה מידה. מה שמרגש אותנו ב-SundaySky הוא האלגנטיות שבאמצעותה פלטפורמת ה-SaaS החדשנית של החברה מאפשרת לעסקים להרחיב ביעילות את השימוש שלהם בתקשורת וידאו ללקוחות, לעובדים ולמרכיבים אחרים באמצעות קלות הייצור, ההתאמה האישית וההפצה של הפלטפורמה", אמרה מישל נון, מייסדת שותפה ומנהלת שותפה ב-Clearhaven Partners.

 

"SundaySky היא חברת טכנולוגיה יוצאת דופן שממוקמת היטב לנצל הזדמנות שוק אדירה כאשר ארגונים ממשיכים להרחיב את השימוש שלהם בווידאו כדי להניע השפעה עסקית. עסקים המשתמשים בתוכנה של SundaySky נהנים מהתחכום והעוצמה של הווידאו באמצעות פתרונות טכנולוגיים פשוטים וחסכוניים, ובכך מאפשרים הוצאות תפעול עסקיות מופחתות עם שימור לקוחות מוגבר וגידול בהכנסות. אנו מצפים לשותפות עם הנהלת SundaySky והצוותים המוכשרים שלה בארה"ב ובישראל כדי להגדיל את העסק במהירות וברווחיות".

רוב מכריע (89%) של חברות המשתמשות בווידאו כיום מתכננות להמשיך או להגדיל את השימוש הנוכחי שלהן בעתיד, על פי מחקר חדש של למעלה מ-570 מנהיגים שהוזמן על ידי SundaySky ובוצע על ידי Cite Research. כדי לתמוך בשלב הצמיחה הבא של SundaySky, החברה גם הרחיבה את צוות המנהיגות שלה ומינתה מנהלים ותיקים עם ניסיון מעמיק בהובלת פונקציות מפתח בחברות SaaS צומחות במהירות.

 

תוספות מנהלים אחרונות כוללות:

 

בריאן דיי כמנהל כספים ראשי (CFO), שמילא בעבר תפקידי ביצוע בפיננסים ותפעול בחברות SaaS, מדיה ואינטרנט, כולל IAC ו-Angi;

מארק טאק כמנהל שיווק ראשי (CMO), שמילא בעבר תפקידי שיווק ראשי ו-CMO חטיבה בחברות הציבוריות Acxiom ו-Experian וכן בחברות מגובות סיכון ופרייבט אקוויטי Integrate ו-Vibes; ו

שון צ‘ינסקי כמנהל הכנסות ראשי (CRO), המביא כמעט 20 שנות ניסיון בתפקידי מנהיגות, בתפקידי הכנסה ולקוחות עבור חברות טכנולוגיה בצמיחה גבוהה, כולל Sprout Social לקראת ההנפקה שלה, MarketWired לקראת רכישתה על ידי Nasdaq, SAP של SAP קהילת המשתמשים ASUG וקהילת המשתמשים של Google Cloud C2C.

 

SundaySky מספקת תוכנת וידאו מונעת נתונים באמצעות טכנולוגיית הווידאו המוגנת בפטנט שלה לחברות גלובליות ב- Fortune 500 וגדלי שוק בינוני כולל: Verizon, UnitedHealthcare, Staples, 1-800 Contacts, Okta ו- Rent-A-Center ועוד רבים אחרים. בשנת 2021 השיקה החברה את פלטפורמת ה-SaaS הארגונית של הדור הבא שלה, אשר ייעלה עוד יותר את הפלטפורמה לפשטות, השפעה ומדרגיות, כולל תבניות מיידיות המבוססות על המומחיות המצטברת של SundaySky במשך יותר מעשור כיצד ליצור וידאו- תוצאות עסקיות מונעות. הפלטפורמה הנוכחית מאפשרת ללקוחות קלות שימוש רבה יותר, יצירת וידאו יעילה ומדרגיות מסיבית. תכונות נוספות מאפשרות למשתמשים לעדכן סרטונים בזמן אמת במהירות עם אבני בניין מודולריות, ספריות נכסים הניתנות לשימוש חוזר וקריינות מותאמת אישית של טקסט לדיבור, כמו גם לייעל את תוכן הווידאו על ידי מדידת מעורבות הצופים, גילוי תובנות ובדיקת A/B כדי למקסם את הביצועים. מאז השקת הדור הבא, SundaySky הגדילה את מספר הלקוחות שלה ביותר מ-100%.

 

לקוחות SundaySky נהנים מהיכולת להשתמש בווידאו במקרי שימוש מרובים, ומסייעים לארגונים שלהם להשיג תוצאות עסקיות הניתנות לכימות, כגון עלייה בהכנסות, עלויות מופחתות, נטישה נמוכה יותר ושביעות רצון גבוהה יותר של הלקוחות. הפלטפורמה של SundaySky מספקת כלי יצירה ותבניות קלים לשימוש המאפשרים למשתמשים לתכנן, לעצב ולהגדיר סרטונים יוצאי דופן באיכות גבוהה שניתן להתאים אישית על ידי מינוף נתונים עבור קהלים או אנשים ספציפיים.

מיתר שימש כיועץ משפטי וג‘פריס שימש כיועץ פיננסי של SundaySky. קירקלנד ואליס LLP והרצוג, פוקס ונימן שימשו כיועצים משפטיים של Clearhaven Partners.

אודות SundaySky

SundaySky מובילה את מהפכת הווידאו עבור עסקים, ומאפשרת למשתמשים ליצור, להתאים אישית, להפיץ ולמטב וידאו ביעילות בקנה מידה גדול. לקוחות כגון חיוג למספרי 1-800, בנק אוף אמריקה, Okta, Rent-A-Center, Select Blinds, Staples, UnitedHealthcare, יונייטד איירליינס, Verizon ורבים אחרים אימצו את SundaySky כדי לעזור לארגונים שלהם להשיג תוצאות עסקיות. פלטפורמת הווידאו של SundaySky משחררת את הכוח האמיתי של הווידאו על ידי הפיכתו לפשוט למשתמשים וניתן להרחבה עבור ארגונים, וכתוצאה מכך החזר ההשקעה משופר באמצעות יעילות ויעילות התוכן ברמה הבאה. המטה שלה נמצא בניו יורק, ל-SundaySky משרדים נוספים בתל אביב ובטוקיו. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.sundaysky.com.

אודות Clearhaven Partners

Clearhaven Partners היא חברת השקעות פרטית מבוסטון המתמקדת אך ורק בהשקעות ממוקדות תוכנה וטכנולוגיה. Clearhaven הוקמה על ידי צוות משקיעים-מפעילים כדי לשתף פעולה עם חברות צומחות ומובחנות עם הכנסות חוזרות של לפחות 20 מיליון דולר. Clearhaven מביאה 50+ שנות ניסיון קולקטיבי של השקעות תוכנה ותפעול לחברות הפורטפוליו שלה באמצעות גישת השותפות שלה ומדריך יצירת הערך שלה, המשלב תובנות מעשיות עם כלים מעשיים והדרכה כדי לעזור לחברות להתרחב בצורה רווחית. בקרו אותנו בכתובת www.clearhavenpartners.com.

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52777190/en

למידע נוסף:

SundaySky

Rachel Eisenhauer
VP, Marketing
SundaySky
+1 212-929-8111
rachel.eisenhauer@sundaysky.com

Clearhaven Partners

Michelle Noon
Managing Partner
Clearhaven Partners LP
+1 617-221-7721
mnoon@clearhavenpartners.com

 

מקור: SundaySky.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire