ScyllaDB מכריזה על ScyllaDB V, מטפל באתגרי NoSQL מדור קודם

 

ScyllaDB מכריזה על ScyllaDB V, מטפל באתגרי NoSQL מדור קודם

 

ScyllaDB V, המעוצב בצורה ייחודית כדי לנצל חידושי תשתית, מאפשר רמות חדשות של ביצועים בקנה מידה גדול

 

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 12 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ScyllaDB הכריזה היום על ScyllaDB V, ההתפתחות האחרונה של בסיס הנתונים NoSQL המהיר ובר ההתאמה שלה, שנבנה עבור יישומים עתירי נתונים הדורשים ביצועים גבוהים והשהייה נמוכה. ScyllaDB V מציג שורה של שיפורי ביצועים, אמינות וגמישות המסייעים לחברות משנות משחק להעצים חוויות מיידיות עם ערכות הנתונים המסיביות שלהן. חידושים אלה, בקנה מידה קיצוני, הם הצעד הבא של ScyllaDB להצעת פתרון עבור אתגרים ארוכי שנים של בסיסי נתונים מדורות קודמים של NoSQL. ScyllaDB V מאפשר ביצועים בזמן אמת בקנה מידה של גיגה-בייט ועד פטה-בייט.

 

ScyllaDB הוא כוח מניע עבור עומסי עבודה בביקוש גבוה בחברות מובילות ברחבי העולם, כולל Comcast, Disney+ Hotstar, Palo Alto Networks, Starbucks, Instacart ו-Discord. הגישה שלו, להיות קרוב למערכות המחשוב בלי לשתף כלום, מספקת ביצועים טובים יותר בחלק מהעלות בלבד של DynamoDB, Apache Cassandra, MongoDB ו-Google Bigtable.  היתרונות הללו הם תוצאה של שנות פיתוח פורץ דרך וגרסאות שעליהן נבנה ScyllaDB V.

 

ScyllaDB מתוכנן באופן ייחודי כדי לנצל את חידושי החומרה המתמשכים. התשתית המודרנית שונה באופן מהותי מזו שעבורה תוכננו בסיסי נתונים מהדור הקודם של ה-NoSQL לפני למעלה מעשור. לארגונים יש כעת גישה לשרתים עם שפע הולך וגדל של מעבדים וירטואליים, זיכרון RAM, קלט/פלט ואחסון NVMe מהיר. בעוד שבסיסי נתונים NoSQL מדור קודם מבודדים ביעילות מהחומרה הבסיסית, ScyllaDB מנצל באופן מלא את החדשנות של המעבדים, הזיכרונות, הרשת והאחסון כדי למטב ביצועים ולהשתמש בפחות תשתית. בסופו של דבר, זה דורש פחות ניהול וגם מציע עלות בעלות כוללת ברמה נמוכה יותר. לדוגמה, Comcast עברה מ -962 צמתי Apache Cassandra ל-78 צמתי ScyllaDB בלבד . יעילות זו מובילה לחיסכון עלויות שנע בין פי 2 עד פי 10 בהשוואה לפתרונות קודמים.

 

"לא רק שציפינו לשינוי הזה, כיוונו לשם מההתחלה", אמר דור לאור, מנכ"ל ומייסד שותף, ScyllaDB. "זו הסיבה שאנחנו ממוקמים כל כך טוב לנצל את העוצמה של טכנולוגיות חדשות כמו AWS I4is ואחסון Nitro SSD. ScyllaDB V מסמן נקודת תפנית בהתפתחות של NoSQL - הרחק מהשורשים שלו בתשתית שמקורה בענן, ולקראת העתיד של מערכות מבוזרות בזמן אמת עם זמן שיהוי נמוך".

 

עוד על ScyllaDB V


ScyllaDB V הוא למעשה סדרה של מהדורות ScyllaDB בקוד פתוח, בארגון ובענן (בסיס נתונים כשירות) המתמקדות בחידושי NoSQL בקנה מידה קיצוני. את הפרטים המלאים אפשר למצוא מפורטים באתר של ScyllaDB V. ScyllaDB Open Source 5.0 הוא ציון דרך ראשון עבור ScyllaDB V. מהדורה 5.0 תוצג בסמינר מקוון ב-19 ביולי.

 

נקודות המפתח של ScyllaDB V כוללות:

*עקביות חזקה ומידית עבור עדכוני סכמה, שינויים בטופולוגיה, טבלאות ואינדקסים ועוד. זה מבטל התנגשויות בין סכמה ונתונים, מאפשר הגדלה מהירה ובטוחה בקיבולת האשכולות, ומספק קפיצת מדרגה ביכולת הניהול. היכולות הללו מבוססות על יישום בבסיס של פרוטוקול קונצנזוס Raft חדש.

*תמיכה ב- AWS EC2 I4i עם תפוקה פי 2 (והשהיה נמוכה יותר) לעומת מופעי i3.

*מודל קלט/פלט ומתזמר פעילות חדשים מספקים איזון מכוונן בין פעולות בסיס הנתונים בבקאנד ובקשות קריאה/כתיבה בהתבסס על יכולות הכונן - הגברת התפוקה, הפחתת זמן ההשהיה ומזעור ההשפעה של פעולות הניהול.

*מנהל Rust אסינכרוני לחלוטין שישמש כפלטפורמה אחודה למנהלי התקנים אחרים בהמשך הדרך.

* WebAssembly עבור פונקציות מוגדרות משתמש, וזה אומר יצירת UDF קלה כמו אספקת קוד המקור שלו המיוצג ב-WebAssembly Text Format.

 

אודות ScyllaDB

 

ScyllaDB הוא בסיס הנתונים ליישומים עתירי נתונים הדורשים ביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך. הוא מאפשר לצוותים לרתום את כוח המחשוב ההולך וגובר של התשתיות המודרניות - והוא מבטל חסמים להרחבה ככל שכמות הנתונים גדלה. שלא כמו כל מסד נתונים אחר, ScyllaDB נבנה עם התקדמות ארכיטקטונית עמוקה המאפשרת חוויות יוצאות דופן למשתמשי הקצה בעלויות נמוכות באופן קיצוני. למעלה מ-400 חברות משנות משחק כמו Disney+, Hotstar, Expedia, FireEye, Discord, Zillow, Starbucks, Comcast וסמסונג משתמשות ב-ScyllaDB לאתגרים הקשים ביותר של בסיסי הנתונים. ScyllaDB זמין כתוכנת קוד פתוח בחינם, מוצר ארגוני נתמך במלואו, ושירות מנוהל במלואו על ספקי ענן מרובים.

 

קשרי מדיה

Wayne Ariola
wayne.ariola@scylladb.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE