דו"ח SAPinsider מציע יצירת ערך נוסף בסביבות SAP עם Decision Intelligence

 

דו"ח SAPinsider מציע יצירת ערך נוסף בסביבות SAP עם Decision Intelligence

 

SAP Expert מדגיש את הביצועים והפונקציונליות המשולבת של פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid בסביבות SAP

 

 

לונדון וניו יורק ותל אביב, 12 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Pyramid Analytics ( (Pyramidמזוהה כספקית פלטפורמת Decision Intelligence מובילה בנוף הטכנולוגיות של SAP. דו"ח חדש שלSAPinsider Technology Insight  "יצירת ערך באמצעות בינת החלטות ב-SAP Landscape" מגלה של- Decision Intelligence יש את היכולות להתגבר על אתגרים הקשורים לשימוש בכלי בינה עסקית מדור קודם בסביבת SAP. SAPinsider מהווה את קבוצת החברות ב-SAP הגדולה והצומחת ביותר בעולם, עם יותר מ-500,000 חברים ב-205 מדינות. הדו"ח החינמי מספק המלצות ספציפיות לאנשי מקצוע מ-SAP.

 

נקודות מפתח:

 

*הגדלת המורכבות העסקית דורשת יותר ממה שבינה עסקית (BI) יכולה לספק.

Decision Intelligence* ממלא את החללים הקיימים בכלי BI מדור קודם, ומעביר את כוח האנליטיקה לידיים של משתמשים עסקיים וטכניים כאחד.

*ארגונים רוצים פתרונות שיכולים לעזור להם למנף את הערך העצום של הנתונים ב-S/4HANA ובמקורות נתונים אחרים של SAP כדי לקבל החלטות מודיעיניות.

*הורידו את קובץ יצירת ערך באמצעות בינת החלטות SAP Landscape

*הצטרפו אלינו ל-SAPinsider 2022 בלאס וגאס. הירשם עם קוד ההנחה שלנו: PYRAMIDVIP.

*שילוב נתונים מודגש בדוח SAPinsider כהיבט מכריע של פלטפורמת מודיעין החלטות פירמידה. פלטפורמת הפירמידה משמשת כנקודת אינטגרציה: משיכת נתונים ממקורות שונים, ומאפשרת לעסקים ליצור מקור אחד של אמת בתוך הארגון. שילוב חלק זה עם יישומים קריטיים אחרים לעסקים הוא הכרחי בנוף הטכנולוגיות של SAP.

 

Decision Intelligence הוא החידוש הבא ב-Big Data Analytics

 

החידוש הגדול הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית ב-Data Prep, Business Analytics ו-Data Science הוא מה שמפריד בין Decision Intelligence לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. בינה מלאכותית מורידה את מחסום הכישורים על ידי אוטומציה של העבודה הטכנית ביותר הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דו"חות ודשבורדים.

 

פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים לכל אחד לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. פלטפורמת הפירמידה מספקת גישה מיידית לכל מידע, מאפשרת שירות עצמי מנוהל אוטומטי לכל אדם, ומשרתת כל צורך בניתוח, מהפשוט ועד המתוחכם. על ידי שילוב ייחודי של Data Prep, Business Analytics ו-Data Science עם הנחיית AI בסביבה אחת, פלטפורמת הפירמידה מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקס.

 

מודיעין החלטות שלם ומאוחד

 

רק פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid מאחדת הכנת נתונים, ניתוח עסקים ומדעי הנתונים על פלטפורמה אחת ומשולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים ובעלות הרישיון הנלוות ומורכבות הניהול. עלות בעלות כוללת נמוכה יותר (TCO), השקה מהירה, גישה מהירה וישירה יותר לכל הנתונים הזמינים, ואימוץ משתמשים מוביל בתעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת ה-Pyramid Decision Intelligence בשטח, לתוך ענן פרטי או ציבורי, להטמיע באפליקציות אחרות או להעביר דרך ספקי שירותים מנוהלים (MSP).

 

ציטוטים

 

דייב הנרי, סמנכ"ל בכיר של בריתות אסטרטגיות, Pyramid Analytics: " Decision Intelligence באמת משלבת את המיטב שבפלטפורמות האנליטיות הארגוניות המסורתיות עם גישה מודרנית יותר. המטרה היא בסופו של דבר לעזור לאנשים להשתמש בכל הנתונים הרלוונטיים כדי לקבל החלטות טובות יותר, להשיג תוצאות מהירות יותר, לפתור בעיות ולנצל הזדמנויות להנעת חדשנות.

 

"אנו רואים רצון לניתוח מקיף באמצעות נתונים ממספר מערכות. אנו מסייעים בכך תוך שיפור השימוש היומיומי ב-SAP. באמצעות Pyramid, אנו יכולים להביא את מה שאנו מרגישים שהוא חוויה ברמה עולמית ל-SAP תוך הרחבת חוויה זו למחסני נתונים מודרניים בענן כגון Redshift ו-Snowflake".

 

קומאר סינג, מנהל מחקר, SAPinsider: "מה שהופך את הפלטפורמה של Pyramid למקיפה וממקם אותה בקטגוריה של Decision Intelligence הוא שהיא מכסה את כל צינור הניתוח ומאפשרת תכונות כמו גילוי נתונים בשירות עצמי ושיתוף פעולה, מה שמאפשר למשתמשים בכל רמות המיומנות עבודה עצמאית וכצוותים. פלטפורמות כמו פירמידה עוזרות להפיק ערך מרבי מהשקעות ב-SAP ויכולות לעזור לפעול כ"מקור יחיד של אמת" על ידי ניצול מקורות נתונים שונים ושיפור שיתוף הפעולה, בניית תרבות מונעת נתונים.

 

"אנליטיקה צריכה להיות כלי עזר רב עוצמה בקבלת החלטות כדי ליצור ארגון מונע נתונים באמת. כדי שזה יקרה, זה צריך להיות ממונף על ידי משתמשים עם al l רמות מומחיות לקבלת החלטות מונעות נתונים בעבודה היומיומית שלהם".

 

אודות פירמיד אנליטיקס

 

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners  (JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

 

ליצירת קשר

UK
Susie Evershed
Resonance
+44 7966 145092
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

 

 

מקור: Pyramid Analytics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire