ExaGrid מדווחת על שיא הזמנות והכנסות ברבעון השני של 2022

 

ExaGrid מדווחת על שיא הזמנות והכנסות ברבעון השני של 2022

 

ל- ExaGrid היה רבעון שיא נוסף של גידול בהזמנות ותוצאות חיוביות במזומן EBITDA וברווח

 

מרלבורו, מסצ‘וסטס, 12  ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 ,ExaGrid® פתרון אחסון הגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה היום שיש לה שיא הזמנות ורבעון הכנסות של כל הזמנים שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

 

ההכנסות של ExaGrid צמחו במהלך הרבעון הראשון של 2022 וגם במהלך הרבעון הראשון של 2021. ExaGrid צומחת הרבה יותר מ-20% משנה לשנה. בנוסף  ExaGrid הייתה חיובית במזומנים ברבעון, זה הרבעון השביעי ברציפות. ExaGrid הוסיפה 168 לקוחות חדשים ברבעון השני של 2022, כולל 43 עסקאות של שש ושבע ספרות, ויש לה יותר מ-3,400 גורמי שוק בינוני ועליון פעילים ללקוחות ארגוניים גדולים המשתמשים ב- ExaGrid Tiered Backup Storage כדי להגן על הנתונים שלהם. הצמיחה של ExaGrid מואצת, והחברה שוכרת למעלה מ-50 אנשי מכירות נוספים בפנים ובשטח ברחבי העולם.

 

"המומנטום המתמשך של ExaGrid הוא תוצאה של מוצר מובחן מאוד עם שיעור זכיות תחרותי של 75% והתרחבות מתמשכת של צוות המכירות שלנו ועבודה עם שותפי הערוצים שלנו ברחבי העולם. אנו ממשיכים לראות שארגונים מבינים שדיסק האחסון הראשי יקר מדי עבור שמירה לטווח ארוך ושמכשירי מניעת כפילויות מסורתיים אינם מספקים את ביצועי הגיבוי והשחזור הדרושים כדי להבטיח שהנתונים יהיו זמינים תמיד. ארגונים מתמודדים עם אתגרים בשימוש במכשירי מניעת כפילויות, לרבות עלויות שוטפות גבוהות, ביצועי גיבוי ושחזור גרועים, כמו גם היעדר מדרגיות ותכונות שחזור תוכנות כופר.ExaGrid  מציעה את הסיפור הטוב ביותר לתיקון אחסון גיבוי, כמו גם את הפתרון הייחודי ביותר לשחזור תוכנות כופר בתעשייה, עם העלות הטובה ביותר מראש ולאורך זמן, ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר, היכולת להתאושש מאסון טבעי באתר או כזה שנגרם ע"י אדם, והיכולת לשחזר נתונים לאחר מתקפת כופר, מה שנותר בראש מעייניו בעולם של היום", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid.

 

למכשירי ExaGrid יש אזור נחיתה הפונה לרשת דיסק-מטמון שבו הגיבויים האחרונים נכתבים ללא ביטול כפילויות מוטבע עבור גיבויים מהירים ומאוחסנים בפורמט לא משוכפל לשחזור מהיר. ExaGridמשתמשת בארכיטקטורת scale-out השומרת על חלון גיבוי באורך קבוע וגם מבטלת שדרוגי מדרגה יקרים ומפריעים והתיישנות מוצר. טכנולוגיית ה- Adaptive Deduplication  של ExaGrid  מבטלת שכפול של הנתונים לתוך מאגר שאינו פונה לרשת, שבו נתונים נטולי כפילות מאוחסנים לשמירה לטווח ארוך יותר, לעתים קרובות במשך שבועות, חודשים ושנים. השילוב של שכבה שאינה פונה לרשת (פער אוויר וירטואלי) בתוספת מחיקות מושהות עם תכונת Retention Time-Lock  של ExaGrid, ואובייקטים של נתונים בלתי ניתנים לשינוי, מגן מפני מחיקה או הצפנה של נתוני הגיבוי.

 

עיקרי הרבעון השני של 2022:

 

*שיעור זכייה תחרותי חזק של 75%

*הביאו 168 לקוחות חדשים

*43 עסקאות לקוחות חדשים של שש ושבע ספרות

*החברה נותרה חיובית במזומן, EBITDA ו- P&L במהלך 7 הרבעונים האחרונים

*יותר מ-3,400 לקוחות מגנים על הנתונים שלהם עם  ExaGrid Tiered Backup Storage

 

אחסון גיבוי מדורג של ExaGrid - בנוי לגיבוי

 

ExaGrid מספקת ל- Tiered Backup Storage אזור נחיתה קדמי של דיסק-מטמון, שכבת הביצועים, אשר כותבת נתונים ישירות לדיסק עבור הגיבויים המהירים ביותר, ומשחזרת ישירות מהדיסק עבור השחזורים המהירים ביותר ואתחולי ה- VM. נתוני השמירה ארוכי הטווח מוצמדים למאגר נתונים משוכפל, שכבת השמירה, כדי להפחית את כמות אחסון השמירה והעלות הנובעת מכך. גישה דו-שכבתית זו מספקת את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר עם יעילות האחסון הנמוכה ביותר.

 

בנוסף, ExaGrid מספקת ארכיטקטורת scale-out שבה מכשירים פשוט מתווספים ככל שהנתונים גדלים. כל מכשיר כולל יציאות מעבד, זיכרון ורשת, כך שככל שהנתונים גדלים, כל המשאבים הנדרשים זמינים כדי לשמור על חלון גיבוי באורך קבוע. גישת אחסון scale-out זו מבטלת שדרוגי מדרגה יקרים, ומאפשרת לערבב מכשירים בגדלים ודגמים שונים באותה מערכת scale-out, מה שמבטל את התיישנות המוצר תוך הגנה על השקעות IT מראש ולאורך זמן.

 

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, אזור בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ‘ילה, חבר העמים, קולומביה, צ‘כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איבריה, ישראל, יפן, מקסיקו, המדינות הנורדיות, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו.

 

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של   ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של המחזיקים בהם.

 

 

ליצירת קשר:

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

 

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire