מסביב לעולם הטיפול: הייאט משתפת עדכון התקדמות בין התחייבויות ויוזמות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות

 

מסביב לעולם הטיפול: הייאט משתפת עדכון התקדמות בין התחייבויות ויוזמות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות

 

ההתקדמות כוללת יעד מבוסס מדע לשנת 2030 להפחתת פליטות גזי החממה והמשך ההתקדמות לקראת יעדי DE&I  לשנת 2025

 

שיקאגו, 14 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

כדי לשתף את ההתקדמות שהושגה ברחבי World of Care, פלטפורמת הסביבה, החברה והממשל (ESG) של החברה, Hyatt Hotels Corporation (NYSE: H) פרסמה היום את דו"ח עולם הדגשים והגיוון, ההון וההכללה (DE&I) של החברה לשנת 2021 כדי להדגים כיצד הייאט מקדמת טיפול בכדור הארץ, באנשים ובעסקים אחראיים.

 

"הטיפול באנשים כדי שיוכלו להיות במיטבם היה בליבת הסיפור של Hyatt  במשך 65 שנה. באמצעות World of Care, אנו מאמצים את האחריות וההזדמנות שלנו לעבוד יחד כדי לעצב עולם ועתיד בני קיימא יותר", אמרה מרגרט איגן, סגנית נשיא בכירה ויועצת משפטית, Hyatt . "על ידי התמקדות מכוונת בהנעת ההתקדמות כנגד התחייבויות ESG מרכזיות כמו המסגרת הסביבתית שלנו ויעדי Change Starts Here , אנו מטילים על עצמנו אחריות להמשך פעולה והתקדמות על מנת ליצור את השינויים הדרושים לתעשייה, לחברה ולכדור הארץ שלנו".

 

הייאט מקדמת ייצוג כוח עבודה מגוון

 

בעקבות דו"ח ה- DE&I הראשון מאשתקד, נתוני הגיוון בכוח העבודה של Hyatt לשנת 2021 משקפים רמות מוגברות של ייצוג של אנשים בצבעים שונים בכוח העבודה שלה בארה"ב, כמו גם צמיחה כמעט בכל הגזעים והמוצא האתני בקרב עמיתים, מנהלים ומנהיגים. המחויבות של הייאט לשתף את ההתקדמות מדי שנה משמשת כאמת מידה קריטית למדידת הצעדים שנעשו לקראת סביבה מגוונת, שוויונית ומכילה יותר עבור עמיתים.

 

Hyatt ממשיכה לעבוד לקראת יעדי ה- DE&I שלה לשנת 2025 סביב מי שהיא מעסיקה, תומכת ועובדת איתו, המתוארים כחלק מהמחויבויות שלה ל-Change Starts Here . עם התמקדות בשיפור ייצוג ספקים מגוון לאורך שרשרת האספקה שלה, Hyatt  קיבלה בברכה 220 ספקים שחורים חדשים בשנת 2021, תוך התמקדות מתמשכת בקידום ההתקדמות במבט קדימה. לדוגמה, Revival Baltimore, שהוא חלק מהמותג JdV by Hyatt, עבדה עם חברת Black Acres Roastery שבבעלות שחורה כדי לספק קפה לכל חדרי האירוח במלון ובית הקפה שבאתר, ‘דאשרי‘ והייאט סנטריק דה פייק לונג ביץ‘, קיבלו לאחרונה בברכה את מבשלת הבירה בבעלות שחורה Crowns & Hops  לטרקלין כלי השיט שלה.

 

"Hyatt, אנחנו מאמינים בכוחה של שייכות - לגרום לאנשים להרגיש בבית, לא משנה היכן הם נמצאים בעולם. אנחנו שואפים כל הזמן לשקף את העולם שאנחנו מטפלים בו עם צוותים שמשיגים וצומחים יחד", אמרה מלאיקה מאיירס, מנהלת משאבי אנוש ראשית, Hyatt. "כדי לקדם את החזון שלנו של עולם של הבנה וטיפול, עלינו להמשיך לתעדף את DE&I  בכל ממד של העסק שלנו ולנקוט פעולה כדי להשיג התקדמות משמעותית מול המטרות שלנו".

 

Hyatt מכריזה על תרומה להשקת קרן לניצולי סחר בבני אדם

 

במאמץ להרחיב את העבודה המתמשכת של תעשיית המלונאות לתמיכה במניעת סחר בבני אדם ובניצולים, קרן מלונות Hyatt הודיעה על תרומה בסך 500,000 דולר להשקת "הקרן ללא מקום לניצולי סחר בבני אדם" בשיתוף עם איגוד המלונות והלינה האמריקני (AHLA). עם התרומה, ותמיכה נוספת מהתעשייה, קרן הניצולים תצייד ארגונים מבוססי קהילה במשאבים הדרושים להם כדי לערב ולתמוך בניצולים - החל מתמיכה כספית ישירה בצרכים הבסיסיים קצרי הטווח שלהם וכלה בתמיכה הקשורה לקריירה שיכולה להעצים ולצייד אותם בדרכם קדימה.

 

Hyatt פועלת לקידום פעילות אקלימית

 

Hyatt מאיצה עוד יותר את מאמציה לעסוק בפרקטיקות עסקיות בנות קיימא יותר כחלק מהמסגרת הסביבתית שלה - המתמקדת בתחומים של שינויי אקלים ושימור מים, פסולת ומעגליות, מיקור אחראי ויעדים משגשגים.

 

בשנת 2021, Hyatt  קיבלה אישור מיוזמת "יעדים מבוססי מדע" (SBTi) על היעד מבוסס המדע שלה לשנת 2030 להפחתת פליטות גזי חממה. היעדים של Hyatt  כוללים הפחתת פליטות בהיקף מוחלט 1 ו-2, מעורבות ספקי מפתח לקביעת יעדים מבוססי מדע עד 2025, והפחתת פליטות נוספות בהיקף 3.

 

Hyatt ממשיכה להיות שקדנית בקידום יוזמות התומכות בהתקדמות לעבר היעד מבוסס המדע שלה, המתמקדות בשימור אנרגיה, טכנולוגיה יעילה, בניית מערכות אוטומציה, קידום שיקולי תכנון בני קיימא ועוד. התמקדות מתמשכת חשובה תהיה בהגדלת מספר המלונות שיש להם פאנלים סולאריים באתר או שמשתמשים במאה אחוז חשמל מתחדש כמו הייאט ריג‘נסי אמסטרדם והייאט ריג‘נסי פיניקס. מאמצי נדל"ן מתמשכים הם גם קריטיים להשגת יעדים אלה, כמו אלה המוצגים ב- Alila Villas Uluwatu באמצעות מעבדת הקיימות שבאתר.

 

למידע נוסף על מאמצי ה-ESG וההתקדמות של Hyatt, בקרו בכתובת Hyatt.com/WorldofCare  או עיינו ב- 2021 World of Care Highlights, בדו"ח DE&I לשנת 2021 ובאינדקס GRI לשנת 2021.

 

המונח "Hyatt" משמש בהודעה זו לנוחות כדי להתייחס לתאגיד מלונות הייאט ו/או לאחת או יותר מהחברות המסונפות אליו.

 

אודות Hyatt Hotels Corporation

 

תאגיד המלונות הייאט, עם מטה שממוקם בשיקגו, הוא חברת אירוח גלובלית מובילה המונחית על ידי מטרתה – לדאוג לאנשים כדי שיוכלו להיות במיטבם. נכון ל-31 במרץ, 2022, הפורטפוליו של החברה מכיל יותר מ-1,150 מלונות ונכסים המציעים שירות ב‘הכל כלול‘ ב-71 מדינות ברחבי שש יבשות.

 

ההיצע של החברה כולל את Park Hyatt®, Miraval®, Grand Hyatt®, Alila®, Andaz®, The Unbound Collection by Hyatt®, Destination by Hyatt™, Hyatt Regency®, Hyatt®, Hyatt Ziva™, Hyatt Zilara™, מלונות תומפסון, Hyatt Centric®, Caption by Hyatt, JdV by Hyatt™, Hyatt House®, Hyatt Place®, UrCove ומועדון Hyatt Residence Club®, כמו גם מותגי נופש ומלונאות תחת אוסף AMR™, כולל אתרי נופש וספא Secrets® Resorts & Spas, אתרי נופש וספא Dreams®, Dreams® Resorts & Spas, Breathless Resorts & Spas®, Zoëtry® Wellness & Spa Resorts, Vivid Hotels & Resorts®, Alua Hotels & Resorts®, ואתרי נופש Sunscape® Resorts & Spas. חברות בנות של החברה מפעילות את תוכנית הנאמנות World of Hyatt®, Unlimited Vacation Club®, שירותי ניהול יעדים של Amstar DMC ושירותי טכנולוגיה של Trisept Solutions®. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.hyatt.com.

 

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220713005967/en/

 

למידע נוסף:

 

 

Megen DiSanto
megen.disanto@hyatt.com


מקור: Hyatt Hotels Corporation

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire