בעל המניות הגדול ביותר של Ceragon Networks שולח מכתב לדירקטוריון

 

בעל המניות הגדול ביותר של Ceragon Networks שולח מכתב לדירקטוריון

 

מאשר תמיכה בחברה, בהנהלה ובדירקטוריון

 

מאמין שהצעת הרכישה הנוכחית ממעיטה בערכה של החברה

 

ניו יורק, 18 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

ג‘וזף ד. סמברג, המנהל כספים עבור חשבונו שלו, באמצעות שותפיו והוא בעל המניות הגדול ביותר של Ceragon Networks, Inc.  ("Ceragon" או "החברה") (נאסד"ק: CRNT), המחזיק בכמעט 10% מהמניות המשותפות הבולטות של החברה, שלח היום מכתב לדירקטוריון Ceragon.

 

במכתב, שנדפס מחדש להלן, הביע מר סמברג את תמיכתו ב- Ceragonובהנהלתה ובהשקפתו כי מחיר הרכישה המוצע על ידי Aviat Networks, Inc. (נאסד"ק: AVNW) בהצעת הרכישה האחרונה שלה, נמוך בהרבה ממה שהוא מאמין שהוא מחיר הוגן לבעלי המניות של Ceragon. בנוסף, מר סמברג הביע את כוונתו הנוכחית להצביע בעד מועמדי דירקטור החברה באסיפה הכללית הבאה, באסיפה יוצאת דופן או אחרת.

 

להלן הנוסח המלא של המכתב:

 

18 ביולי 2022

 

לחברי הדירקטוריון

Ceragon Networks, Inc., בלוק 300, נצבא סיטי, ראש העין

דורון היקר וחברי הדירקטוריון:

אני כותב לך כבעל מניות ותיק של Ceragon Networks, Inc.  (נאסד"ק: CRNT) ("Ceragon" או "החברה") וכבעלים המוטב של כמעט 10% מהמניות המשותפות הבולטות של Ceragon (מה שהופך אותי לבעל המניות הגדול ביותר בחברה. אני היו"ר, המנכ"ל והבעלים היחיד של JDS Capital Management, Inc, המנהלת כסף עבור חשבונה, ומעורבת בעולם הפיננסי כבר למעלה משני עשורים.

במהלך החודשים האחרונים, החברה פנתה לצוות שלי ואלי כדי להסביר את האסטרטגיה והסיכויים המעודכנים שלה, ובעיקר השיחות הללו היו עם המנכ"ל, דורון ארזי. השיחות האלה היו קונסטרוקטיביות, ולדעתנו, כנות וישרות. בשנה האחרונה מאז מונה דורון למנכ"ל, אנו מאמינים שהוא מיצב את החברה היטב לצמיחה עתידית, כפי שמעיד, בין היתר, צבר ההזמנות הבריא. אנו מאמינים כי בשנים הקרובות, מספר גורמים אמורים לשפר באופן משמעותי את סיכויי החברה: בעיות בשרשרת האספקה צריכות להתפוגג, הצעות טכנולוגיה חדשות יגדילו את שולי הרווח, ההשקעה ברשת ב-5G תואץ, והכלכלות ימשיכו להיפתח לאחר הקורונה. אנו מאמינים כי ברגע שחלק מהגורמים או כולם יתממשו, הפרויקטים וההנפקות הנוכחיות של החברה יהפכו לצמיחה רווחית בהכנסות ויגדילו משמעותית את הערך לבעלי המניות. יש לנו אמון בדורון ובצוות שלו ומאמינים שהכישורים והניסיון שלהם יהיו קריטיים ביצירת ערך משמעותי בחברה.

מטרת מכתב זה היא לספק הקשר חשוב להצעת הרכישה שהגישה Aviat Networks, Inc   (נאסד"ק: AVNW) ("אביאת") לבעלי המניות של החברה. בקצרה, למרות שאנו מסכימים ששילוב של החברה ואביאת יכול לספק סינרגיה משמעותית בנסיבות המתאימות, תנאי הצעת אביאת (במיוחד המחיר) נמוכים בהרבה ממה שאנו סבורים כי הוא הוגן כלפי בעלי המניות בחברה. לפיכך, בכוונתנו כיום: (א) להמשיך ולתמוך בחברה במאמציה להגן ולמקסם את הערך לבעלי המניות, (ב) להצביע בעד מועמדי דירקטור החברה באסיפה הכללית הבאה של בעלי המניות, יוצאי דופן או אחרים, (ג) להצביע נגד בקשתה של אביאת לסלק כל אחד מהדירקטורים הקיימים של Ceragon, ו-(ד) לדחות כל הצעת רכש למניותינו הנמצאת בקרבת מחיר המוצעת כיום על ידי אביאת.

אנו נרגשים מעתידה של החברה. תודה על זמנך.

בברכה,

/s/

ג‘וזף ד. סמברג

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220718005272/en/

למידע נוסף:

Jonathan Gasthalter/Sam Fisher
Gasthalter & Co.
(212) 257-4170

 

מקור: On behalf of Joseph D. Samberg

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire