רוזן, יועץ מיומן למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Energy Transfer LP שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 2 באוגוסט בתביעה ייצוגית בניירות ערך

 

רוזן, יועץ מיומן למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Energy Transfer LP שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 2 באוגוסט  בתביעה ייצוגית בניירות ערך– ET

 

 

ניו יורק, 20 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Energy Transfer LP  (NYSE: ET) בין התאריכים 13 באפריל 2017 עד 20 בדצמבר 2021, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 2 באוגוסט 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Energy Transfer בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Energy Transfer, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6844, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 2 באוגוסט 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או הסתירו ו/או לא גילו כי: (1) ל- Energy Transfer היו בקרות ונהלים פנימיים לקויים כדי למנוע מקבלנים לעסוק בהתנהגות בלתי חוקית ביחס לפעילויות קידוח, ו/או לא הצליחו למתן כראוי סוגיות ידועות הקשורות לבקרות ולנהלים כאלה; (2) Energy Transfer  באמצעות חברת הבת שלה שכרה קבלני צד שלישי לביצוע פעילויות קידוח כיווניות אופקיות ("HDDs") עבור פרויקט צינור רובר, שהתנהלותו של הוספת תוספים בלתי חוקיים בבוץ הקידוח גרמה לזיהום חמור ליד נהר טוסקרוואס באוהיו כאשר השחרור ב-13 באפריל 2017 של בוץ קידוחים ליד נהר טוסקרוואס ("שחרור ה-13 באפריל") התרחש; ו-(3) Energy Transfer  הפחיתה ללא הרף את ההתחייבויות האזרחיות הפוטנציאליות שלה כאשר הוועדה הפדרלית לרגולציה של אנרגיה ("FERC") חקרה באופן פעיל את העוולות של Energy Transfer  הקשורות לשחרור ה-13 באפריל וסיפקה לה בעקביות מידע מעודכן על ממצאי FERC בעניין זה. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Energy Transfer, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=6844 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 *** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE