רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UL

 

רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UL

 

ניו יורק, 24 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Unilever PLC  (NYSE: UL) בין התאריכים 2 בספטמבר 2020 ל-21 ביולי 2021, שני תאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-15 באוגוסט 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Unilever בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Unilever, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7063 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 15 באוגוסט 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי ביולי 2020 העבירה מועצת המנהלים של בן אנד ג‘ריס החלטה להפסיק את מכירת הגלידה שלה ב"שטח הפלסטיני הכבוש" וכן את הסיכונים הכרוכים בהחלטת הדירקטוריון. בנוסף, התיאור של יוניליוור את הסיכונים המשפטיים שלה היה שקרי ומטעה באופן מהותי משום שיוניליוור הכירה בכך שציות לכל החוקים והתקנות החלים היה חשוב, אך השמיטה דיון בהחלטת החרם של בן אנד ג‘ריס, שהסתכנה בפעולות ממשלתיות שליליות בגין הפרות של חוקים, צווים נשיאותיים או החלטות שמטרתן להרתיע חרמות, משיכת השקעות וסנקציות על ישראל שאומצו על ידי 35 מדינות בארה"ב ("חקיקה נגד BDS").

 

ב-19 ביולי 2021, יוניליוור ומנכ"ל בן אנד ג‘ריס שלה, בחרו בקפידה, סוף סוף "הפעילו" את החלטת מועצת המנהלים של בן אנד ג‘ריס להחרים. בן אנד ג‘ריס הודיעה באתר האינטרנט שלה ובאמצעות חשבון הטוויטר שלה כי עם פקיעת הסכם הרישוי הנוכחי שלפיו הופצו מוצריה בישראל במשך עשרות שנים, בן אנד ג‘ריס תפסיק את מכירות הגלידה שלה ב"שטח הפלסטיני הכבוש" אך בן אנד ג‘ריס תמשיך לכאורה למכור את מוצריה בישראל.

 

בסופו של דבר, מדינות ניו יורק, ניו ג‘רזי, פלורידה, טקסס, אילינוי, קולורדו ואריזונה הודיעו על החלטות למשוך את השקעותיהן בקרנות הפנסיה ביוניליוור בשל הפרות של החקיקה שלהן נגד ה-BDS. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Unilever, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7063 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE