Extreme Solution ו-HYCU® יספקו אסטרטגיית המרה דיגיטלית מתקדמת עבור חברת הרפואה הגלובלית EVA Pharma

 

 

Extreme Solution ו-HYCU® יספקו אסטרטגיית המרה דיגיטלית מתקדמת עבור חברת הרפואה הגלובלית EVA Pharma

 

הזכייה האחרונה בלקוחה המצרית מתייחסת לאבטחת מידע ושירותי התאוששות מאסון הפועלים באופן טבעי בענן

 

בוסטון, מסצ‘וסטס, 26 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

HYCU, Inc, חברת BaaS ארגונית חלוצית המתמחה בהגנה על מידע היברידי ורב-ענני כשירות, הכריזה כי Extreme Solutionספקית בתוכנית  Cloud Services Providerשל HYCU, תספק ל-EVA Pharma, חברת רפואה גלובלית מבוססת חדשנות מצרית, את התשתית הטכנולוגית המודרנית שלה, על מנת ליצור פריצות דרך משמעותיות ביוזמות פיתוח מוצרים שונות. כחלק מיוזמות אלו, EVA Pharma משקיעה בפתרונות טבעיים לענן לחיזוק פיתוח מוצרים ותמיכה בהשקה. כשהחברה לא הצליחה לבצע התאוששות מאסון (DR) בענן עם פתרון הגנת הנתונים הקודם שלה, EVA Pharma פנתה ל-Extreme Solution. Extreme Solution היא מובילה בהמרה דיגיטלית ופתרונות ענן עם יותר מ-20 שנות ניסיון בעבודה עם לקוחות ברחבי מצרים, איחוד האמירויות וצפון אמריקה על פיתוח תוכנה, ייעוץ, ענן ציבורי ותשתיות קריטיות.

EVA Pharma, הפועלת ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם, משתפת פעולה עם HYCU ו-Extreme Solution כדי לאבטח לתמיד את זמינות השירותים והמידע גם בנסיבות הקשות ביותר, בנוסף לאספקת אסטרטגיות לגיבויים מאובטחים והתאוששות מאסון עבור המערכות שלה, המציעים תמיכה בתוכניות ההמרה הדיגיטלית של החברה תוך שמירה על אבטחת הנתונים והמידע, באמצעות שותפות עם ספקי אבטחת מידע מובילים כגון HYCU.

"אספקת עותקים מאובטחים של נתונים ומידע כדי להגן מפני אובדן, חבלה או תוכנות כופר ושיפור הזמינות של שירותים אלקטרוניים בכל התנאים היא הכרח להמרה דיגיטלית", אמר מייקל מוניר, ראש מחלקת IT והמרה דיגיטלית ב-EVA Pharma. מוניר הסביר כי שיתוף הפעולה כולל פתרונות לטיפול בכל חבלה המכוונת כנגד שירותים מקומיים או בענן שעלולה לגרום לאובדן נתונים, בין אם מדובר בהתקפה מכוונת ובין אם בתקרית לא מכונת.

"יש לנו מוניטין חזק באספקה של הצלחה דיגיטלית ללקוחות שלנו, כדי להבטיח שהם מקבלים את ההחזר על ההשקעה הטוב ביותר עם פתרונות ענן והתאוששות מאסון שפועלת באופן טבעי בענן. פתרונות אלה יכולים לעזור ל-EVA Pharma לגדול ולהתרחב", אמר שריף קוזמן, מנכ"ל Extreme Solution. "תוכנת ההגירה, ההגנה והשחזור של נתונים מקוריים אל הענן שמציעה HYCU עוזרת לנו לענות על צרכי הגנת הנתונים וההתאוששות מאסון התובעניים של הלקוחות שלנו".

באמצעות פריסה של HYCU Protégé ו-HYCU Protégé עבור Office 365, Extreme Solution הצליחה לתת מענה לצורך בפתרון התאוששות מאסון בענן ש-EVA Pharma לא הצליחה לספק באמצעות פתרון הגנת המידע הקודם שלה. הרישוי ל-HYCU Protégé מכסה את העלות עבור כל שלושת ספקי פלטפורמות הענן הציבוריות (Azure, AWS ו-Google Cloud) והוא ביטל את הצורך בעלויות אחסון נוספות. עם יכולות החיפוש המתקדם של HYCU Protégé, רישום היומן האוטומטי ואספקת ההתראות, הצליחה Extreme Solution גם לתת מענה לדרישות התאימות המחמירות בתעשייה של EVA Pharma.

"העבודה שעשו הצוותים המשולבים מ-Extreme Solution ו-HYCU עבור EVA Pharma מהווה עוד דוגמה חזקה לתרחישי השימוש והפתרונות שאנו ממשיכים לספק לקהילת ספקי שירותי הענן ההולכת וצומחת שלנו", אמר קולום או‘דונובן, דירקטור בכיר, Global Cloud Alliances, HYCU Inc. "עם אבטחת המידע העוצמתית של HYCU כפתרון לניהול נתוני שירות והמומחיות והידע של Extreme Solution, ללקוחות משותפים יש דרך חסכונית ויעילה לטפל בכל צרכי אבטחת המידע מרובת העננים שלהם".

פתרונות HYCU תוכננו במיוחד כדי לענות על צורכי ההגנה על נתונים וניהול נתונים מקוריים בענן של הדור הבא של שירותי ענן מקומיים ושירותי ענן, שירותים מנוהלים ואינטגרטורים של מערכות. תוכנית ספקי שירותי הענן של HYCU מאפשרת ל- Extreme Solution להרחיב באופן חסכוני את הצמיחה ואת האימוץ של לקוחותיהם בפשטות ובקלות השימוש.

לקבלת מידע נוסף על תוכנית ספקי שירותי הענן של HYCU, בקרו בכתובת https://www.hycu.com/service-providers / או צרו קשר עם info@hycu.com

אודות HYCU 

HYCU היא המובילה הצומחת במהירות הרבה ביותר בתעשיית הגיבוי והשחזור בסביבות מרובות עננים כשירות. באמצעות אספקה של גיבוי נתונים אמיתי מבוסס תוכנה כשירות בסביבות מקומיות וגם בסביבות טבעיות לענן, החברה מספקת אבטחת מידע, הגירה והתאוששות מאסון ללא תחרות ליותר מ-3,100 חברות ברחבי העולם. הפתרונות עטורי הפרסים הייעודיים של HYCU, מבטלים את המורכבות, הסיכון והעלות הגבוהה של פתרונות מדור קודם, ומספקים פשטות אבטחת מידע בעולם מחובר במיוחד, מרובה עננים. לקוחות חווים גיבוי ושחזור נתונים ללא חיכוך שגם מציע חסכנות, לא משנה היכן הנתונים שלהם נמצאים. החברה, שבסיסה בבוסטון, מסצ‘וסטס, מעסיקה 300 עובדים ברחבי העולם. קבלו מידע נוסף בכתובת www.hycu.com.

למידע נוסף:

Don Jennings

HYCU, Inc.

617-791-1710

don.jennings@hycu.com

 

Emylee Eyler

BLASTmedia for HYCU

317-806-1900 ext. 139

hycu@blastmedia.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE