מועצת קרנגי קוראת לקהילה הבינלאומית להשתתף ביום האתיקה העולמי ב-19 באוקטובר

 

 

מועצת קרנגי קוראת לקהילה הבינלאומית להשתתף ביום האתיקה העולמי ב-19 באוקטובר

 

יחידים וארגונים יפעלו כדי לטפל בסוגיות הקריטיות ביותר של החברה על ידי העצמת האתיקה

 

ניו יורק, 27 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

יום האתיקה העולמי השנתי התשיעי, יוזמה של מועצת קרנגי לאתיקה ביחסים בינלאומיים (Carnegie Council), ייחגג ב-19 באוקטובר 2022. הנושא הוא "אתיקה מועצמת".

בעולם המקוטב יותר ויותר, ניתן להשתמש באתיקה כדי לשפר את חיי היומיום שלנו, לחזק קהילות ולהתמודד עם כמה מהאתגרים הדחופים ביותר של החברה כמו שינויי האקלים, משבר הפליטים העולמי, התקפות על דמוקרטיה, אי שוויון ועוד.  

ב-#GlobalEthicsDay, מועצת קרנגי מזמינה אזרחים, עסקים, ארגונים מקצועיים, בתי ספר, ממשלות ועמותות מרחבי העולם להפגין את מחויבותם לשימוש באתיקה ככוח לטוב. הפעילויות עשויות לכלול דיונים, פאנלים, קמפיינים במדיה החברתית, תערוכות, סרטונים, אירועי פופ-אפ ועוד.  

בשנת 2021, יותר מ -170 ארגונים ומוסדות ב -45 מדינות השתתפו ביום הבינלאומי של פעולה אתית. גולת הכותרת של יום האתיקה העולמי אשתקד כוללת:

*חברת הנדל"ן Jones Lang LaSalle  מעסיקה יותר מ-2,000 עובדים בפעילויות הקשורות לאתיקה, כולל דיונים בעירייה שקיימים משרדים מקומיים;   

*העמותה הגלובלית The Nature Conservancy פונה למדיה החברתית כדי לדון בחשיבות האתיקה באמצעות ;#GlobalEthicsDay

* פפסיקו משחררת סדרה של סרטוני #GlobalEthicsDay  המציגים את מנהליה הדנים בחשיבותם של סטנדרטים אתיים בתעשיית מוצרי הצריכה הארוזים (CPG); 

*מועצת האחיות הבינלאומית משיקה קוד אתי מתוקן בתגובה לקוביד-19; ו

*התוכנית לאתיקה מחקרית באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו מקיימת אירועים וירטואליים הבוחנים שאלות אתיות ברפואה.

"אלה זמנים מאתגרים - מלחמה באירופה, פליטים בתנועה, מגפה מתמשכת, החרפת שינויי האקלים ודמוקרטיות על סף תהום. כריאליסטים ללא אשליות, אנו מאמינים כי העצמת האתיקה יכולה לשבור את מעגל האבדון והקדרות ולעזור לכל אחד מאיתנו למצוא דרך לפעולה חיובית בחיי היומיום שלנו", אמר ג‘ואל רוזנטל, נשיא מועצת קרנגי. "יום האתיקה העולמי מספק הזדמנויות להקשיב, ללמוד ולתרום לדיאלוג עולמי על הערכים והעקרונות החשובים לנו בשנת 2022. השנה, אנו מקווים ומצפים שקולות חדשים יעשירו את יום האתיקה העולמי ברעיונות להעצמת האתיקה בהווה ובעתיד".

המעוניינים להשתתף ביום האתיקה העולמי 2022 צריכים לבקר באתר האינטרנט של מועצת קרנגי כדי לגשת למשאבים כגון מסרים מרכזיים, ערכת כלים למדיה חברתית והצעות לדרכים להשתתף באירוע השנה. ארגונים מוזמנים לשתף את תוכניות יום האתיקה העולמי עם מועצת קרנגי להגברה במדיה החברתית (טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ופייסבוק) ובאירועים ובחומרים של יום האתיקה העולמי.

לעדכונים האחרונים על כל הדברים ביום האתיקה העולמי, הקפידו להירשם לניוזלטר האתיקה של קרנגי, שיכלול הכרזות נוספות על תוכניות והפעלות מיוחדות ממועצת קרנגי לקראת ה-19 באוקטובר. 

הצטרפו אלינו ועזרו להשתמש בכוחה של האתיקה כדי לבנות עתיד טוב יותר.

אודות Carnegie Council 

מועצת קרנגי לאתיקה ביחסים בינלאומיים היא עמותה עצמאית, מונחית מחקר, הפועלת להעצמת האתיקה על ידי זיהוי וטיפול בסוגיות האתיות הקריטיות ביותר של היום ומחר. נוסדה על ידי אנדרו קרנגי לפני למעלה ממאה שנה, אנו קובעים את סדר היום האתי העולמי ופועלים למען עתיד אתי על ידי כינוס שיחות, הפקת חומרים במגוון מדיות ושיתוף משאבים לחינוך, השפעה ומודעות. אנחנו הזרז של העולם לפעולה מוסרית. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת carnegiecouncil.org ותקשר איתנו ב- YouTube, טוויטר: @CarnegieCouncil, לינקדאין, אינסטגרם: @Carnegie_Council ופייסבוק.    

למידע נוסף:

Global Ethics Day Participation Inquiries:

Noha Mahmoud

nmahmoud@cceia.org

 

Media Inquiries:

Jordan Miller  

212-784-5703

jmiller@groupgordon.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE