מחקר של Dresner Advisory Services מדרג את Pyramid Analytics כמובילה בתחום הבינה העסקית

 

מחקר של Dresner Advisory Services מדרג את Pyramid Analytics כמובילה בתחום הבינה העסקית

 

Pyramid Analytics השיגה ציון מושלם עבור המלצת לקוחות

 

לונדון וניו יורק ותל אביב, 27 ביולי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Pyramid Analytics (Pyramid) מזוהה כמובילה בתחום הבינה העסקית (BI) בדו"ח חדש, Vendor Insights/BI: Pyramid Analytics שנכתב בידי Dresner Advisory Services. הדו"ח בוחן את הביצועים של Pyramid לאורך כל המוצרים והשירותים שלה ואפיין את בסיס הלקוחות שלה בהשוואה למדגם כולל של 25 ספקים. מאה אחוז מלקוחות Pyramid שתושאלו בידי צוות האנליסטים של Dresner ימליצו על Pyramid לקונים ארגוניים שמעריכים פתרונות בינה עסקית ואנליטיקה מוגברים. החברה מוצבה כ-‘מובילת חוויה כוללת‘ בתחום חוויית הלקוח וגם צוינה כ-‘מודל אמינות לספקים‘.

 

נקודות מפתח:

 

*לאורך כל המדדים להרגשה של הלקוחות לגבי החברה, Pyramid השיגה ציון מעל המדגם הכולל, כולל השגת ציון המלצה מושלם.

* Pyramid קיבלה בקביעות ציון גבוה מהממוצע במדגם הכולל בתחומי מפתח כגון ניסיון במכירות, איכות ושימושיות המוצר ושירותי הייעוץ.

* Pyramid שמרה על עמדת מנהיגות במודל חוויית הלקוח ובמודל אמינות הספקים.

*הורידו את דו"ח דרזנר בחינם.

*תזמנו הדגמה עבור פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid.

 

הדו"ח כולל משוב מפורט מלקוחות שמהלל את Pyramid Analytics על ביצועים טובים יותר מאלו של המתחרים באספקת פלטפורמה שלמה לאנליטיקה ומודיעין לקבלת החלטות שהיא "חזקה במיוחד, גמישה וקלה לשימוש". הדו"ח הממוקד בתובנות של ספקים כולל נתונים ומשוב איכותי מלקוחות על פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid שנאספה עבור מחקר השוק של Dresner Advisory Services לגבי שוק הבינה העסקית לשנת 2022.

 

מודיעין לקבלת החלטות הוא החידוש הגדול הבא באנליטיקה של ביג דאטה

 

החידוש המשמעותי הבא באנליטיקה הוא בינה מלאכותית (AI). יישום בינה מלאכותית עבור הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים הוא מה שמפריד בין מודיעין לקבלת החלטות לבין כלי בינה עסקית מסורתיים כמו Microsoft Power BI, Qlik ו-Tableau. הבינה המלאכותית מורידה את מחסום הכישורים הנדרש על ידי מיכון של העבודה הטכנית יותר הדרושה להכנה ולניתוח נתונים וליצירה ושיתוף של דוחות ולוחות עבודה.

 

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים עבור כל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל באופן ממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך אנליטי, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה.

מודיעין החלטות שלם ואחוד

 

רק פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מאחדת הכנת נתונים, ניתוח עסקים ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת ומשולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים, את עלויות הרישיון הנלוות וכן את המורכבות של הניהול. עלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה יותר, השקה מהירה, גישה מהירה וישירה יותר לכל הנתונים הזמינים, ואימוץ משתמשים מוביל בתעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת המודיעים לקבלת החלטות של Pyramid בהתקנה מקומית, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע אותה ביישומים אחרים או לספק באמצעות ספקי שירותים מנוהלים (MSP).

 

ציטוטים

 

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: "אנו שמחים שהדו"ח של Dresner זיהה את Pyramid Analytics כמובילה בתחום הבינה העסקית, תוך הדגשת היושרה, האמינות והניסיון הכולל שלנו. והכי חשוב, 100% מבין מהלקוחות שלנו שנשאלו ממליצים על פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid. הדוחות של Dresner הם בעלי השפעה רבה ומקור אמין להערכת ביצועים בתעשייה. זה מראה שמודיעין לקבלת החלטות, ו-Pyramid, הם הדבר הבא בבינה עסקית ובאנליטיקה, תוך הקלה על המורכבות ושילוב בינה עסקית ואנליטיקה בפלטפורמה אחת מהירה, יעילה וקלה לשימוש.

 

"התרגשנו מאוד לראות את המשוב הזוהר שקיבלה פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות שלנו מהלקוחות שלנו, שהדגישו את שירות הלקוחות המבריק שלנו, את הסיוע הטכני ואת הרצון שלנו לראות את הלקוחות מצליחים. אנחנו נלהבים לבנות על ההצלחה הזו, ממשיכים לצמוח ולעבוד עם הלקוחות שלנו כדי להציג לראווה את כל מה שאפשר להשיג באמצעות מודיעין לקבלת החלטות".

 

הווארד דרזנר, מייסד ומנהל מחקר ראשי, Dresner Advisory Services: "אנו מברכים את Pyramid Analytics על הצלחתה בדו"ח השנה. Pyramid Analytics הפגינה תצוגה חזקה לאורך רבים מהקריטריונים המרכזיים שבהם משתמשים לקוחות כדי להעריך את ספקיות הבינה העסקית שלהם. בשוק תחרותי, המחקר שלנו הראה ש-Pyramid היא ספקית אמינה ומובילה. בינה עסקית היא תחום שמתפתח במהירות, ולקוחות זקוקים למוצרים ושירותים המספקים תובנות מהירות ומפורטות יותר מאי פעם".

 

אודות פירמיד אנליטיקס

 

Pyramid היא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות האחודה שלנו מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות ומודעות יותר. היא מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה בסביבה ללא קוד. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בסביבה אחת עם הכוונת בינה מלאכותית, מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת הצמיחה והחדשנות. הפלטפורמה של Pyramid מאפשרת גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה, מהצרכים הפשוטים ועד המתוחכמים. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את H.I.G. Growth Partners, Jerusalem Venture Partners  (JVP), Sequoia Capital ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

 

ליצירת קשר

UK
Susie Evershed
Resonance
+44 7966 145092
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

US
Heather Racicot
Resonance
+1 360-632-5616
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

 

מקור: Pyramid Analytics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire