Chargebee מאפשרת לעסקי מנויים להילחם במהומה הכלכלית עם השקת מוצר בקיץ 2022

Chargebee מאפשרת לעסקי מנויים להילחם במהומה הכלכלית עם השקת מוצר בקיץ 2022

 

השקת מוצר חדש נשענת רבות על שימור לקוחות, מוניטיזציה וייעול הפעולות לייצור הכנסה

 

סן פרנסיסקו, 28 ביולי 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Chargebee, פלטפורמת ניהול המנויים המובילה, הכריזה על השקת המוצר שלה לקיץ 2022. המוצרים והתכונות החדשים מתמקדים היכולת לאפשר לעסקים בעלי ביצועים גבוהים להפיק הכנסות מהלקוחות הקיימים שלהם, ולהדוף את האיומים ההולכים וגדלים בגין הכלכלה הסוערת. המוצרים החדשים הללו עוזרים לעסקים לבנות את עתודות המזומנים ולשמור על בסיס הלקוחות שלהם בתקופה שבה עסקים רבים - ולקוחותיהם - נאבקים עם מציאות שמראה אינפלציה והתייבשות של מקורות הון סיכון שהם ההשפעות המתמשכות מקוביד-19 והבעיות העולמיות בשרשרת האספקה.

החלק המרכזי במוצר מהדורת קיץ 2022 של Chargebee הוא Chargebee Retention, Brightback לשעבר, שיחד עם Chargebee Receivables (numberz), ו-RevRec (RevLock), שכולם נרכשו בידי Chargebee במהלך 18 החודשים האחרונים, מייצגים את הגיחה הראשונית של Chargebee  להפיכה לחברה שמציעה באמת מספר מוצרים.

Chargebee Retention מאפשר לעסקים להתמקד בשמירה על הלקוחות שכבר יש להם בזמן שבו עסקים וגם צרכנים נאלצים להעריך כל דבר שנמצא בפורטפוליו שלהם ולקבל החלטות קשות. Chargebee Retention מאפשרת לעסקים לבצע התאמות לחוויות ביטול מינוי עם הצעות המיועדות להמשיך את הקשר עם הלקוחות, והיא מאפשרת לעסקים לבדוק אסטרטגיות שימור מותאמות כדי למזער נטישה מרצון, וכדי לחזק את ערך הלקוח לכל החיים עם החזר ROI ברמה של עד 800%.

"עבור עסקים המבוססים על מנויים, רכישת לקוחות חדשים יקרה לפחות פי 2.5 מאשר מכירה נוספת או הרחבת המנוי של לקוח קיים. גורם זה יכול להיות אפילו גבוה יותר באמצעות מיכון חכם שמקטין את נטישת הלקוחות תוך הגדלת סיכויי ההתרחבות", אמר מארק תומאסון, מנהל מחקר ב-IDC האחראי למודלים עסקיים דיגיטליים ופרקטיקה של מוניטיזציה. "אמנם יכולות השימור הללו הן קריטיות בתקופות סוערות אלו, אך שמירה על לקוחות מרוצים היא תמיד באופנה".

Chargebee Receivables מסייעת לעסקים לשפר את תהליכי ניהול תזרים המזומנים שלהם על ידי מיכון של תזרימי עבודה של חשבונות שעוד לא התקבלו. עסקי מנויים יוכלו כעת לבצע מיכון יעיל של כל תזרימי העבודה והתהליך של החשבונות לחיוב שלהם מרכישה ועד תשלום. בנוסף, Chargebee Receivables מאפשרת לעסקים ליצור קשר יזום עם לקוחות בנוגע לבעיות צפויות בתשלום כדי למזער נטישה בלתי רצונית, ולהגדיל את אחוז שימור הלקוחות.

"שימור לקוחות הפך לנושא חשוב וגדול עוד יותר עבורנו במהלך השנה האחרונה לערך", אמר בוב ויסקונט, סגן נשיא ב-Silhouette U. "הכלכלה השתנתה הרבה, וחיפשנו פתרון שיעזור להילחם בחלק מהביטולים שראינו. לקוחות בחרו לבטל עקב עלות והאפשרות למנוע חלק מהביטולים הללו עם הצעה מותאמת באותו רגע סיפקה דחיפה עצומה לעסק שלנו. Chargebee Retention הוכיח את עצמו כפתרון ערך מוסף לעסק שלנו, ואפשר לנו לספק ללקוחות סקירה מקיפה של מה שהם מוותרים עליו תוך מינוף הצעות בעת הצורך. התוצאות תוך פרק זמן קצר מאוד שכנעו אותי שזה צריך להיות מרכיב קריטי בתנועה של העסק שלנו קדימה".

התנודתיות הנוכחית בשווקים השונים אילצה עסקים להפוך לסתגלניים ולהגיב בזריזות בדרכים שלא ציפו להן קודם לכן, תוך התעסקות עם הצעות לחבילות ותכונות שונות, ועם אספקת שירותים חדשים ושונים ללקוחות בנקודות מחיר שונות. הפתרון החדש Chargebee Entitlements מציע לעסקים שליטה רבה יותר בנתיב החדש הזה, והוא מאפשר להם למכור יותר ללקוחות קיימים על ידי הצגת ערך נוסף. Chargebee Entitlements מאפשר לעסקים "לבדוק ערך" ולהתנסות באפשרויות של חבילות שונות עם תמחור מגוון, לשלוט טוב יותר בהשקות של תכונות חדשות, עם אפשרויות עבור קבוצות משנה קטנות של לקוחות, ולצאת לשוק מהר יותר. Chargebee Entitlements מסייעת לצוותי יציאה לשוק לספק ללקוחות גישה לתכונה מעבר לתוכנית שלהם באמצעות הרמת כפתור, ובזה ניתן להשתמש כדי לתמרץ שדרוגי תוכניות והמרת מנויים מחינם לתשלום.

"בילינו חודשים ביצירת קשר עם הלקוחות שלנו, למדנו את הפרטים הקטנים של העסקים שלהם ועבדנו איתם כדי לקבוע אילו סוגי כלים הם רוצים וצריכים כדי להתמודד חזיתית עם האתגרים הנוכחיים שלהם", אמר ג‘ון פירס, סגן נשיא לניהול מוצר ב-Chargebee. "בשיחות הללו, ההתמקדות, כמעט תמיד, הייתה בשימור לקוחות, בניית קשרי לקוחות לטווח ארוך וההבנה כיצד Chargebee יכולה לעזור לעסקים ליצור הכנסות מבסיס הלקוחות הקיים שלהם. Chargebee Retention, Chargebee Receivables ו-Chargebee Entitlements הם תוצאה ישירה של הממצאים שלנו ושל הרצון שלנו לתת ללקוחותינו בדיוק את מה שהם צריכים כדי לבנות ולהרחיב את העסקים שלהם, אפילו בזמנים קשים אלה".

את הרשימה המלאה של התכונות בהשקת מוצר קיץ 2022 של Chargebee, שכוללת גם ניהול רכישות מתוך האפליקציה, ניהול של ריבוי ישויות, שילוב עם PandaDoc לניהול תזרימי עבודה המבוססים על הצעות מחיר, שילוב עם RevRec המסייע לעסקים להכיר בהכנסות במטבע המקומי ולהימנע מאתגרים המעכבים צמיחה, ו-ASC 606 של RevRec לזיהוי הוצאות, ניתן למצוא כאן:

 https://www.chargebee.com/summer-release-2022/ 

 

אודות Chargebee

 

Chargebee היא פלטפורמת ניהול המנויים הממכנת את פעילות ההכנסות של למעלה מ-4,500 עסקים מבוססי מנויים, מסטארטאפים ועד ארגונים. פלטפורמת התוכנה כשירות הזו מסייעת לעסקים המבוססים על מנויים בתחומים שונים, כולל תוכנה כשירות, מסחר אלקטרוני, למידה אלקטרונית, IoT, פרסום ועוד, לנהל ולהגדיל הכנסות על ידי מיכון של פעולות מנויים, חיובים, חשבוניות, תשלומים וזיהוי הכנסות, והיא מספקת מדדי מפתח, דוחות, ותובנות עסקיות ומציעה כעת את Chargebee Retention ואת Chargebee Receivables.

 

Chargebee, שנוסדה בשנת 2011, מונה עסקים כמו Okta, Freshworks, Calendly ו-Study.com בין בסיס הלקוחות הגלובלי שלה. קבלו מידע נוסף על Chargebee ב-www.chargebee.com

 

קשרי מדיה ולמידע נוסף

 

Jake Katz

Chargebee

jake.katz@chargebee.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE