רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ומוביל, מעודד משקיעים ב- TG Therapeutics, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך

 

רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ומוביל, מעודד משקיעים ב- TG Therapeutics, Inc.  שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– TGTX

 

 

ניו יורק, 8 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של TG Therapeutics, Inc.   (נאסד"ק: TGTX) בין התאריכים 15 בינואר 2020 עד 31 במאי 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 16 בספטמבר 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של TG Therapeutics בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת TG Therapeutics, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7662 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 16 בספטמבר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) ניסויים קליניים חשפו חששות משמעותיים הקשורים ליחס התועלת-סיכון ולנתוני ההישרדות הכוללים של Ublituximab (נוגדן חד-שבטי גליקו-הנדסי ניסיוני לטיפול בלימפומה שאינה הודג‘קין של תאי B, לוקמיה לימפוציטית כרונית ("CLL"), וצורות חוזרות ונשנות של טרשת נפוצה) ואומברליסיב (או UKONIQ, מעכב אוראלי של PI3K-delta ו- CK1-epsilon לטיפול ב- CLL, לימפומה באזור השולי ולימפומה פוליקולרית); (2) בהתאם לכך, לא היה זה סביר כי TG Therapeutics תוכל לקבל את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי ("FDA") של לימפומה באזור השוליים ("MZL") ולימפומה פוליקולרית ("FL") ("Umbralisib MZL/FL NDA"), את ההגשה של בקשת רישיון לביולוגיה ("BLA") ל- FDA עבור Ublituximab בשילוב עם Umbralisib (יחד, "U2"), כטיפול בחולים עם CLL ("U2 BLA"), יישום התרופה החדשה המשלימה ("sNDA") עבור Umbralisib כדי להוסיף אינדיקציה עבור CLL ולימפומה לימפוציטית קטנה ("SLL") בשילוב עם Ublituximab ("U2 sNDA"), או Ublituximab כטיפול בחולים עם צורות הישנות של טרשת נפוצה ("RMS") ("Ublituximab RMS BLA") בצורותיהם הנוכחיות; (3) כתוצאה מכך, TG Therapeutics הפריזה באופן משמעותי בסיכויים הקליניים ו/או המסחריים של אובליטוקסימאב ואומברליסיב; ו-(4) לפיכך, הצהרותיה הפומביות של החברה היו שקריות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד TG Therapeutics, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=7662 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים pkim@rosenlegal.com או cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE