Total company AS24 וג'מלטו מכניסות לשימוש כרטיסי EMV לתשלום עבור דלק

אמסטרדם, 1 באוקטובר 2014 (GLOBE NEWSWIRE):

 

ג'מלטו (Euronext NL0000400653 GTO), המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית, נבחרה לספק כרטיסי תשלום EMV מותג פרטי ל-AS24, חברת בת של Total Group, אחת מחברות הנפט והגז המשולבות הגדולות בעולם. AS24 מחליפה את כל כרטיסי המותג שלה בכרטיסים החכמים EMV המאוד מאובטחים Optelio שמקבלים אותם ברשת מסופי ה-EMV של AS24 ב-750 תחנות דלק ב-27 מדינות. הפתרון השלם של ג'מלטו כולל התאמה אישית של כרטיסי התדלוק של AS24.

 

הכרטיס Optelio מאפשר למנהלי ציי רכב לעקוב אחרי כל ההיבטים של השימוש הפרטני בכרטיס מרחוק ובזמן אמת. הם יכולים לשלוט על זהות הנהג, הזמן והשווי של רכישת דלק ומספר המילויים בתקופה שהוגדרה מראש, כל אלה מאפשרים ניהול עלויות חזק והפחתת הונאות. האימות של אמינות הכרטיס מתבצעת על ידי מסוף התשלומים בעצמו, תוך ניצול היתרונות של טכנולוגיית EMV. אפשר לכן לעבד את העסקה גם במקרה של בעיה ברשת, ובכך להבטיח ללקוחות של AS24 רציפות שירות.

 

"בחרנו את ג'מלטו בגלל צוות מומחי ה-EMV הטוב בתחום שלה", ציין ברונו דוד- לאגראב, יו"ר AS24. "AS24 מרוצה מאוד מרמת המומחיות הגבוהה של הייעוץ והתמיכה של ג'מלטו, שהדריכה אותנו בכל השלבים של תהליך המעבר שלנו ל-EMV".

 

"מגזר הקמעונאות הוא גורם צמיחה חשוב עבור ג'מלטו", הוסיף פיליפ קמברייה, נשיא אירופה, המזרח התיכון וחבר המדינות בג'מלטו. "על סמך הניסיון המוכח שלנו בפרויקטים של מעבר ל-EMV במוסדות פיננסיים, ג'מלטו מחויבת לתמוך בקמעונאי נפט כמו AS24 כשהם עוברים ל-EMV. בכוונתנו לעבוד גם עם קמעונאים מסוגים אחרים כגון חנויות נוחות כשהם מתכננים להעביר את תיק המותגים הפרטיים שלהם ל-EMV".

 

אודות ג'מלטו

 

ג'מלטו (Euronext NL0000400653 GTO) היא המובילה העולמית באבטחה דיגיטלית עם הכנסות שנתיות של 2.4 מיליארד אירו ב-2013 ויותר מ-12,000 עובדים שפועלים מ-85 משרדים ו-25 מרכזי מחקר ופיתוח תוכנה שנמצאים ב-44 מדינות.

 

אנחנו נמצאים בליבה של החברה הדיגיטלית שמתפתחת במהירות. מיליארדי אנשים ברחבי העולם רוצים יותר ויותר את החופש לתקשר, לנסוע, לקנות, לקבל שירותי בנקאות, להתבדר ולעבוד -- בכל זמן, בכל מקום -- באופנים שהם מהנים ובטוחים. ג'מלטו מספקת את הצרכים המתרחבים שלהם לשירותי מובייל אישיים, אבטחת תשלומים, גישה מאומתת לענן, הגנה על הזהות והפרטיות, יעילות בשירותי בריאות וממשל אלקטרוניים, השגת כרטיסים נוחה ויישומי מכונה למכונה (M2M) אמינים. אנחנו מפתחים תוכנה מוכללת מאובטחת ומוצרים מאובטחים שאנחנו מתכננים ומתאימים אישית. הפלטפורמות והשירותים שלנו מנהלים את המוצרים האלה, את הנתונים הסודיים שהם מכילים ואת שירותי משתמשי הקצה האמינים שמתאפשרים. החידושים שלנו מאפשרים ללקוחותינו להציע שירותים דיגיטליים אמינים ונוחים למיליארדי אנשים. ג'מלטו משגשגת עם המספר הגדל והולך של אנשים שמשתמשים בפתרונות שלה לאינטראקציה עם העולם הדיגיטלי והאלחוטי.

 

למידע נוסף בקרו באתרים www.gemalto.com, www.justaskgemalto.com, blog.gemalto.com או עיקבו אחרי @gemalto בטוויטר.

 

אנשי הקשר של ג'מלטו למדיה:

 

Peggy Edoire

אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

+33 4 42 36 45 40

peggy.edoire@gemalto.com

 

צרו קשר עם קשרי המדיה של ג'מלטו באזור שלכם

 

ההודעה לעיתונות ב-PDF http://hugin.info/159293/R/1859734/651725.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE