פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה

 

 

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה

 

יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 9 באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 

Anomali, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מונעי מודיעין, הודיעה על זמינות כללית של עדכון הפלטפורמה הרבעוני שלה המספק מענה לצרכים המתרחבים של לקוחותיה ושותפיה. גרסה זו מציגה יכולות חדשות לשיפור מודיעין האיומים של Anomali ולתרחישי השימוש בזיהוי ותגובה נרחבים (XDR) המאפשרים לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים ולמנוע שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה.

 

"גרסת אוגוסט של Anomali מציעה שיפורים ויכולות חדשות לצוותי תפעול אבטחה הנאבקים לזהות לא רק מי מכוון אליהם, אלא גם איך ומדוע הם עלו על הכוונת", אמר מארק אלבה, מנהל מוצר ראשי ב-Anomali.

 

הדגשים העיקריים של גרסה זו כוללים:

 

יצירת נראות מורחבת עם Anomali Attack Pattern Detection ו-MITRE ATT&CK®: ב-2021, הצטרפה Anomali למרכז ההגנה המיודעת מבוססת המודיעין של MITER Engenuity כדי לשתף פעולה ב-Attack Flow Project במטרה להבין טוב יותר את התנהגות היריבים ולשפר את יכולות ההגנה. שותפות זו הגיעה לשיאה עם פרסום הפרויקט לציבור במרץ 2022.

 

מאז, פועלת Anomali לשילוב זרימות התקיפה בפלטפורמת Anomali. גרסה זו מקדמת את Attack Flow Library לשטובת שימוש ב-Anomali ThreatStream שתספק נקודת גישה לתזרימי תקיפה חדשים המציגים רצף של טכניקות התקפות סייבר. יכולת זו תספק הקשר חדש להתנהגות היריבים ותעזור לצוותי אבטחה ליצור פרופיל מקצועי שלהם. זה גם יאפשר להם להגן טוב יותר על הארגון לפני תקיפה, לזהות תקיפה בזמן אמת ולהגיב לאחר תקיפה.

 

יתרה מזאת, המיפוי החזותי הזה יוצר חיזוי שניתן למינוף בידי מנמ"רים ואנשי מקצוע בתחום האבטחה כדי לייחס התקפות לחורים פוטנציאליים בעמדת האבטחה שלהם, וכדי להתמודד טוב יותר עם האיום.

 

"מחקר של ESG מצא כי 97% מאנשי האבטחה מאמינים ש-MITRE ATT&CK חשובה לאסטרטגיית תפעול האבטחה של הארגון שלהם", אמר ג‘ון אולטסיק, אנליסט ראשי בכיר ועמית, ESG Research. "המחויבות של Anomali לשילוב המסגרת של  MITRE ATT&CK בפתרונותיה, וההשתתפות ב-MITRE Engenuity Center בפרויקט ההגנה המודעת לאיומים יכולה לעזור לצוותי אבטחה לאמץ את המסגרת ולהבין טוב יותר את יריבי הסייבר".

 

מיכון תזרימי עבודה שגרתיים: בהינתן התנאים המאקרו-כלכליים הנוכחיים, הלקוחות מחפשים יכולות שהופכות את ההשקעות הקיימות שלהם למשפיעות יותר. הצגנו מסגרת חדשה הניתנת להרחבה כדי לתמוך במיכון של משימות שגרתיות בכל הפלטפורמה. ניתן להשתמש בגרירה והטלה של אלמנטים כדי להגדיר מטלת העשרה מרובת שלבים, וניתן להגדירה ולהריצה בקלות כשהתנאים דורשים זאת, וכך לחסוך זמן לאנליסטים בביצוע משימות שחוזרות על עצמן.

 

שיפורים נוספים בגרסת פלטפורמה זו כוללים:

 

תמיכה עבור MITRE ATT&CK Mobile & ICS: צבירת מודיעין, קביעת הקשר וניתוח עבור משטחי התקפות ניידים ו-ICS כדי לחזק את עמדת האבטחה הכוללת.

 

MITRE ATT&CK Enterprise v11 ששולבה ב-Anomali Lens.

 

חיפוש רטרוספקטיבי מתוזמן: מסייע למרכזי התפעול של אבטחת המידע לשלב באופן ממוכן את המתאם של אירועים היסטוריים עם מודיעין זמין חדש כדי להפיק דוחות ולקבל תובנה לגבי גורמי איומים, טקטיקות, טכניקות ותהליכים או התנהגות אחרת של היריבים. יכולת חדשה זו מאפשרת למנהלי אבטחה לזהות איומים בזמן אמת בסביבת ה-IT המקומית שלהם.

 

Anomali תציג ב- BlackHat ב-10 וב-11 באוגוסט, ביתן #3034. עצרו במקום כדי לשוחח עם הצוות וללמוד עוד על הפתרונות מבוססי הבינה שלנו.

 

אודות Anomali

 

Anomali היא המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מורחבים מונעי מודיעין ותגובה (XDR). עם עוגן עמוק בניהול של ביג דאטה (ה-X), ובאמצעות כיוונון בידי בינה מלאכותית, הפלטפורמה של Anomali, שהיא פתרון XDR, מספקת יכולות קנייניות ייחודיות המתאמות את המאגר הגדול ביותר של מודיעין עולמי עם טלמטריה מפתרונות אבטחה שנפרסו בידי לקוחות. שילוב זה מאפשר לצוותי תפעול אבטחה לזהות במדויק איומים, למטב את התגובה, להשיג גמישות ובסופו של דבר לעצור תוקפים ופריצות. הפתרונות המבוססים על שיטת תוכנה כשירות שלנו משתלבים בקלות בערמות של טכנולוגיות אבטחה קיימות באמצעות פריסות טבעיות לענן, בריבוי עננים, בהתקנות מקומיות וגם בהיברידיות. Anomali, שנוסדה ב-2013, משרתת ארגוני B2B עסקיים גלובליים וארגונים גדולים במגזר הציבורי, כולל ISAC, ISAO, ספקי שירותים ולקוחות Global 1000 כדי לסייע בשמירה על התשתית, העסקים והאנשים הקריטיים בעולם. חברות השקעה מובילות, כולל Google Ventures, General Catalyst ו-IVP, תומכות ב-Anomali. למידע נוסף בקרו בכתובת www.anomali.com.

 

למידע נוסף:

 

Karen Buffo
news@anomali.com

 

 

מקור: Anomali

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire