אנה מיזל מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

אנה מיזל מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

טמקולה, קליפורניה, 9 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי אנה מיזל (Anna Mizell ) מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC עבור יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

 

"יחידת המשאבות נרגשת לקבל את אנה בתפקיד ניהול אסטרטגי חדש זה", אמר דריל לאמי, נשיא ומנכ"ל יחידת המשאבות של הקבוצה. "שנות הניסיון שלה יוסיפו ליכולת שלנו להציע מוצרי משאבות קריוגניות ברמה עולמית, שירות לקוחות ופתרונות בעלי ערך מוסף עבור לקוחותינו".

 

יחידת משאבות קריוגניות של Nikkiso (Nikkiso Cryogenic Pumps Unit ) הכוללת את Nikkiso ACD  ו- Nikkiso Cryo  היא יצרנית מובילה של קו מגוון של משאבות קריוגניות – גדולות עד קטנות.

 

עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה את מחויבותה להיות נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.nikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE