Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר

 

Insilico Medicine מכריזה על השקעה חדשה בהובלת חברת Prosperity7 Ventures הנתמכת בידי Aramco, ומביאה את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר

 

 

ניו יורק, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

עיקרי הדברים:

* Insilico Medicineמכריזה על סגירת סבב סדרה D2 שלה, נתון שמביא את סך המימון מסדרה D ל-95 מיליון דולר, למרות חוסר הוודאות בשוק

*סבב סדרה D2 מובל ב ידי Prosperity7, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, שהיא חברת בת להשקעות של Aramco, חברת האנרגיה והכימיקלים המשולבת המובילה בעולם

 

*בהסתמך על הרשת הגלובלית של Prosperity7 ועל המשאבים הנדיבים, Insilico תרחיב את יכולות הבינה המלאכותית שלה ממחקר ופיתוח תרופות למספר תחומים כדי לתמוך בפיתוח בר קיימא

 

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית (AI) מקצה לקצה שנמצאת בשלב הקליני שלה, הודיעה כי השלימה סגירה שנייה של סבב סדרה D שלה, בהובלת Prosperity7 Ventures, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, נתון שמביא את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר. השתתפו גם משקיעים גלובליים אחרים בעלי מומחיות בתחום הביו-פרמצבטיקה ומדעי החיים.

איסר טייב, מנהל הדירקטוריון של Prosperity7 Ventures , אמר: "ההעמקת היישום של בינה מלאכותית ולימוד מכונה לגילוי תרופות הוכחה כמשפיעה באופן חיובי על שינוי בתעשיית התרופות ואנו שמחים לצאת לשותפות זו עם Insilico Medicine, חלוצה בחזית החדשנות הזו. עם הגיבוי של האקסו סיסטם הרחב של Aramco באזורים ומגזרים גיאוגרפיים שונים, אנו מצפים לתמוך בחברה כדי שתגדיל ותרחיב את טביעת הרגל שלה בעולם, תניע מצוינות ביוטכנולוגית ותביא השפעה חיובית לטובת רווחה רבה יותר".

ההון שגויס בסדרה D החדשה תתמוך בהמשך הקידום צינור הפעולה של של Insilico, כולל התוכנית המובילה שלה שנמצאת כעת במחקר שלב 1 בניו זילנד ובסין, כמו גם מספר תוכניות אחרות שנמצאות בצנרת המחקרים המאפשרים IND. ההכנסות יממנו יוזמות אסטרטגיות מרכזיות נוספות, לרבות פיתוח נוסף של פלטפורמת ה-Pharma.AI מהקצה ועד הקצה שלה, השקת מעבדה אוטומטית מלאה, גילוי תרופות מונע בינה מלאכותית, מפעל נתונים ביולוגיים, והקמת מרכזים אזוריים.

ההשקעה מ-Prosperity7 מגוונת עוד יותר את בסיס המשקיעים של החברה ברחבי העולם ומביאה שותף אסטרטגי פוטנציאלי עם מומחיות עמוקה במחר ופיתוח אנרגטי בעל ביצועים גבוהים וידידותיים לסביבה. בהסתמך על הרשת הגלובלית של Prosperity7 והמשאבים הנדיבים, Insilico תרחיב את יכולות הבינה המלאכותית שלה ממחקר ופיתוח תרופות למספר תחומים, כולל כימיה בת קיימא, אנרגיה ירוקה וחקלאות כדי לתמוך באופן פעיל בפיתוח קיימות. Insilico כבר מינפה את כוחה של הפלטפורמה שלה כדי להאיץ חדשנות בחקלאות בת-קיימא בשיתוף פעולה רב-שנתי עם Syngenta אשר סיפק אישר לכך שיכולות הפלטפורמה במיטוב רב התומך בבינה מלאכותית עשויות ליצור ערך מהותי.

"ב-2022 הפכה Aramco  לחברה בת הערך הגבוה ביותר בעולם, ואנו גאים מאוד לקבל את ההשקעה מזרוע ההון סיכון שלהם, Prosperity7, המתמקדת בהשקעה בטכנולוגיה שמשנה את כללי המשחק", אמר אלכס ז‘בורונקוב, דוקטורט, מייסד ומנכ"ל Insilico Medicine. "הניסיון שלנו בהרחבת טווח ההגעה שלנו אל תחום החקלאות בת הקיימא באמצעות שיתוף הפעולה שלנו עם Syngenta ואחרים הוכיח את מגוון הנתונים והשיטות ואת יכולת ההגדלה חסרת תקדים המאפשרת לנו לשפר את הביצועים שלנו. אני בטוח ששיתופי הפעולה עם Prosperity7 בתחום של כימיה בת קיימא וידידותית לסביבה ופתרונות אנרגיה נקייה ירחיב עוד יותר את יכולות הבינה המלאכותית שלנו. בנוסף, לאחר ששהיתי זמן מה בערב הסעודית, ברור שהמדינה עושה קפיצת מדרגה ענקית בטכנולוגיה. נשמח להיות חלק מהמאמץ הזה ולעזור למדינה לממש את חזונה באמצעות ההתקדמות האחרונה בתחום הבינה המלאכותית".

באמצעות מבנה מנכ"ל כפול ייחודי, Insilico Medicine מקדמת את יכולות הבינה המלאכותית שלה ואת המחקר והפיתוח של תרופות בו זמנית. לאחרונה קידמה החברה את ד"ר פנג רן, מנהל המדע הראשי של Insilico לתפקיד מנכ"ל משותף כדי להניע את פלטפורמת המחקר והפיתוח של תרופות החברה. בנוסף לפיקוח על גילוי ופיתוח תרופות, ד"ר רן גם ינחה את הפיתוח הקליני ההולך וגדל של החברה וימלא תפקיד מוביל בהנעת הפיתוח העסקי. במהלך כהונתו, החברה הפכה במהירות את צינור הפעילות שלה לפורטפוליו איתן של מועמדים חדשניים לתרופות המכוונות לתחומים עם צרכים שאינם זוכים למענה. שבע תוכניות בצנרת הפנימית שלה התקדמו למחקרים המאפשרים IND, כולל מעכב פרוטאז 3CL חדש לטיפול בקוביד-19, ושתי תוכניות קטלניות סינתטיות המכוונות אל MAT2A  ואל USP1 לצורך התוויות אונקולוגיות. כמו כן, היא השלימה בהצלחה מחקר שלב 0 במינון מיקרו באוסטרליה ונכנסה לניסויים קליניים שלב I עם התוכנית הראשונה שלה שפותחה באופן פנימי לפיברוזיס בניו זילנד ובסין.

"יש לנו את המבנה שמאפשר לפעול בחלקים שווים כחברת בינה מלאכותית וכחברה לפיתוח תרופות", אמר פנג רן, דוקטורט, מנכ"ל משותף ומנהל המדע הראשי של Insilico Medicine . "יש לנו גם מספר יוזמות מרגשות בתנועה - כולל נוכחות גלובלית מתרחבת, מעבדת רובוטיקה בפיתוח, והתקדמות משמעותית בתוכניות שנמצאות בצינורות הפנימיים שלנו. באמצעות סבב המימון האחרון הזה נוכל להגדיל את היכולות שלנו, לקדם את התוכניות הפנימיות שלנו, לפתח את הבינה המלאכותית שלנו וליישר קו עם שותפים באזור הסעודי כדי לפתח מוקדי טכנולוגיה אזוריים חדשים".

ל-Insilico יש עסקאות פיתוח משותף ורישוי תוכנה עם מספר חברות תרופות גדולות. מאז השקת הפלטפורמות PandaOmics™ ו-Chemistry42™ שלה בסוף 2020, תשע מתוך עשרים מחברות התרופות המובילות, כפי שנמדדו לפי הכנסות 2020, השתמשו בפלטפורמות הבינה המלאכותית של Insilico. ב-2022 חתמה Insilico על שותפויות מרובות נכסים עם Fosun Pharma ו-EQRX, בינואר ובמרץ בהתאמה. יש לציין כי Insilico השיגה את ציון הדרך הגדול הראשון שלה והוצעה כמועמדת פרה-קליני לתכנית QPCTL לאימונותרפיה נגד סרטן פחות מ-40 יום לאחר שהחלה שיתוף פעולה אסטרטגי עם Fosun Pharma. פיתוח עסקי ממשיך להישאר חלק חיוני מהאסטרטגיה של החברה להדגים ולפתח את הערך שמציעה פלטפורמת ה-Pharma.AI שלה.

אודות Insilico Medicine

Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות המונעת מקצה לקצה באמצעות בינה מלאכותית, מחברת ביולוגיה, כימיה ומבחנים קליניים באמצעות מערכות בינה מלאכותית מהדור הבא. החברה פיתחה פלטפורמות בינה מלאכותית המשתמשות במודלים יצירתיים עמוקים, המחזקת לימוד, שינויים וטכניקות מודרניות אחרות של לימוד מכונה כדי לגלות מטרות חדשות ולתכנן מבנים מולקולריים חדשים בעלי תכונות רצויות. Insilico Medicine מספקת פתרונות פורצי דרך לגילוי ופיתוח תרופות חדשניות לסרטן, פיברוזיס, חסינות, מחלות מערכת העצבים מרכזית ומחלות הקשורות להזדקנות..

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת  www.insilico.com

לפניות מדיה ואנשי תקשורת, אנא צרו קשר עם media@insilicomedicine.com

אודות Prosperity7 Ventures

Prosperity7 Ventures היא קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, חברת בת של Aramco, חברת האנרגיה והכימיקלים המשולבים המובילה בעולם. שמה של הקרן נגזר מ"באר השגשוג", באר הנפט השביעית שנקדחה בסעודיה והראשונה שהכתה בנפט. אם ניקח קדימה את ההיסטוריה החלוצית הזו, אנו משקיעים ברחבי העולם, עם ראייה ארוכת טווח, בטכנולוגיות פורצות דרך ובמודלים עסקיים טרנספורמטיביים שיביאו לשגשוג והשפעה חיובית בקנה מידה עצום.

למידע נוסף, בקרו בכתובת  www.prosperity7vc.com

Brita Belli

Insilico Medicine

475-225-0843

brita@insilico.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE