Anaqua זוכה להכרה בפתרונות הקניין הרוחני שלה, PATTSY WAVE ו-AQX Law Firm

 

Anaqua זוכה להכרה בפתרונות הקניין הרוחני שלה, PATTSY WAVE ו-AQX Law Firm

 

ההכרה מצד G2 וההכללה ברשימה הקצרה של הזוכות בתחום התוכנה כשירות מדגישים שנתיים של השקעה מוצלחת וצמיחה בהיבט של הפתרונות המשפטיים

 

בוסטון, 18 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיית ניהול חדשנות וקניין רוחני (IP), הוכרה בידי אתר סקירת הלקוחות G2 ופרסי ‘תוכנה כשירות‘ עבור פתרונות משרד עורכי הדין שלה. תוכנת העיגון האוטומטית של החברה, PATTSY WAVE®, זכתה בשלושה תגי 2022 G2 מסקירות של לקוחות, ופלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX Law Firm, נכנסה לרשמה הקצרה של הזוכים ב-SaaS 2022 בקטגוריית מוצר התכונה כשירות הטוב ביותר עבור שירותים ומשפטיים וחוקיים.

 

"במהלך השנתיים האחרונות, חיזקנו והרחבנו באופן פעיל את הפתרונות שלנו לניהול קניין רוחני במשרד עורכי הדין באמצעות פיתוח מוצרים אורגני, כמו גם רכישה אסטרטגית ושילוב מוצלח של טכנולוגיות וספקי שירות מומחים עבור קניין רוחני", אמר בוב רומיאו, מנכ"ל Anaqua. "המשכנו להגדיל את הצוות והיכולות שלנו ברחבי העולם כדי לשרת טוב יותר את המרחב של משרדי עורכי הדין בתחום הקניין הרוחני, והכרה זו מאשרת שההשקעות שלנו עזרו למשרדי עורכי דין ברחבי העולם בעיסוק שלהם".

 

PATTSY WAVE® של Anaqua היא תוכנת עגינה חזקה וממוכנת עם לוגיקת קניין רוחני עסקית מובנית שמטרת להפוך את הפעולות בתחום ליעילות יותר, להפחית סיכונים ולשפר את הדיוק. הוא מיועד לאנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני שמחפשים תוכנה שתשפר את הפרודוקטיביות שלהם, כזו שתצמח איתם יחד ככל שהצרכים שלהם מתפתחים. שלושת תגי ההכרה של G2 - ‘מובילה‘, ‘הקלה ביותר לשימוש‘ ו-‘מובילת מומנטום‘ - הוענקו על סמך ביקורות של לקוחות ומהווים אינדיקציה חזקה לשביעות רצון גבוהה של הלקוחות מתוכנה זו.

 

בנוסף לזכייה בפרסים אלה, PATTSY WAVE®  קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר בחמישה מדדי שביעות רצון אחרים:

*95% קלות עשיית עסקים עם החברה

*90% קלות ניהול

*89% איכות התמיכה

*88% קלות שימוש

*סבירות של 82% להמליץ

 

"אנו מתכבדים לקבל שלושה תגי G2 כתוצאה מהתכונות הידידותיות למשתמש שלנו ומחויבים להמשיך ולהקשיב לצרכי הלקוחות שלנו כדי לשרת אותם טוב יותר באמצעות שיפורי המוצר שלנו", אמר דומניק ליאו, סגן נשיא ומנכ"ל, תחום משרדי עורכי דין, ב-Anaqua. "תגי ההכרה האלה מראים שהגישה שלנו ששמה את הלקוח ראשון, והעבודה הצמודה עם הלקוחות שלנו, מוכיחים את עצמם כהצלחה".

 

בנוסף להכרה מצד G2, AQX Law Firm של Anaqua נכלל ברשימת הפרסים הקצרה של SaaS Awards בקטגוריית ‘מוצר התוכנה כשירות הטוב ביותר לשירותים משפטיים‘ עבור הגדלת הפרודוקטיביות והפחתת הסיכונים על ידי פישוט תזרים העבודה במשרד עורכי דין, שמירה על בטיחות הקניין הרוחני עבור לקוחות, והצעת תובנות מעשיות לצוותי קניין רוחני. SaaS Awards מעניקים הכרה למוצרי תוכנה כשירות יוצאי דופן בהתבסס על טווח הגעה גלובלי וחדשנות.

 

ההכרזות של G2 ו-SaaS Awards מגיעות לאחר שנתיים מוצלחות של צמיחה אורגנית ואנאורגנית בתחום ה-IP המשפטי. במהלך החודשים האחרונים הכריזה Anaqua על התרחבות עם ®PATTSY WAVE לשוק האירופי ועל רכישת תוכנת לכידת הזמן החכמה WiseTime, תוך שהיא ממשיכה להתמקד באספקת מוצרי קניין רוחני מצוינים ברחבי העולם. עם WiseTime, ללקוחותיה של Anaqua תהיה כעת גישה לכלי המוביל בתעשייה לפונקציונליות משולבת של זמן קניין רוחני וחיוב.

 

למידע נוסף על האופן שבו הפתרונות החדשניים של Anaqua מסייעים לתאגידים ולמשרדי עורכי דין להשיג יתרון תחרותי אמיתי מהקניין הרוחני שלהם, בקרו בכתובת anaqua.com.

אודות Anaqua

Anaqua, Inc היא ספקית פרימיום של פתרונות ושירותים משולבים של טכנולוגיית ניהול קנין רוחני (IP) עבור תאגידים ומשרדי עורכי דין. פתרונות התוכנה שלה לניהול קניין רוחני פלטפורמת AQX ו- PATTSY WAVE מציעים שניהם זרימות עבודה מומלצות עם עם ניתוחי ביג דאטה ויכולות טכנולוגיות אחרות במטרה ליצור סביבה חכמה המעודכנת באסטרטגיית הקנין הרוחני, מאפשרות לקבל החלטות הקשורות בקניין הרוחני, ומייעלות את הפעולות הנוגעות לקניין רוחני המותאמות לצורך של כל מגזר. כיום, כמעט מחצית מ-100 מגישי הפטנטים והמותגים הגלובליים המובילים בארה"ב, כמו גם מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין ברחבי העולם, משתמשים בפתרונות של Anaqua. למעלה ממיליון בכירים בתפקידי קנין רוחני, עורכי דין, עוזרים משפטיים, מנהלים וממציאים בחברות גדולות ובינוניות משתמשים בפלטפורמה לצרכי ניהול הקנין הרוחני שלהם. מרכזה של החברה ממוקם בבוסטון, ולה משרדים ברחבי ארה"ב, אירופה ואסיה. למידע נוסף, אנא בקרו ב-anaqua.com או ב-LinkedIn.

למידע נוסף:

 

Amanda Hollis
Communications Director
Anaqua
617-375-2626
ahollis@Anaqua.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire