Elektros מתחילה לתזמן את אספקת הרכבים עבור פעילות פעולות השכרת הרכב החשמליים

 

Elektros מתחילה לתזמן את אספקת הרכבים עבור פעילות פעולות השכרת הרכב החשמליים

 

סאני איילס ביץ‘, פלורידה, 19 באוגוסט 2022, (ACCESSWIRE) :

חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות שינוע חשמליים, שמחה להודיע כי החלה לתזמן משלוחים ראשוניים של רכבים חשמליים עבור צי השכרת הרכב שלה.

החברה שמחה להודיע ​​שהחלה לתזמן אספקה ​​לרכבי Telsa דגם 3 הראשונים שלה לפעילות השכרת הרכבים החשמליים שלה בדרום פלורידה. זמן האספקה ​​הצפוי לרכבי הצי הראשוניים הללו מסמן כי הם אמורים להיות באתר כבר בתחילת ספטמבר, אם לא מוקדם יותר.

לדגם 3 טווח משוער של כ-575 ק"מ לאחר טעינה מלאה אחת, הנעה כפולה להנעת כל הגלגלים, וגלגלי Überturbine בגודל 20 אינץ‘ ובלמי ביצועים גבוהים לשליטה מלאה בכל תנאי מזג האוויר. ספויילר סיבי פחמן משפר יציבות במהירויות גבוהות, וכל זה מאפשר לדגם 3 להאיץ מ-0-95 קמ"ש תוך 3.1 שניות בלבד.

תשתית טעינה

בנוסף, החברה החלה לפתח את תשתית תחנות הטעינה החשמליות שלה בה ישכון צי הרכב החשמלי שלה. בניית קיבולת הטעינה של רכבים חשמליים באתר החברה כעת תאפשר לה להתחיל בפעולות השכרת רכב חשמלי כבר בתחילת הרבעון הרביעי של 2022, אם לא בסוף הרבעון השלישי של 2022.

בינתיים, החברה תמשיך לבנות את צוות התפעול שלה, ואת הדירקטוריון המייעץ, כאשר הודעות על מינויים אלה צפויות בימים הקרובים.

דו"ח מחקר

חברת Ludlow Research  פרסמה לאחרונה חוות דעת מחקרית על החברה המבוססת על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים. כדי להוריד עותק של דו"ח המחקר אנא בקרו בכתובת https://ludlowresearch.com/reports/

אודות Elektros, Inc.

Elektros (OTC:ELEK)  היא חברת כלי רכב חשמליים אמריקנית אשר מחדשת ומציעה פתרונות ניידות עבור צרכנים ועסקים. נוף הרכב עומד בפני שינוי מהותי שיתרחש במהלך העשור הבא כדי להגיע למצב של ניטרליות פחמן. Elektros מטפל בשינוי הפרדיגמה הזו עם טכנולוגיות ניידות התומכות בקיימות ומציעות חוויית משתמש מובילת שינוי. חברת Elektros שואפת להציג לצרכנים חווית רכב חשמלי משכנעת וחדשה לחלוטין המכונהElektros Sonic  החל משנת 2023.  https://elek.world/

טוויטר: https://twitter.com/elektrosenergy

לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/elektros-inc/

 

הודעת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד" הכוללות מידע הנוגע לאירועים עתידיים ולביצועים פיננסיים ותפעוליים עתידיים. המילים "עשוי", "היה", "יהיה", "מצפה", "מעריך", "יכול", "מאמין", "פוטנציאל", וביטויים ווריאציות דומים מהם נועדו לזהות הצהרות צופות פני עתיד. אין לקרוא הצהרות צופות פני עתיד כערובה לביצועים או לתוצאות עתידיות ולא בהכרח יהיו אינדיקציות מדויקות לזמנים שבהם, או לפיהם יושגו ביצועים אלה או תוצאות אלה. הצהרות צופות פני עתיד מבוססות על מידע הזמין בעת ביצוען ו/או על אמונתה בתום הלב של ההנהלה נכון למועד זה ביחס לאירועים עתידיים, והן כפופות לסיכונים ולאי-ודאות העלולים לגרום לביצועים או לתוצאות בפועל להיות שונים באופן מהותי מאלה המובעים או מוצעים על ידי ההצהרות צופות פני העתיד. גורמים חשובים שיכולים לגרום להבדלים אלה כוללים, אך אינם מוגבלים: תנודות בביקוש למוצרי Elektros, Inc, הכנסת מוצרים חדשים, יכולת החברה לשמור על קשרי לקוחות ועסקים אסטרטגיים, השפעת מוצרים תחרותיים ותמחור, צמיחה בשווקים ממוקדים, הלימות הנזילות והאיתנות הפיננסית של החברה כדי לתמוך בצמיחתה, ומידע נוסף שעשוי להיות מפורט מעת לעת בהגשות של Elektros, Inc עם רשות ניירות ערך של ארצות הברית. דוגמאות להצהרות צופות פני עתיד כאלה בהודעה זו כוללות הצהרות לגבי מכירות עתידיות, עלויות וקבלת שוק של מוצרים וכן פעולות רגולטוריות ברמה המדינית או הפדרלית. לקבלת תיאור מפורט יותר של גורמי הסיכון וחוסר הוודאות המשפיעים על Elektros, Inc, עיינו במסמכים של רשות ניירות ערך של החברה, הזמינים בכתובת www.sec.gov. Elektros, Inc אינה מתחייבת לעדכן בפומבי או לתקן הצהרות צופות פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

ליצירת קשר

Elektros, Inc.
IR and Media Inquiries
Email: info@elektrosmotors.com


מקור: Elektros, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE