רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- LifeStance Health Group, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– LFST

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- LifeStance Health Group, Inc.  לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– LFST

 

ניו יורק, 19 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של  LifeStance Health Group, Inc.  (נאסד"ק: LFST) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף הקשור אליו (ביחד, "הצהרת הרישום") שפורסמו בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של LifeStance Health  ביוני 2021 ("ההנפקה"). תביעה ייצוגית כבר הוגשה. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לפנות לבית המשפט לא יאוחר מיום 11 באוקטובר 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  LifeStance Health בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת LifeStance Health, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8073, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 11 באוקטובר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, הצהרת הרישום להנפקה כללה הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילתה כי: (1) מספר הביקורים הווירטואליים שלקוחות ביצעו תוך שימוש ב- LifeStance Health פחת ככל שהוסרו הסגרים של קוביד-19, ובכך מיישרים את הצמיחה בהכנסות של LifeStance Health  ממטופלים חוץ/וירטואליים; (2) אחוז הביקורים האישיים שלקוחות ביצעו תוך שימוש ב- LifeStance Health  גדל ככל שהסגרים של קוביד-19 הוסרו, ובכך גרמו להוצאות התפעוליות של LifeStance Health  לגדול באופן משמעותי; (3) LifeStance Health  איבדה מספר רב של רופאים עקב שחיקה, וכתוצאה מכך, שיעור שימור הרופאים שלה ירד משמעותית מתחת ל-87% המודגשים בהצהרת הרישום של ההנפקה, ו- LifeStance Health הוציאה עלויות נוספות לקליטת רופאים חדשים שהיו פחות פרודוקטיביים מהרופאים היוצאים שהם החליפו; ו-(4) כתוצאה מכך, המדדים העסקיים והסיכויים הפיננסיים של LifeStance Health לא היו חזקים כפי שייצגה הצהרת הרישום של ההנפקה. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד LifeStance Health, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8073 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עדכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE