אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בצ'אד

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בצ‘אד

 

סן פרנסיסקו, 23 באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות האפריקנית שלה עם  חברת  Akouna שמשתפת עימה פעולה, ומוסיפה יכולות מס משלימות לפלטפורמה הקיימת שלה בצ‘אד.  

 

Akouna הוקמה בשנת 2019 על ידי מייסדים שותפים ושותפים מנהלים תיאודור מוסנגר מילנגר, שעבד בעבר ב- PwC במשך יותר מ -10 שנים, וליאופולד נגרלנן דוקדג‘נגר, שכיהן כשר האוצר ומנהל המסים הכלליים בצ‘אד. המשרד פועל מתוך נג‘מנה ומספק חבילת שירותי מס משולבים ללקוחות מקומיים ואזוריים.

 

"מאז הקמתנו, ביססנו נוכחות חזקה במדינה ופועלים כדי לענות על הצרכים העסקיים המתפתחים ללא הרף של לקוחותינו", אמר תיאודור. "שיתוף הפעולה שלנו עם Andersen Global  הוא אבן דרך עבור המשרד שלנו ומדגים את המחויבות שלנו ללקוחותינו כאשר אנו פועלים להגדלת התפוצה שלנו ולספק את הפתרונות הטובים מסוגם".

 

"Akouna צמחה די מהר לאורך השנים וקובעת את הסטנדרט לשירות איכותי בשוק", הוסיף אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "המומחיות והכישורים המשולבים של תיאודור וליאופולד מביאים ערך ותובנות מיידיות לארגון שלנו, המחזקים את היכולות שלנו ברחבי אפריקה וממצבים אותנו לצמיחה נוספת".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-12,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-370 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769