LeddarTech זכתה להכרה עם שני פרסים יוקרתיים עבור פלטפורמת ההיתוך והתפיסה התחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD שלה

LeddarTech זכתה להכרה עם שני פרסים יוקרתיים עבור פלטפורמת ההיתוך והתפיסה התחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD שלה

קוויבק סיטי, 31 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, מכריזה בגאווה על קבלת שני פרסים המספקים הכרה בפלטפורמת ההיתוך והתפיסה של חיישני ה-™LeddarVision שלה. הפלטפורמה היא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי לחיישנים בדירוג רכב שניתן להרחבה ומספק מודלים סביבתיים תלת ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, התוכנה תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמי בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי להתיך נתונים גולמיים מחיישנים המופעלים ביישומי רכב אוטונומי L2-L5 בכביש ובשטח.

תל אביב, ישראל, מאי 2022 - אתגר הסטראטאפים Konnect and CARIAD של קבוצת החדשנות של פולקסווגן לשנת 2022, שנערך בתל אביב, מעניק ל-LeddarTech פרס כספי עבור טכנולוגיית היתוך והתפיסה התחושתית שלה.

"התרשמנו מהפיץ‘ המקצועי של LeddarTech  וההצעה שלהם להוכחת היתכנות", אמר יאן זוואדזקי, ראש תחום בינה מלאכותית, CARIAD. "הסתקרנו מהיכולות הטכניות שלהם, שמתאימות לאסטרטגיית ADAS הכללית שלנו, ואנחנו מצפים ליצור הוכחת היתכנות מבוססת בינה מלאכותית הקשורה לבטיחות עם המוצר שלהם".

LeddarTech נבחרה בסבב האחרון של התחרות לאחר Konnect, מרכז החדשנות הפתוח של קבוצת פולקסווגן, ושופטי הרכב המסחרי של פולקסווגן סקרו יותר מ-30 סטארטאפים ישראלים.

CARIAD אחראית לבניית ערמת הטכנולוגיה המובילה לתעשיית הרכב, במטרה ליצור חוויית רכב חדשה וכדי להאיץ את החדשנות של קבוצת פולקסווגן כדי להפוך את המכונית למלווה ניידת ברת-קיימא, בטוחה ומקושרת בצורה חלקה בעולם דיגיטלי.

שנזן, סין, 13 באוגוסט 2022 - איגוד תעשיית הרכב החשמלי של שנזן לרכב מכיר ב- LeddarTech עם פרס המדע והטכנולוגיה לרכבים חשמליים עבור LeddarVision בקטגוריית חדשנות מוצר מצוינת

LeddarTech קיבלה פרס עבור טכנולוגיית ההיתוך והתפיסה התחושתית של נתונים גולמיים החדשנית ביותר המשפרת את בטיחות ה-ADAS ו-AD לעומת טכנולוגיית היתוך עצמים מסורתית. פתרון זה, הראשון מסוגו בתעשייה, הוא גם אגנוסטי לחיישנים וניתן להרחבה, ובכך מאפשר ללקוחות להגדיל את רמת האוטונומיה עד L5 באותה פלטפורמה. מחויבות זו לפתרון תוכנת היתוך ותפיסה תחושתית בטוח וממוקד יותר בלקוח מייחדת את LeddarTech, וזה הוביל לבחירה בה לפרס היוקרתי הזה.

איגוד תעשיית הרכב החשמלי של שנזן הוקם ב-2010 כארגון ללא מטרות רווח עם למעלה מ-500 חברים המייצגים חברות טכנולוגיות שמספקות אלקטרוניקה וחלקים לרכב ברחבי סין. הפרס מכיר במחקר מדעי ובחדשנות טכנולוגית בתעשיית הרכב החשמלי. החברות עטורות הפרסים נקבעו לאחר ששופטים, מהנדסים מתקדמים מתעשיית הרכב ומומחי מחקר ופיתוח מחברות רכב מקומיות מובילות, העריכו יותר מ-250 מוצרים.

"ההכרה בטכנולוגיה שלנו משני הארגונים הללו מייצגת הכרה עמוקה במומחיות ובעבודה המאתגרת של צוותי הנדסת ההיתוך והתפיסה התחושתית בראשות מרכז המחקר והפיתוח שלנו בישראל והעובדים שלנו ברחבי העולם שתומכים במאמצים אלו", אמר מר צ‘רלס בולנג‘ר, מנכ"ל LeddarTech. "פרסים אלה מוערכים מאוד ומספקים הכרה בבידול בענף שלנו, המחויבות לשותפויות מנצחות, והכי חשוב, המשימה שלנו לאפשר מוצרי ADAS ו-AD המשפרים את הבטיחות ואת איכות החיים של הנהגים והציבור הרחב".

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך. LeddarTech מספקת פתרונות תפיסה חסכוניים הניתנים להרחבה מרמה 2 ADAS לרמה 5 אוטונומיה מלאה עם LeddarVision™ פלטפורמת מיזוג ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המייצרת מודל סביבתי תלת מימדי מקיף ממגוון סוגי חיישנים ותצורות. LeddarTech תומכת גם ביצרני LiDAR וספקי רכב מסוג Tier 1-2 עם אבני בניין טכנולוגיות מרכזיות כגון LeddarEngine™ היגוי אלומה דיגיטליים וה- LeddarEngine™, הבנויה על טכנולוגיית Leddar™  של LeddarTech תוך שימוש בטכניקות לכידה ועיבוד אותות מוגנים בפטנט כדי ליצור טכנולוגיה עשירה ונקייה יותר. אות החזרה בעלות נמוכה יותר. ה- LeddarEngine כולל שילוב של LiDAR SoC ותוכנה משולב מאוד וניתן להרחבה המאפשר למפתחי LiDAR ולספקי רכב ברמה 1-2 לעצב פתרונות LiDAR משלהם. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-140 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President,

 Global Marketing, Communications and Investor Relations,

 LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 daniel.aitken@leddartech.com

 

קשרי משקיעים: 

InvestorRelations@leddartech.com
https://investors.leddartech.com/

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator וסמלי לוגו קשורים הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של LeddarTech Inc. וחברות הבנות שלהכל שאר המותגים, שמות המוצרים והסימנים הם או עשויים להיות סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם בהתאמה.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire