קבוצת HTEC רוכשת את מיסטרל טכנולוגיות כדי להרחיב את בסיס ההנדסה שלה בדרום מזרח אירופה ליותר מ-2,000 אנשי מקצוע

 

 

קבוצת HTEC רוכשת את מיסטרל טכנולוגיות כדי להרחיב את בסיס ההנדסה שלה בדרום מזרח אירופה ליותר מ-2,000 אנשי מקצוע

 

סן פרנסיסקו, 2 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

HTEC Group ("HTEC") (www.htecgroup.com), חברת ייעוץ גלובלית, הנדסת תוכנה ופיתוח מוצרים דיגיטליים שבסיסה בסן פרנסיסקו, הודיעה היום כי רכשה את Mistral Technologies שבסיסה בסרייבו. HTEC, המשלבת כוחות עם הצוות של מיסטרל המונה 300 איש, היא כיום חברת הטכנולוגיה הגדולה ביותר בבוסניה והרצגובינה המעסיקה קרוב ל-600 מומחים במדינה.

ברחבי העולם, הצוות של HTEC גדל ליותר מ-2,000 עובדים, עם מרכזי פיתוח ברחבי דרום מזרח אירופה - שם החברה פועלת בשש מדינות - עם משרדי קריאייטיב וייעוץ הממוקמים בעמק הסיליקון, לונדון, ניו יורק, מיניאפוליס, אמסטרדם, שטוקהולם וגטבורג. על ידי שילוב של חשיבה עיצובית מבוססת עמק הסיליקון עם מיטב הכישרונות ההנדסיים של SEE ביותר מ-20 מיקומים, HTEC תומכת בלקוחות גלובליים עם פיתוח מוצרים דיגיטליים, החל מאסטרטגיה וכלה בעיצוב והנדסה זריזה וגמישה בקנה מידה גדול.

Mistral, החברה החדשה ביותר בקבוצת HTEC, נוסדה בסרייבו בשנת 2010, ומיצבה את עצמה כמעסיקה המועדפת על כישרונות הנדסיים בבוסניה והרצגובינה, פורטפוליו לקוחות מרשים של חברות Fortune 500.

"בניית מערכות יחסים חזקות המבוססות על אמון, אספקת מצוינות ויצירת ערך מוסף עבור שותפויות הלקוחות היקרות שלנו תמיד היו בחזית האסטרטגיה שלנו לצד מתן סביבת עבודה ממוקדת אנשים. אנו מתואמים באופן מושלם עם קבוצת HTEC מבחינת הערכים ואספקת השירותים שלנו ואני בטוח שבקרוב נהפוך לשותף המועדף ביותר בעולם, עבור האתגרים ההנדסיים המורכבים ביותר", ציין מרסד קמדז‘יץ‘, מייסד שותף ומנכ"ל Mistral.

"אני שמח לומר שהיום רכשנו את Mistral Technologies, אחת מחברות הטכנולוגיה הטובות ביותר באזור, ללא ספק מובילת שוק בבוסניה והרצגובינה, עם התשוקה, כישורי המנהיגות, המצוינות ההנדסית וערכי החברה התואמים את שלנו. בהמשך, נמשיך להפגיש ללא ספק את אנשי המקצוע הטכניים והיצירתיים המוכשרים ביותר בדרום מזרח אירופה ולחשוף אותם להזדמנויות שוק גלובליות", אמר אלכסנדר קברילו, מייסד שותף ומנכ"ל HTEC.

לפרטים נוספים צרו קשר עם

Jovana Osterday,

PR Manager

 jovana.osterday@htecgroup.com,

 +381604528522


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE