HARMAN רוכשת את CAARESYS, חלוצת מכ"ם החישה בתוך תא הנוסעים

 

 

HARMAN רוכשת את CAARESYS, חלוצת מכ"ם החישה בתוך תא הנוסעים

 

טכנולוגיית החישה ללא מגע של CAARESYS מאפשרת ניטור קצב לב/נשימה בתוך תא הנוסעים תא מדויק ביותר, זיהוי מיקום של נוסעים וזיהוי נוכחות ילדים (CPD). מציבה את HARMAN בחזית הקטגוריה ההולכת וגדלה של בטיחות ורווחה בתא הנוסעים

 

סטמפורד, קונטיקט, 6 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

HARMAN International, חברה בת בבעלות מלאה של Samsung Electronics Co., Ltd המתמקדת בטכנולוגיות מחוברות לרכב, צרכנים ולשוקים ארגונים, הודיעה על רכישת CAARESYS, חברה מישראל שנוסדה ב-2017 המפתחת מערכות ניטור נוסעים לרכב המשתמשות במכ"ם פליטה נמוכה ללא מגע. CAARESYS שיתפה בהצלחה פעולה עם יצרני OEM מובילים ומספקת פתרון בייצור המוני לניטור תא הנוסעים כולל חישת סימנים חיוניים, מיקום של נוסעים ברכב וזיהוי נוכחות ילדים (CPD).

פתרון חיישן המכ"ם בתא הנוסעים והאלגוריתם מבית CAARESYS יחזקו את היצע מוצרי הרכב של HARMAN, תוך התבססות על פתרונות תא הנהג הדיגיטלי וה-ADAS החזקים וממוקדי הצרכן של החברה. עם חישת הסימנים החיוניים ללא מגע של CAARESYS, ותובנות שמתקבלות בזמן אמת מנתונים אלו, HARMAN יכולה כעת להציע רמות חדשות של בטיחות, נוחות ורווחה בתוך הרכב באמצעות קו המוצרים ההולך וגדל שלה.

"עם הרכישה של CAARESYS, אנו זוכים בטכנולוגיית חישת מכ"ם בתא הנוסעים המובילה בשוק ותכונות התומכות במכ"ם שיכולות להשתלב במהירות במוצרים שלנו", אמר כריסטיאן סובוטקה, נשיא, חטיבת הרכב, HARMAN. "ובאמצעות שיתוף פעולה עם HARMAN, יצרניות רכב יכולות לספק את תכונות הבטיחות והרווחה העיקריות שהצרכנים דורשים - כבר היום במקום בעוד שנים".

טכנולוגיית CAARESYS משתמשת בביומטריה כדי לזהות את המיקום, המצב הבריאותי והמצב הכללי של כל נוסע ברכב. מערכת החישה הלא פולשנית היא מכ"ם RF קטן שניתן לשלב בכל מקום בתא רכב. באמצעות אלגוריתם עיבוד איתות מכ"ם מתוחכם, המערכת מזהה את התפוסה במושבים ומנטרת את הביומטריה של הנוסעים, כולל קצב נשימה, קצת פעימות לב ושונות בדופק. טכנולוגיית CAARESYS מאפשרת חישה מדויקת ביותר גם בסביבת נהיגה שמשתנה כל הזמן, ויכולה לפעול במצב סטטי או במצב נהיגה.

"בהתרגשות ובגאווה אנו מצטרפים לקבוצת HARMAN, במיוחד בתקופה זו שהם עושים כל כך הרבה כדי לשנות את מה שחוויית תא הנוסעים יכולה להיות עבור הצרכנים", אמר איליה סלושץ‘, מייסד שותף ומנכ"ל CAARESYS, אשר כעת יוביל את צוות המכ"ם בתא הנוסעים החדש שהוקם ב-HARMAN. "השותפויות המוצלחות של HARMAN עם יצרניות רכב מובילות יציעו היקף חסר תקדים וטווח הגעה לטכנולוגיות שלנו וירחיבו את היתרונות שמאפשר מכ"ם בתא הנוסעים ליותר נהגים ונוסעים מאי פעם".

עובדי CAARESYS יצטרפו ל-HARMAN כחלק מחטיבת הרכב של החברה. "אנו מקבלים בברכה חמה את חברי הצוות החדשים שלנו," אמר סובוטקה, "ואנו מצפים להשיק את המוצרים החדשים שהצוות של CAARESYS והטכנולוגיה יאפשרו בפורטפוליו של HARMAN".

אודות CAARESYS

 

CAARESYS היא חברה שבסיסה בישראל שהוקמה ב-2017 בידי איליה סלושץ‘, ואדים קוטלר, קונסטנטין ברזין ואלכס ארשבסקי. ארבעת המייסדים בנו את החברה על בסיס תמהיל הטכנולוגיה והמומחיות העסקית שלהם ועל החזון לחבר בני אדם ומכונות תוך שימוש בחישה ללא מגע של סימנים חיוניים אנושיים, ואספקת תובנות בזמן אמת על סמל המידע שמתקבל באמצעות חיישנים מבוססי מכ"ם. בזכות מיקוד תחומי המוצר שלה ברכב, CAARESYS מספקת ייצור OEM המוני ומוכן עבור ניטור תא נוסעים שנועד להפוך כלי רכב לחכמים ובטוחים יותר.

אודות HARMAN

HARMAN הרמן (harman.com) מעצבת ומתכננת מוצרים ופתרונות מחוברים ליצרני רכב, צרכנים וארגונים בכל העולם, כולל מערכות למכוניות מחוברות, מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגונית ושירותים שתומכים באינטרנט של הדברים. עם מותגים מובילים הכוללים את AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® ו-Revel®, מעריכים את הרמן חובבי האזנה, מוסיקאים ומקומות הבידור בהם הם מופיעים ברחבי העולם. יותר מ-50 מיליון כלי רכב בדרכים כיום מצוידים במערכות אודיו ומכונית מחוברות של HARMAN. שירותי התוכנה של החברה מפעילים מיליארדי מכשירי ומערכות מובייל שמחוברים, משולבים ומאובטחים בכל הפלטפורמות, מהעבודה והבית ועד למכוניות ומובייל. ל-HARMAN יש בערך 30,000 עובדים באמריקות, אירופה ואסיה. בשנת 2017 הרמן הפכה לחברת בת בבעלות מלאה של Samsung Electronics Co., Ltd..

© 2022 HARMAN  תעשיות בינלאומיות, מאוגדות. כל הזכויות שמורות. Harman Kardon, Infinity, JBL, Lexicon ו- Mark Levinson הם סימנים מסחריים של HARMAN HARMAN International Industries, Incorporated, רשומים בארצות הברית ו/או במדינות אחרות. AKG הוא סימן מסחרי של AKG Acoustics GmbH, הרשום בארצות הברית ו/או במדינות אחרות. התכונות, המפרטים והמראה כפופים לשינויים ללא הודעה מוקדמת.

למידע נוסף:

Dawn Geary
Harman Automotive
dawn.geary@harman.com

 

 

 

 

מקור: HARMAN.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire