Anomali צוינה כמובילה וכבעלת ביצועים טובים יותר ב-GigaOm Radar Report for Threat Intelligence Solutions לשנת 2022

 

 

Anomali צוינה כמובילה וכבעלת ביצועים טובים יותר ב-GigaOm Radar Report for Threat Intelligence Solutions לשנת 2022

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 7 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Anomali, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מונעי מודיעין, הכריזה כי החברה הוכרה כמובילה בדו"ח 2022 GigaOm Radar for Threat Intelligence Solutions.

משטח ההתקפה ההולך וגדל של ארגון הגדיל את כמות הנתונים הנדרשת ליישום אסטרטגיית אבטחת סייבר פרו-אקטיבית מונעת מודיעין. הצורך בפתרונות מונעי מודיעין אף פעם לא היה גדול יותר, כפי שמתואר בדו"ח GigaOm Radar זה. ארגונים דורשים מודיעין אודות איומים מאומת ומוביל לפעולה כדי להגן על סביבתם מפני איומים ידועים או מתהווים, וכדי להבטיח את היעילות של זיהוי האיומים והתגובה שלהם.

GigaOm זיהה את ThreatStream, פתרון ניהול מודיעין האיומים של Anomali, כמוביל בגין היותו פתרון גמיש וניתן להרחבה שיכול להשתלב בקלות בערמת הטכנולוגיה הקיימת של הארגון במטרה לתמוך במגוון רחב של תרחישי שימוש עבור צוותי אבטחה.

"החוזק של הפתרון [Anomali ThreatStream] הוא ביכולות האיסוף ויצירת ההקשרים שלו. הפלטפורמה משתמשת בניהול ביג דאטה כדי לתאם את כל נתוני הטלמטריה שנאספו מול מודיעין איומים בזמן אמת", כותב ברנטון בואן, אנליסט GigaOm, בדו"ח. " Anomali הוא פתרון מאוד גמיש וניתן להרחבה עבור צוותי אבטחה במגוון תרחיש שימוש. הוא משתמש במנוע מודיעין איומים רב עוצמה עם תכונות לימוד מכונה ויש לו יכולות אינטגרציה נרחבות וקטלוג הזנת איומים. Anomali מציעה זיהוי מוקדם של אויבים ברשת הארגונית על ידי התאמה של מיליוני נקודות נתוני איומים עם יומני פעילות רשת בזמן אמת ונתוני רישום".

" Anomaliמתכבדת לקבל את ההכרה הזו בתעשייה מ-GigaOm ולהיות מזוהה כמובילה וגם כבעלת ביצועים טובים יותר עם הפתרון ThreatStream Intelligence Management שלנו. מדי יום Anomali עוזרת למגינים לא רק להגן על הנכסים שלהם מפני יריבים בעלי מוטיבציה גבוהה, אלא גם לחזות את ההתקפה הבאה שלהם. אנו מונעים בידי הלקוחות ונמשיך להשקיע ביכולות חדשות כדי לעזור לארגונים גלובליים להפחית סיכונים באופן מדיד ולשפר את עמדת האבטחה שלהם", אמר יו נג‘מנזה, נשיא Anomali.

ThreatStream משמש תאגידים גלובליים וסוכנויות ממשלתיות מובילות ברחבי העולם כדי להגביר את הנראות, להעשיר הקשרים וכדי לעצור את האויבים. הוא זמין כפתרון עצמאי לניהול מודיעין איומים, או כחלק מ-The Anomali Platform, פתרון XDR טבעי בענן.

להורדת עותק חינם של GigaOm Radar Report for Threat Intelligence Solutions לשנת 2022, בקרו ב:  https://www.anomali.com/resources/whitepapers/gigaom-radar-for-threat-intelligence-solutions.

 

אודות Anomali

 

Anomali היא המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מורחבים מונעי מודיעין ותגובה (XDR). עם עוגן עמוק בניהול של ביג דאטה (ה-X), ובאמצעות כיוונון בידי בינה מלאכותית, הפלטפורמה של Anomali, שהיא פתרון XDR, מספקת יכולות קנייניות ייחודיות המתאמות את המאגר הגדול ביותר של מודיעין עולמי עם טלמטריה מפתרונות אבטחה שנפרסו בידי לקוחות. שילוב זה מאפשר לצוותי תפעול אבטחה לזהות במדויק איומים, למטב את התגובה, להשיג גמישות ובסופו של דבר לעצור תוקפים ופריצות. הפתרונות המבוססים על שיטת תוכנה כשירות שלנו משתלבים בקלות בערמות של טכנולוגיות אבטחה קיימות באמצעות פריסות טבעיות לענן, בריבוי עננים, בהתקנות מקומיות וגם בהיברידיות. Anomali, שנוסדה ב-2013, משרתת ארגוני B2B עסקיים גלובליים וארגונים גדולים במגזר הציבורי, כולל ISAC, ISAO, ספקי שירותים ולקוחות Global 1000 כדי לסייע בשמירה על התשתית, העסקים והאנשים הקריטיים בעולם. חברות השקעה מובילות, כולל Google Ventures, General Catalyst ו-IVP, תומכות ב-Anomali. למידע נוסף בקרו בכתובת www.anomali.com.

 

למידע נוסף:

 

Karen Buffo
news@anomali.com

 

מקור: Anomali

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire