Syntagma Capital נכנסת למשא ומתן בלעדי על מנת לפרוס חלק משמעותי מהעסקים של Imerys המשרתים את שווקי הנייר לפי שווי ארגוני של 390 מיליון אירו

 

Syntagma Capital נכנסת למשא ומתן בלעדי על מנת לפרוס חלק משמעותי מהעסקים של Imerys המשרתים את שווקי הנייר לפי שווי ארגוני של 390 מיליון אירו

 

בריסל, בלגיה, 9 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Syntagma Capital מודיעה כי נכנסה למשא ומתן בלעדי לרכישת נכסים מסוימים של Imerys המייצרת קאוליניט, סידן פחמתי קרקעי (GCC), סידן פחמתי שקוע (PCC) וטלק המשרתים בעיקר את שווקי הנייר, כמו גם עיסת קרטון, לתחום האריזה, הקרמיקה והבנייה לפי שווי ארגוני של 390 מיליון אירו, כולל רווחים, על סמך הביצועים העתידיים של העסק. פעילויות אלו מופעלות על ידי כ-950 עובדים ב-24 מפעלים, 7 מסופי הפצה ו-2 מרכזי מחקר ופיתוח באירופה, אמריקה ואסיה. בסך הכל, פעילויות אלו ייצגו כ-400 מיליון אירו במכירות ב-2021.

 

העסקה המוצעת, הכפופה לעמידה בתנאי סגירה מקובלים, לרבות מידע והתייעצות עם ועדי עובדים ואישורים רגולטוריים אחרים, צפויה להגיע לסיומה עד סוף המחצית הראשונה של 2023.

 

" Syntagmaנרגשת מההזדמנות להשקיע בעסק, מובילה עולמית המשרתת צרכים קריטיים של לקוחות במגוון רחב של שווקי קצה. עסק זה הוא מעסקי הליבה של Imerys במשך שנים רבות ואנו מעריכים את האמון של Imerys ביכולת שלנו לנווט את העסק קדימה ולספק עסקה המתאימה לכל בעלי העניין. Syntagma מצפה להמשך שיתוף הפעולה ההדוק עם Imerys, שתישאר שותפה ארוכת טווח, כדי להצמיח את העסק כחברה עצמאית מצליחה. עסקה זו משקפת את האסטרטגיה של Syntagma לרכוש עסקים שייהנו מבעלים חדש כדי להניע את תחום הצמיחה הבא", אמר השותף המנהל של Syntagma, סבסטיאן קיקרט לה מול. "המומחיות הנרחבת שלנו בתוכניות פריסת תמורה והיכולת לנהל מצבים מורכבים מאשרים את Syntagma כשותפה מועדפת עבור תאגידים גדולים בעסקאות מורכבות וחוצות גבולות".

 

אלסנדרו דאזה, מנכ"ל Imerys, אמר: "מצאנו ב-Syntagma שותף שחולק את הערכים והתשוקה של Imerys לאספקת פתרונות מינרלים בצורה אחראית. אנו בטוחים שהעובדים, הלקוחות שלנו והעסק הכולל יפרחו ויתפתחו תחת הבעלות החדשה. ברצוני להודות לצוותים בהנהלה, בתפעול ובתפקודים על עבודתם יוצאת הדופן בבניית עסק זה לאורך השנים. אני יודע שהם ימשיכו לספק תוצאות מצוינות גם בעתיד".

 

"לצוות של Syntagma  ניסיון רב בהשקעה ובניהול של עסקי תעשייה וחומרים מורכבים וגלובליים. העסק הוא פלטפורמה מצוינת עם הזדמנויות משמעותיות לצמוח" אמר שותף ל- Syntagma פרנק כהן. "אנו מצפים למנף את הנוכחות הגלובלית של החברה, קשרי הלקוחות החזקים, המו"פ והיכולות הטכניות שלה כדי להאיץ את צמיחתה, הן באופן אורגני והן באמצעות השקעות ממוקדות במיזוגים ורכישות בתחומי מוצרים וגיאוגרפיות מרכזיים. אנו נרגשים להשקיע בעסק ומצפים לעבוד עם צוות ההנהלה של החברה, העובדים, הלקוחות והספקים".

הצוות של Syntagma  שהיה מעורב בעסקה כלל את סבסטיאן קיקרט לה מולט (שותף מנהל), פרנק כהן (שותף), בנג‘מין דהאן (שותף), פאביו ימאסאקי (סגן נשיא), לודוביק רופנאך (עורך דין בכיר) וגבריאלה לו מונקו (עורכת דין).

אודות Syntagma Capital

Syntagma משקיעה בחברות שיכולות להפיק תועלת ממומחיות תפעולית מעשית כדי להאיץ את הצמיחה ולשפר את הביצועים עבור כל בעלי העניין. אנו מפעילים אמיתיים עם ניסיון בעבודה וניהול של חברות בקנה מידה עולמי, תוך מינוף המשאבים הפנימיים שלנו כדי לפתח אסטרטגיות מוצלחות, להוציא אותן לפועל כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהן וליצור ערך בר קיימא לטווח הארוך. Syntagma משקיעה ומפעילה חברות במגוון רחב של תעשיות עם התמקדות ספציפית בשוקי החומרים, הכימיה, התעשייה והשירותים העסקיים וכוללת ייצור, הפצה, הובלה ולוגיסטיקה, השכרת ציוד, שירותי מתכות ותעשיות אחרות. Syntagma מחויבת לסטנדרטים גבוהים של ESG בכל השקעותיה ובסיסה בבריסל, בלגיה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: https://syntagmacapital.com

אודות Imerys

Imerys, הספקית המובילה בעולם של פתרונות מיוחדים מבוססי מינרלים לתעשייה עם הכנסות של 4.4 מיליארד אירו ו-17,000 עובדים בשנת 2021, מספקת פתרונות פונקציונליים בעלי ערך מוסף גבוה למספר רב של מגזרים, מתעשיות עיבוד ועד מוצרי צריכה. הקבוצה נשענת על הבנתה את היישומים, הידע הטכנולוגי והמומחיות שלה במדע החומרים כדי לספק פתרונות על ידי מיצוי משאבי המינרלים, המינרלים הסינתטיים והפורמולציות שלה. הפתרונות של Imerys תורמים תכונות חיוניות למוצרים של הלקוחות ולביצועים שלהם, כולל עמידות בפני חום, קשיות, מוליכות, אטימות, עמידות, טוהר, קלילות, סינון, ספיגה ודחיית מים. Imerys נחושה להתפתח באחריות, במיוחד על ידי טיפוח הופעתם של מוצרים ותהליכים ידידותיים לסביבה. www.imerys.com

למידע נוסף:

Marie Ciparisse
Phone: +32 (0)2 315 70 12
Email mciparisse@syntagmacapital.com

 

מקור: Syntagma Capital.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE