שקע תקרה Plug & Play המהפכני של SKYX מקבל אישור שם גנרי ממערכת הקוד הלאומי להתקני חשמל (NEC)

שקע תקרה Plug & Play המהפכני של SKYX מקבל אישור שם גנרי ממערכת הקוד הלאומי להתקני חשמל (NEC)

ל-NEC יש ראשי תיבות של התקני בטיחות חשובים אחרים כגון מפסק תקלות קרקע GFI  (Ground-Fault Circuit Interrupter – GFCI) עבור חדרי אמבטיה ומיקומים אחרים

אישור ראשי תיבות של NEC לשקע התקרה של SKYX כ-WSCR מסמל אבן דרך מרכזית עבור תהליך התקינה שלו.

 

מיאמי, פלורידה, 13 בספטמבר 2022, (ACCESSWIRE) :

SKYX Platforms Corp. (נאסד"ק: SKYX) (d/b/a "Sky Technologies") ("SKYX", "אנחנו", "החברה"), חברה שמשפרת באופן משמעותי את הבטיחות בבתים ובבניינים, וכן מקדמת אורח חיים של בית חכם, עם טכנולוגיות פלטפורמה חכמות מובילות שינוי ולמעלה מ-60 פטנטים מונפקים וממתינים לאישור ברחבי העולם, הודיעה היום כי ה-National Electrical Code® (NEC) הצביע לאשר את השמות הגנריים של SKYX עבור התקן הפעל-הכנס ה-plug & play הבטוח בנשיאת משקל לתקרות כ-WSCR (שקע תקרה תומך משקל) עבור התקן התקרה האוניברסלי שלה. ו-WSAF (התאמה לחיבור תמיכה במשקל) עבור שקע התקרה שלו כחלק מתהליך התקינה של SKYX. ל-NEC יש ראשי תיבות של התקני בטיחות חשובים אחרים כגון מפסק תקלות קרקע GFI ( (Ground-Fault Circuit Interrupter - GFCI עבור חדרי אמבטיה, מטבחים ומיקומים אחרים.

 

עם שוק של מאות מיליוני התקנות של גופי תאורה ומאווררי תקרה בארה"ב בלבד, שיטת התקנת הפעל-הכנס Plug & Play בטוחה, היא הכרח. זה יציל חיים, יפחית משמעותית פציעות, נפילות סולם, התחשמלות, שריפות ואירועים מסוכנים אחרים.

 

NEC מכירה גם בהוספה ההיסטורית של SKYX שהוכרזה לאחרונה על מפרטי מפסקי ה-plug & play בטוחים נושאי משקל שלה על ידי ארגוני תקינה מובילים בארה"ב לבתים ומבנים ANSI / NEMA. דוגמאות למוצרים אחרים שיש להם מפרטים סטנדרטיים כוללים את שקע הקיר הביתי ואת שקעי האמבטיה והמטבח של GFI הכלולים בכל בית בארה"ב.

 

למידע נוסף על הטכנולוגיה של SKYX, גשו לקישור הווידאו הכולל הסברים כאן: SkyXPlug.com/video

 

מארק ארלי, לשעבר מהנדס חשמל ראשי ב-NFPA, לשעבר ראש ה-NEC ויו"ר המועצה המייעצת לבטיחות של SKYX, אמר: "זוהי אבן דרך חשובה מאוד לתהליך התקינה של SKYX כמו גם לבטיחותם של צרכנים ואנשי מקצוע בארה"ב. בהתבסס על היבטי הבטיחות המסופקים על ידי התקן התקרה התומך במשקל של SKYX, אני מצפה שראשי התיבות WSCR יהיו שם מוכר בבתים ובבניינים בארה"ב, בדיוק כפי שה- GFCI. בעת שימוש בשיטות חיווט מסורתיות, הסיכונים הנפוצים כוללים פציעות ומוות כתוצאה משריפות, זעזועים, התחשמלות ונפילות מסולמות. ניתן לצמצם את הסיכונים הללו באופן משמעותי על ידי שימוש בשיטת ההתקנה הבטוחה של SKYX plug and play, שגם חוסכת בזמן ההתקנה, מה שמפחית באופן משמעותי את הזמן המושקע בסולמות".

 

רני כהן, מייסד ויו"ר בכיר של SKYX Platforms, אמר: "ההצבעה של ה-NEC לאשר שמות גנריים למוצרי שקע התקרה והתקע שלנו מהווה אבן דרך משמעותית בדרכה של החברה לעזור לבתים ולבניינים להפוך בטוחים וחכמים יותר כסטנדרט. אנשים רואים במוצרים כגון GFCI או GFI - כפי שרבים מכנים שקע חשמל לחדרי אמבטיה ומטבחים - כהכרחיים לקידום בטיחות ושקט נפשי. אנו מעודדים מתמיכת ה-NEC ב-WSCR שלנו, ובדומה ל-GFI, מקווים להפוך את הטכנולוגיה שלנו לסטנדרט בכל בית ובניין, שכן הטכנולוגיה שלנו תציל חיים, תפחית באופן משמעותי פציעות, התחשמלות, נפילות סולם, שריפות ומסוכנים אחרים תקריות שיכולות לקרות בעת התקנת גופי תאורה ומאווררי תקרה. בנוסף להפיכת התקנות אלה לבטוחות יותר, טכנולוגיית ה-Plug & Play שלנו מפשטת את תהליך ההתקנה, וחוסכת חיסכון של זמן וכסף כאחד".

 

אודות SKYX Platforms Corp.

מכיוון שהחשמל הוא סטנדרט בכל בית ובניין, המשימה שלנו היא להפוך בתים ובניינים להיות בטוחים וחכמים כסטנדרט.

ל-SKYX Platforms Corp. )נאסד"ק: (SKYX יש סדרה של פלטפורמת טכנולוגיות מתקדמות-בטוחות-חכמות שמובילות שינוי רב, עם למעלה מ-60 פטנטים ובקשות ממתינות לפטנטים בארצות הברית ובאופן גלובלי. הטכנולוגיות שלנו שמות דגש על איכות גבוהה וקלות שימוש, תוך שיפור משמעותי הן בבטיחות והן באורח החיים בבתים ובבניינים. אנו מאמינים שהמוצרים שלנו הם הכרח בכל חדר בבתים ובבניינים אחרים בארצות הברית ובעולם כולו. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו https://skyplug.com או עקבו אחרינו ב- LinkedIn.

הצהרת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הצהרות מסוימות הכלולות בהודעה לעיתונות זו מהוות הצהרות צופות פני עתיד. ההנהלה ביססה הצהרות צופות פני עתיד אלה על הציפיות, ההנחות, האומדנים והתחזיות הנוכחיות שלה. בעוד שהם מאמינים שהציפיות, ההנחות, האומדנים והתחזיות הללו הן סבירות, הצהרות צופות פני עתיד כאלה הן רק תחזיות וכרוכות בסיכונים ובאי-ודאות ידועים ובלתי ידועים, שרבים מהם אינם בשליטת ההנהלה. הצהרות אלה כרוכות בסיכונים ובאי-ודאות העלולים לגרום לתוצאות, לביצועים או להישגים בפועל של החברה להיות שונים באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים המובעים או משתמעים מהצהרות צופות פני עתיד אלה. ההערכות שלנו לגבי השוק הניתן להתייחסות עבור המוצרים שלנו עשויות להתברר כלא נכונות. הביקוש הצפוי למוצרים שלנו עשוי להיות שונה מהותית מהביקוש בפועל. הצהרות צופות פני עתיד מדברות רק נכון למועד שבו הן נעשות וכוללות הצהרות הנוגעות ליכולתה של החברה להשיק בהצלחה, למסחר, לפתח תכונות נוספות ולהשיג קבלת שוק של המוצרים והטכנולוגיות החכמים שלה, לרבות תחילת מכירות מוקדמות, מאמצי החברה ויכולתה להניע את אימוץ פלטפורמות Plug Smart של Sky לבנייני מגורים וקהילות רב-משפחתיים ואימוץ על ידי בתי מלון, יכולת לתפוס נתח שוק, יכולת לבצע כל הזדמנות מכירה ורישוי, יכולת להשיג מעמד של חובת קוד עבור SkyPlug, וסיכונים ואי-ודאות אחרים המתוארים בהגשות החברה לרשות לניירות ערך. בפרט, ההצבעה של מכון התקנים הלאומי האמריקאי (ANSI) והתאחדות יצרני החשמל הלאומית (NEMA) בעד התקינה של התקע והשקע/כלי הקיבול נושאי המשקל של החברה לתקרות אינה מבטיחה אישור של הוועדה של האיגוד הלאומי להגנה מפני אש (NFPA) על קוד החשמל הלאומי (המורכבת ממספר לוחות להכנת קוד וועדת קורלציה טכנית ומפתחת את קוד החשמל הלאומי (NEC)) או כל אחד אחר ארגון סחר או ארגון רגולטורי ואינו מבטיח כי כל אחד ממוצרי החברה יהפוך לקוד החשמל הלאומי (NEC) - חובה בכל תחום שיפוט, או כי כל אחד מהמוצרים או הטכנולוגיות הנוכחיים או העתידיים של החברה יאומץ על ידי כל מדינה, מדינה או עירייה, במסגרת זמן מסוימת כלשהי או בכלל. אין כל ביטחון באשר לאף אחד מהעניינים הללו. הקוראים מוזהרים שלא להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד, ולמעט כנדרש על פי דין, החברה אינה נוטלת על עצמה כל מחויבות ואין בכוונתה לעדכן או לתקן הצהרות צופות פני עתיד אלה, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או בכל דרך אחרת.

 

קשרי משקיעים

Lucas A. Zimmerman
MZ North America
(949) 259-4987
SKYX@mzgroup.us

מקור:  SKYX Platforms Corp. dba Sky Technologies

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE