אדריאן רידג' מונה לסגן נשיא בכיר לתפעול וייצור בקבוצת Nikkiso לאנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

אדריאן רידג‘ מונה לסגן נשיא בכיר לתפעול וייצור בקבוצת Nikkiso לאנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים

 

טמקולה, קליפורניה, 15 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries‘ Clean Energy & Industrial Gases  (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות‘, בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי אדריאן רידג‘ (Adrian Ridge ) מונה לסגן נשיא בכיר, תפעול וייצור.

 

אדריאן הוא מנהל בינלאומי מנוסה עם 30 שנות ניסיון עם Atlas Copco  בתפקידי ניהול שונים החל מניהול שירות, ניהול שיווק מוצרים, ניהול כללי ונשיא גלובלי של חטיבות שירות וציוד פריים. הוא מהנדס מכונות עם תואר שני במנהל עסקים בעסקים בינלאומיים.

 

לזכותו אחריות גלובלית במשך יותר מ -20 שנה עם בסיס עסקי בבריטניה, אירלנד, יפן, ספרד ובלגיה, והוא מביא הבנה עמוקה של האתגרים שהקבוצה תתמודד איתם כשהם ימשיכו להרחיב את טביעת הרגל הבינלאומית שלהם. בתפקיד זה אדריאן יוביל את הפעילות הגלובלית, וינחה את נשיאי היחידות הפונקציונליות והמנהלים הכלליים של הקבוצה להמשיך ולפתח ולשפר את אסטרטגיית הייצור הגלובלית שלהם ואת מערכת ניהול המצוינות התפעולית שלהם. הוא יתמקד גם בחוויית הלקוח, ניהול שרשרת האספקה, אבטחת האיכות והתמיכה ביוזמות הגלובליות של הקבוצה.

 

"אדריאן נלהב לפתח פעולות המספקות ‘חוויית לקוח מעולה‘", לדברי פיטר וגנר, מנכ"ל Nikkiso CE&IG. "הוא מצפה להצטרף למשימה של CE&IG  ‘לספק ציוד, טכנולוגיות ושירותים חדשניים באמצעות קבוצת החברות הגלובלית שלנו כדי לעזור ללקוחותינו לחולל שינוי!‘".

 

הוא יתמקם בבלגיה וייסע רבות למיקומי הפעילות הגלובליים המרכזיים של הקבוצה. עם תוספת זו, Nikkiso ממשיכה את מחויבותה להיות עם נוכחות גלובלית ומקומית עבור לקוחותיה.

 

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

 

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים (משאבות, מרחיבי טורבו, מחליפי חום וכד‘) ומפעלי תהליכים לתעשיות הגז התעשייתי, הטבעי הנוזלי (גט"נ) ולתעשיות המימן הנוזלי (LH2), ומחזור רנקין אורגני לשחזור חום פסולת. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Nikkiso Cryo, Nikkiso Integrated Cryogenic Solutions, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים  www.NikkisoCEIG.com ו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE