דוח הסיכונים בשימוש בענן של אדאלום לשנת 2014 מגלה פערי אבטחה וסיכונים בשימוש ביישומי תוכנה כשירות ארגוניים

בין הבעיות שזוהו: משתמשים זומבים, קבצים יתומים וסופר מנהלי מערכת

מנלו פארק, קליפורניה, 5 בנובמבר 2014 (Marketwired) :

חברת אבטחת התוכנה כשירות אדאלום פרסמה היום את דוח הסיכונים בשימוש בענן שלה לשנת 2014, ניתוח של יותר ממיליון חשבונות של משתמשי תוכנה כשירות ארגוניים בארבע פלטפורמות תוכנה כשירות דומיננטיות: Salesforce, Box, Google Apps ו-Microsoft Office 365 בין אוקטובר 2013 ואוקטובר 2014.

הממצאים שכלולים בדוח מפריכים הרבה הנחות לגבי האבטחה של תוכנה כשירות ומאשרים מחדש את הצורך בממשל נתונים וניהול סיכונים חדשים בהקשר של אימוץ הענן.

           7% ב-Salesforce (2,000 בממוצע)

           4% ב-Google Apps (19,000 בממוצע)

           2% ב-Box (1,400 בממוצע)

"כשחברות ממשיכות לממש את הרווחים העצומים בעלויות ותפוקה שמגיעים עם האימוץ של שירות כתוכנה, עליהן בה בעת  להבין את הסיכונים הטבועים ולהתייחס אליהם, ולנקוט באמצעי הזהירות הנחוצים להגן על שלמות הנתונים והמותג", אמר אסף רפפורט, מייסד שותף ומנכ"ל של אדאלום. "יש חשיבות עליונה לנשיאה באחריות לממשל נתונים בענן ולאחריות משותפת לאבטחה. אמצעי בקרה מסורתיים כמו חומות אש וניהול מכשירים ניידים אינם יעילים בהגנה על משתמשים כאשר הם ניגשים ליישומי תוכנה כשירות ממכשירים לא מנוהלים מחוץ לרשת של הארגון". 

 

אודות אדאלום

אדאלום, שהוקמה ב-2012 על ידי ותיקים בהגנת סייבר, הוא חלוצה באבטחת תוכנה כשירות. אדאלום משנה את האופן שבו ארגונים מאבטחים מידע ביישומי תוכנה כשירות על ידי ניטור כל הפעולות, זיהוי גישה לא מורשית והגנה על המשתמשים בזמן אמת. היא זמינה בענן פרטי או כפתרון מבוסס תוכנה כשירות. אדאלום נתמכת על ידי חברות הון הסיכון מהמעלה הראשונה Index Ventures ו-Sequoia Capital.

http://www.adallom.com

מידע ליצירת קשר

איש קשר
Mike Spinney
CHEN PR for Adallom
mspinney@chenpr.com
781-672-3112

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED