אנדרסן גלובל מטפחת נוכחות נוספת במזרח אסיה עם משרד עורכי הדין Lee & Ko

אנדרסן גלובל מטפחת נוכחות נוספת במזרח אסיה עם משרד עורכי הדין Lee & Ko

 

סן פרנסיסקו, 27 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הגלובלית במזרח אסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה לא בלעדי עם משרד עורכי הדין Lee & Ko, המרחיב את טווח ההגעה של הארגון הגלובלי לדרום קוריאה.

 

Lee & Ko, שנוסדה בשנת 1977, היא אחת החברות הוותיקות ביותר בדרום קוריאה עם יותר מ-800 אנשי מקצוע ו-300 שותפים. המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מלא בשמונה קבוצות הפרקטיקה העיקריות שלו: הגבלים עסקיים ותחרות, בנקאות ופיננסים, מיזוגים ורכישות, קניין רוחני, עבודה ותעסוקה, ליטיגציה ובוררות, מס ומכס ועבירות צווארון לבן. Lee & Ko מוכר באופן עקבי כמשרד מדורג ראשון על ידי ארגונים, כולל   Asialaw, IFLR1000, Legal 500  אסיה-פסיפיק, Chambers & Partners אסיה-פסיפיק, בין היתר.

 

"לאורך ההיסטוריה של משרדנו, גדלנו להיות מוכרים באופן נרחב כמשרד מוביל המספק ללקוחות את השירות הטוב מסוגו וכיסוי משפטי מקיף", אמר השותף הבכיר היונג גון לי. "כחברה משתפת פעולה של Andersen Global, אנו מצפים למנף את מומחיות השוק הקוריאני שלנו כדי לשרת לקוחות ברחבי העולם ולענות על כל הצרכים המקומיים וחוצי הגבולות".

 

"עבדנו בעבר עם Lee & Ko והשירות העקבי והאיכותי שלהם ישפר את היתרון התחרותי שלנו באזור", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "הידע הנרחב שלהם בשוק והשירותים הסינרגטיים יספקו כיסוי שלא יסולא בפז לארגון שלנו, וימצבו אותנו להתרחבות נוספת ברחבי אסיה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-12,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-380 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire