Procore פותחת את המשרד הראשון באזור MENA בדובאי כדי לחזק את המחויבות של לתעשייה

 

 

Procore פותחת את המשרד הראשון באזור MENA בדובאי כדי לחזק את המחויבות של לתעשייה

פתיחת משרדים אזוריים מחזקת את המשימה של Procore לחבר בין כולם בתחום הבנייה בפלטפורמה גלובלית

המשרד החדש ישמש כמרכז אזורי עבור מומחי טכנולוגיות בנייה לשיתוף פעולה עם התעשייה ולעזור ללקוחות מקומיים בכל שלב במסע שלהם עם Procore

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 26 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR), ספקית מובילה של תוכנות לניהול בנייה, לאחר השקה אזורית מוצלחת בשנה שעברה, הכריזה על פתיחת המשרד הראשון שלה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה (MENA), הממוקם בעיר האינטרנט של דובאי. משרד חדש זה משקף את ההשקעה והמחויבות לטווח ארוך של Procore לאזור MENA, ומסמל את המשך הצמיחה וההתרחבות הגלובלית של החברה.

 

את מקום העבודה החדש יוביל המנהל הבכיר של החברה, ראש אזור MENA, מוחמד סווידאן. מאז 2021, סווידאן שכר צוות שמורכב מיותר מ-20 אנשים, כולם מקומיים, עם הידע הטכני והמשאבים כדי לענות על צרכי הלקוחות במכירות, שיווק, יישום, הצלחת לקוחות ועוד.

הבסיס האזורי החדש הזה יעזור ל-Procore להמשיך ולממש את משימתה לחבר את כל מי שנמצא בתחום הבנייה בפלטפורמה אחת, ובסופו של דבר לאפשר לבעלים, קבלנים כלליים וקבלנים מיוחדים לבנות בצורה חכמה יותר ברחבי MENA. הכוח של Procore להאיץ את שיתוף הפעולה, לייעל את התקשורת ולספק נראות בזמן אמת לביצועי פרויקטים חיוני בהתחשב בכך שהבנייה הפכה אינטגרלית לצמיחה האזורית, כפי שמתואר בחזון 2030 של ממלכת ערב הסעודית ובתוכנית האב העירונית של דובאי 2040.

"אני שמח שאנחנו פותחים את משרד הראשון של Procore ב-MENA. מאז ההשקה שלנו בשנה שעברה, הוכחנו את המחויבות שלנו לאזור ולשאיפות הבנייה שלו. ליבת היוזמות באזור מבוססת על עמודי תווך כמו הכלה, חדשנות וקיימות - ערכים שאנו מאמינים בהם בכל לב ב-Procore. אנו מתכננים למלא תפקיד אינטגרלי במתן האפשרות לאנשי מקצוע ועסקים בתחום הבנייה ולאזור לממש את הפוטנציאל. כעת, עם צוות בשטח המוסמך לענות על צרכים מקומיים עם משאבים גלובליים, יש לנו הזדמנות גדולה עוד יותר לעשות זאת", אומר מוחמד סווידאן, מנהל בכיר, ראש אזור MENA ב-Procore.

טואי קורטמנץ‘, מייסד ומנכ"ל Procore, מוסיף: "ב-Procore אנו מחויבים להיות שותפים ללקוחות שלנו, לא רק ספקי תוכנה. המשרד החדש שלנו יאפשר לנו לעמוד בהבטחת השותפות הזו, ומדבר רבות על המסירות שלנו לאזור וללקוחותינו שם".

אנחנו תמיד מחפשים חברי צוות חדשים ומוכשרים מרחבי העולם שיעזרו לנו להמשיך לשפר את חייהם של כל האנשים בבנייה. בקרו בכתובת Procore.com/jobs כדי להציג את כל התפקידים הפנויים הנוכחיים שלנו.

אודות Procore

 

Procore היא ספקית מובילה של תוכנה לניהול בנייה. מעל מיליון פרויקטים ויותר מטריליון דולר בהיקף הבנייה פועלים על הפלטפורמה של Procore. הפלטפורמה שלנו מחברת כל בעל עניין בפרויקט לפתרונות שבנינו במיוחד עבור ענף הבנייה – עבור הבעלים, הקבלן הכללי והקבלן המתמחה. ל- Procore‘s Marketplace יש שפע של פתרונות שותפים המשתלבים בצורה חלקה בפלטפורמה שלנו, ומעניקים לאנשי מקצוע בתחום הבנייה את החופש להתחבר למה שהכי מתאים להם. ל- Procore, שבסיסו בקרפינטריה, קליפורניה, יש משרדים בארצות הברית, קנדה וברחבי העולם. לקבל מידע נוסף בקרו ב- Procore.com/en-ae.

 

PROCORE-IR

גלריית תמונות/מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52924504/en

למידע נוסף:

Press contact:
Elizabeth Locke
Press@procore.com

Investor contact:
Matt Puljiz
ir@procore.com

 

 Logo

 

מקור: Procore Technologies, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire