סלברייט ממנה את עו"ד איילה ברלר שפירא ליועצת המשפטית

סלברייט ממנה את עו"ד איילה ברלר שפירא ליועצת המשפטית

פתח תקוה וטייסון קורנר, וירג‘יניה , 3 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Cellebrite DI Ltd. (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום כי איילה ברלר שפירא מונתה ליועצת המשפטית (GC) של החברה.

כחלק מהצמיחה הנוספת של החברה, איילה ברלר שפירא תנהל אסטרטגית את כל ההיבטים המשפטיים ותיקח על עצמה אחריות מלאה ותוביל את הארגון המשפטי והציות של Cellebrite. היא תהיה חברה בצוות ההנהלה הבכיר של סלברייט.

איילה מביאה עמה 27 שנות ניסיון הן בחברות טכנולוגיה גלובליות והן בכמה ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל. לפני שהצטרפה לסלברייט, איילה כיהנה כסגנית היועץ המשפטי של אמדוקס, שם הובילה את התחומים העסקיים הגלובליים והמשפט התאגידי, תמכה בפעילות המיזוגים והרכישות של החברה ושימשה כראש תחום הציות. לפני כן היא הייתה היועצת משפטית של ג‘ונגו (Jungo), חברת תוכנה ישראלית הפועלת בשוק הטלקומוניקציה.

איילה היא בעלת תואר כפול במשפטים ומנהל עסקים (LL.B, B.A) מאוניברסיטת תל אביב וחברה בלשכות עורכי הדין בישראל ובניו יורק.

יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט, מציין: "אנו נרגשים מכך שאיילה תצטרף למשפחת סלברייט ולצוות ההנהלה. ככל ש-Cellebrite ממשיכה להתפתח, תפקידה של היועץ המשפטי מתרחב, והופך למשמעותי יותר ויותר לביצוע האסטרטגיה ותוכניות הצמיחה של החברה. אני סמוך ובטוח שאיילה תשמש כשותפה עסקית נהדרת, וכי תחת הנהגתה, צוותי המשפט והציות ימשיכו לפתח את התשתית שלנו כדי לתמוך באסטרטגיה וביעדים העסקיים של Cellebrite בסביבה רגולטורית המתפתחת ללא הרף".

אודות Cellebrite

המשימה של Cellebrite (נאסד"ק: CLBT) היא לאפשר ללקוחותיה להגן ולהציל חיים, להאיץ את הצדק ולשמור על הפרטיות בקהילות ברחבי העולם. אנו מובילים עולמיים בפתרונות מודיעין דיגיטלי למגזר הציבורי והפרטי, ומעצימים ארגונים בשליטה על המורכבויות של חקירות דיגיטליות מאושרות על ידי ייעול תהליכי מודיעין. פלטפורמת הבינה הדיגיטלית והפתרונות של Cellebrite, האמינה על ידי אלפי סוכנויות וחברות מובילות ברחבי העולם, ומשנים את האופן שבו לקוחות אוספים, בודקים, מנתחים ומנהלים נתונים בחקירות שאושרו באופן חוקי. למידע נוסף בקרו אותנו בכתובת www.cellebrite.com, https://investors.cellebrite.com, או עקבו אחרינו בטוויטר ב- @Cellebrite.

קשרי מדיה

Victor Cooper
Public Relations and Corporate Communications Director
Victor.Cooper@cellebrite.com
+1 404.804.5910

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE