מור ננוטכנולוגיה סיסטמס פותחת מרכז הדרכה ופיתוח תהליכים גלובלי בשארלוט, צפון קרוליינה

 

 

מור ננוטכנולוגיה סיסטמס פותחת מרכז הדרכה ופיתוח תהליכים גלובלי בשארלוט, צפון קרוליינה

 

סוונזי, ניו המפשייר, 4 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Moore Nanotechnology Systems - מור ננוטכנולוגיה סיסטמס ("Nanotech"), ספקית גלובלית מובילה של מערכות אולטרה מדויקות לעיבוד שבבים, מכריזה על הפתיחה החגיגית של מרכז ההדרכה ופיתוח התהליכים הגלובלי שלהם בשארלוט, צפון קרוליינה.

 

מארק בומגארדן, נשיא ומנכ"ל Nanotech שיתף, " Nanotech נרגשת מאוד להכריז על הפתיחה החגיגית של מרכז ההדרכה ופיתוח התהליכים הגלובלי שלנו בשארלוט, צפון קרוליינה. למרות שהמיקוד הראשוני של מתקן זה הוא לספק הכשרה ספציפית ללקוח ופיתוח תהליכים מובילים בתעשייה, הוא גם מספק יכולת ייצור מצטברת שלNanotech  כדי לענות על הדרישות של שוק שצומח במהירות".

Nanotech רכשה והשלימה לאחרונה את השיפוץ של בניין בגודל 50,000 רגל2 הממוקם בפארק התאגידי נורת‘פארק - שארלוט, צפון קרוליינה.  

טכנולוגיית הליבה ובסיס העובדים של Nanotech נמצאים בסוונזי, ניו המפשייר, הוא בסיס למוצרים ולשירותים שהם מספקים. אבל ככל שהארגון ממשיך לצמוח, Nanotech הייתה צריכה למצוא מערכת אקולוגית שתעזור לטפח ולהאיץ את הצמיחה הזו, ואזור שארלוט מאפשר ל- Nanotech גישה לאוניברסיטה ברמה עולמית, לשדה תעופה בינלאומי ולעיר עם התשתית לתמוך בטביעת רגל גלובלית.

רוברט קינטון, דיקן להנדסה ב- UNC Charlotte הוסיף, "אחד היתרונות בכך ש-Nanotech  תרחיב את המתקנים שלה כאן בשארלוט הוא שהיא מחזקת את שיתופי הפעולה שלנו ואת מערכת היחסים שלנו, כדי לכלול את העסקת הסטודנטים שלנו". קינטון המשיך, "אבל זה גם מאפשר להם גישה למחקר החדשני שהסגל שלנו עושה ולשלב את הידע הזה במערכות שלהם".

Nanotech ממשיכה לראות צמיחה משמעותית ככל שהדרישות למערכות אופטיות הופכות מורכבות יותר ויותר ומתפתחות מיישומים אמיתיים לווירטואליים כאחד. גם פיתוח הידע והתהליכים הנדרשים לתמיכה בייצור מערכות אלה גדל באופן דרמטי.

סקוט גרהרט, סגן נשיא למכירות ושירות של Nanotech ציין כי "הדרכה ותמיכה ביישומים הם בסיסיים להיצע המוצרים והשירותים שלנו, ובשווקים של היום, לקוחותינו צפויים". גרהרט המשיך, "בגלל זה, העסק שלנו תלוי בגיוס הכישרונות המובילים הזמינים בעולם למערכות אולטרה מדויקות לעיבוד שבבים. הסטודנטים שיוצאים מתוכניות הייצור והמטרולוגיה המדויקות ב- UNC Charlotte מוכנים היטב לסוג התפקידים שאנחנו צריכים כדי להצליח ב- Nanotech".

פול ורמט, סגן נשיא להנדסה הצהיר, "ככל שהלקוחות שלנו ממשיכים לקדם את היכולות הפנימיות שלהם כדי לעמוד בדרישות המוצר התובעניות של התעשייה, Nanotech ממשיכה להישאר דור עד שניים לפני העקומה". ורמט המשיך, "מפת הדרכים שלנו למוצרים וטכנולוגיה ל-5 שנים בנויה עם תשומות לקוחות, אשר בשילוב עם ההשקעות הפנימיות שלנו, מספקת ל- Nanotechאת הכיוון האסטרטגי הנדרש להשגת יעדים אלה".

מתקן Nanotech  חדש זה ממוקם בשדרות נורת‘פארק 6510 בשארלוט - רבע שעה הן מאפטאון והן מנמל התעופה הבינלאומי שארלוט דאגלס. המתקן שופץ בשנת 2022, כדי לכלול בנייה של חדרים נקיים בדרגה 10k, ישיבה על רפידות בידוד מבטון בגודל 24 אינץ‘, ובקרת טמפרטורה ל +/- 0.1  מעלות צלזיוס.  

Moore Nanotechnology Systems – מור ננוטכנולוגיה סיסטמס (Nanotech) נוסדה בקין, ניו המפשייר בשנת 1997 כחברת בת עצמאית של חברת Moore Tool. בשנת 2010, החברה עברה למתקן מודרני שנבנה במיוחד בסוונזי, ניו המפשייר ובשנת 2020 פתחה מתקן בקונקורד, צפון קרוליינה. במשך למעלה מ-25 שנה, Nanotech  הייתה מובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של כלי מכונה אולטרה-מדויקים מתקדמים ותהליכים נלווים (עיבוד בחוד יהלום, מיקרו-כרסום, מיקרו-ליטוש והטבעת דגמים בזכוכית) לייצור רכיבים אופטיים מתקדמים במגזרי האלקטרוניקה הצרכנית, החלל, הביטחון, התעופה והחלל, התאורה, הרפואה והרכב. ל- Moore Tool, שנוסדה בשנת 1924 וממוקמת בברידג‘פורט, קונטיקט, יש היסטוריה ארוכה בשוקי כלי המכונות המדויקים והאולטרה-מדויקים. כיום, Moore Tool מספקת קו שלם של מטחנות CNC jig  בעלות ביצועים גבוהים, יחד עם שירותי ייצור מדויקים חוזיים המאושרים הן ל- ISO 9001:2015  והן ל-AS9100D. Moore Nanotechnology Systems ו- Moore Tool משולבים אנכית תחת קבוצת PMT.

 

למידע נוסף:

Moore Nanotechnology Systems: www.nanotechsys.com
Moore Tool, Inc: www.mooretool.com

לקבלת מידע נוסף, אנא צרו קשר עם: sales@nanotechsys.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE