LeddarTech מאמצת מודל עסקי לתוכנת רכב לתמיכה בפתרונות ADAS ו-AD

 

LeddarTech מאמצת מודל עסקי לתוכנת רכב לתמיכה בפתרונות ADAS ו-AD

LeddarTech®, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על כך שזכתה להכרה כאחת מהחברות הצומחות המובילות בקנדה ב-2022 על פי Globe and Mail‘s Report on Business בו דורגה LeddarTech במקום ה-280 מתוך 430 חברות שזכו להיכלל ברשימה

קוויבק סיטי, 11 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להודיע ​​שהיא מאמצת אסטרטגיה עסקית שמתורגמת למשאבים פיננסיים וקבוצתיים גדולים יותר המוקדשים למודל עסקי של תוכנת רכב.

במשך למעלה מעשור, LeddarTech נמצאת בחזית הפיתוח של טכנולוגיית חישה המשרתת את שווקי הניידות, הכבישים והשטח ברחבי העולם. במשך מספר שנים, החברה השקיעה רבות בפיתוח פתרון מיזוג ותפיסה תחושתית גולמי יחיד מסוגו. פתרון זה זכה לפרסים מרובים ולתשומת לבם של יצרניות רכבים ברמה 1 ו-OEMs.

פתרון תוכנת המיזוג והתפיסה התחושתית של LeddarTech, LeddarVision™, הוא פתרון שמציע ביצועים גבוהים, ניתן להרחבה, אגנוסטי לחיישנים ובדרג אוטומטי המספק מודלים סביבתיים תלת-ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, התוכנה תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת, והיתוך הנתונים הגולמיים מחיישנים המופעלים ביישומי L2-L5. השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמי מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש בשיעורי זיהוי טובים יותר, כשהוא מבטיח פחות אזעקות שווא מאשר פתרונות ‘היתוך אובייקטים‘ מדורות קודמים. בנוסף, הפתרון מצליח לגלות גם מכשולים שאינם מסווגים וכך מספק שכבת בטיחות נוספת לרכב.

"אני נרגש להכריז על השלב הבא בהתפתחות של LeddarTech כמובילה בתוכנת רכב ליישומי ADAS ו-AD", אמר מר צ‘ארלס בולנג‘ר, מנכ"ל LeddarTech. "התחלנו את הגיחה שלנו לתוכנת רכב לפני מספר שנים, והפיתוח שלנו הוביל לפתרון ייחודי עטור פרסים שזוכה להערכה רבה בתעשייה הנאבקת לפתור את האתגרים של האצת האימוץ של אוטונומיה רבה יותר בקנה מידה גדול".

מר בולנג‘ר המשיך, "המסקנות של אנליסטים ולקוחות בשוק תומכות בבירור שאנו נמצאים בעמדה ייחודית עם פתרון תוכנה שיצרני OEM צריכים כדי לשפר את ביצועי ADAS ו-AD. הצורך של השוק בפתרון מיזוג ותפיסה תחושתית שניתן לשלב בקלות וכולל את כל היתרונות של LeddarVision מעולם לא היה גדול יותר, והשימוש שלנו בהיתוך נתונים גולמי הופך את ההצעה שלנו לאטרקטיבית עוד יותר עבור הלקוחות".

מר בולנג‘ר סיכם, "הצוות של LeddarTech נרגש ולהוט להתקדם בדרכנו והקדיש את עצמו ואת המאמצים הטכניים למטרה השאפתנית אך הניתנת להשגה של פתרון תוכנת מיזוג ותפיסה תחושתית שזוכה לאימוץ הגדול ביותר בשוק".

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך.

 

טכנולוגיית התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב, LeddarVision™, היא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי של חיישנים, המספק מודלים סביבתיים תלת-ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, תוכנה מדרגית זו תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי למזג נתונים גולמיים מחיישנים המשמשים ביישומי L2-L5. השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמיים מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש עם שיעורי זיהוי טובים יותר ופחות התראות שווא מאשר פתרונות "היתוך אובייקטים" מדור קודם. בנוסף, מתגלים גם מכשולים לא מסווגים, המספקים שכבת בטיחות נוספת לרכב. 

 

החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-140 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 daniel.aitken@leddartech.com

קשרי משקיעים: 

 InvestorRelations@leddartech.com
https://investors.leddartech.com/

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator וסמלי לוגו קשורים הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של LeddarTech Inc. וחברות הבנות שלהכל שאר המותגים, שמות המוצרים והסימנים הם או עשויים להיות סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם בהתאמה.

תמונה המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת

at https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c9eea29e-3a7b-4833-b444-6c5cee00297a

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire