מרי קיי מברכת על חודש הגיוון הגלובלי עם הצהרת החברה על פסגת DEI ו- DEI

 

מרי קיי מברכת על חודש הגיוון הגלובלי עם הצהרת החברה על פסגת DEI ו- DEI

 

מרי קיי חולקת התחייבויות בנושא גיוון, שוויון והכלה

 

דאלאס, 10 באוקטובר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc, אלופה עולמית ותיקה בהעצמת נשים ושוויון מגדרי, פרסמה הצהרת גיוון, שוויון והכללה (DEI) החוגגת את חודש המודעות הגלובלי לגיוון ואירחה פסגת גיוון, שוויון והכללה בשיתוף עם יום ההכללה העולמי.

 

באמצעות מאמצים אלה, מרי קיי מטילה על עצמה דין וחשבון על התחייבויות ה-DEI שלה, שבמרכזן שלושה מושגי יסוד: הבנה באמצעות ידע, דרישה לפעולה והבטחת שינוי טרנספורמטיבי בר-קיימא בחברה שלנו, בין השותפים העסקיים שלנו ובקהילות שאנו משרתים.

"מרי קיי פועלת מתוך כוונה לקרוא תיגר על הסטטוס קוו מאז הקמתו, ופותחת דלתות לנשים ולקבוצות מגוונות מאז 1963. אנו מאמינים שלמגזר הפרטי יש תפקיד מהותי בהבאת שינוי חברתי. באמצעות הפעולות התאגידיות שלנו, אנו מחויבים לקדם גיוון ולהבטיח הכללה בחברה שלנו. אנו מכירים בכך שהמאבק לשוויון משתרע מעבר לחומות שלנו וזו הסיבה שאנו מקדמים מאמצים בקהילות שאנו נוגעים בהן ברחבי העולם", אמרה ג‘וליה א. סיימון, מנהלת משפטית ראשית ומנהלת גיוון והכללה ראשית במרי קיי.

הצהרת החברה על גיוון, שוויון והכללה

עמדתנו

כחברה גלובלית, אנו מאמינים שהגיוון שלנו הוא כוח שמטפח חדשנות וצמיחה. אנו שואפים להוביל על ידי הערכים והמטרה המכוננים שלנו, לחגוג גיוון ולטפח מקום עבודה וחברה מכלילים במשך כמעט 60 שנה.

הצהרת DEI, שנוסדה על ידי אישה שהתריסה נגד הנורמות המגדריות של תקופתה ושברה מחסומים בתקופה שבה בקושי שליש מהנשים האמריקניות היו בכוח העבודה, נמצאת בלב המשימה של מרי קיי לקדם את ההעצמה הכלכלית של נשים ואת השוויון המגדרי.

מבחינה פנימית, אנו מחויבים לקדם גיוון ולהבטיח שלכולם יהיה קול בחברה שלנו. אנו נוכחים בכמעט 40 שווקים, אנו מאמינים ש- DEI הוא המפתח לאופן שבו אנו פועלים, ובמהלך השנים, נקטנו בצעדים מתואמים כדי לשלב את DEI כאסטרטגיית ליבה לצמיחה העסקית שלנו. אנו שואפים ליצור סביבה שבה אנשים יכולים להביע ולשתף מחשבות, חוויות ונקודות מבט שונות ולהבטיח שהם ירגישו שרואים אותם, שומעים אותם ומכבדים אותם.

אסטרטגיית הקיימות שלנו ל-10 שנים, העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא, נוקטת בגישה הוליסטית ל-DEI ומתמקדת בשלושה מושגי יסוד: ידע, פעולה ושינוי.

באמצעות צעדים ושותפויות קונקרטיים, אנו פועלים ללא הרף למימוש תרבות מכילה, מגוונת ושוויונית יותר בחברה שלנו ובקהילות שלנו. אנו מחויבים לתמוך במאמצי DEI ולהגיע ליעד שלנו להבנה באמצעות ידע, לדרוש פעולה ולהבטיח שינוי בר קיימא לאורך זמן באמצעות תחומי המיקוד הפנימיים הבאים:

קידום DEI במרי קיי

 

*הדרכת עובדים ומעורבות

*סל מוצרים מגוון

*גיוון ספקים ורכש מכליל

*סיכונים חברתיים בשרשרת האספקה

 

ייצוג ומנהיגות נשים

מרי קיי, המובילה על ידי דוגמה אישית ומשקפת את אמונתנו בערך של ייצוג ומנהיגות מוגברים של נשים במקום העבודה, מכניסה את הערכים והמחויבויות שלנו לפעולה:

(נתונים מאוגוסט 2022)

*62% מכוח העבודה העולמי הן נשים

*54% מצוות ההנהלה הן נשים; 38% הן BIPOC (שחורים, ילידים ואנשים צבעוניים)

*53% סגני נשיא ומעלה הן נשים

*57% דירקטוריות ומעלה הן נשים

*59% מהמנהלים ומעלה הן נשים

*70% מהמובילות בשוק הן נשים

*60% מתפקידי המנהיגות ב-10 השווקים המובילים שלנו מוחזקים על ידי נשים

 

רכש מגיב מגדרית וגיוון ספקים

 

(נתוני שרשרת האספקה היחידים בארה"ב מפברואר 2021)

 

*66% מצוות הרכש שלנו הן נשים

*12% מהספקים העקיפים שלנו הם נשים, מיעוטים או בבעלות ותיקה

*5% מהספקים הישירים שלנו הם נשים, מיעוטים או בבעלות ותיקה

 

שימור עובדים

 

*41% מעובדי Global Mary Kay  מלווים את החברה כבר למעלה מ-10 שנים

*47% מעובדי מרי קיי בארה"ב מלווים את החברה כבר למעלה מ-10 שנים

 

יישור קו עם תקנים גלובליים

 

בשנת 2019, מרי קיי חתמה על עקרונות העצמת נשים ובשנת 2021 החברה הפכה ליוצר מחויבות לקואליציות הפעולה של פורום שוויון הדורות כדי להאיץ את ההתקדמות בנושא שוויון מגדרי כדי לקדם את יעדי הפיתוח בר הקיימא. מתוך הכרה בצורך להמשיך להתקדם, מרי קיי משתתפת בתוכנית ההאצה הגלובלית לשוויון מגדרי של האו"ם לשנים 2022-2023 כדי להמשיך ביישום יעדים תאגידיים שאפתניים לייצוג ומנהיגות נשים בחברה ובשרשרת האספקה שלנו.

 

טיפול בפערים מגדריים וגזעניים   

אנו יודעים שהמאבק לשוויון חורג מעבר לחומותינו ולכן אנו תומכים במאמצים בקהילות שלנו להילחם בפערים הגזעיים והמגדריים. באמצעות השותפויות ושיתופי הפעולה החיצוניים שלנו, אנו מחויבים לטיפול בגזענות ובאפליה, ונוקטים בגישה מצטלבת המתמקדת בפירוק החסמים להזדמנויות עבור נשים ונערות מרקע של מיעוטים.

תמיכה בהשפעה באמצעות השותפויות החיצוניות שלנו

* טיפול באלימות מבוססת מגדר

*חיזוק המנהיגות וההשתתפות של נשים

* קידום שוויון בהזדמנויות חינוכיות

*טיפול בהטיה בטכנולוגיות מתפתחות

* קידום הזדמנויות יזמיות לנשים

            +התמודדות עם הפער הדיגיטלי המגדרי

            +תמיכה ברכש המגיב למגדר

 

אנו מרחיבים את השותפויות שלנו כדי ליצור מערכת אקולוגית מאפשרת לנשים יזמיות, כולל נשים בנות מיעוטים הסובלות מתת-ייצוג, על ידי חיזוק הרכש המגיב למגדר, וגישור על הפער הדיגיטלי המגדרי באמצעות מאיץ היזמות לנשים. עם סדרת החדשנות העולמית של הרשת להוראת יזמות, אנו תומכים ביזמים חברתיים צעירים מתעוררים בגילאי 13-24 כדי להתמודד עם אתגר עסקי ספציפי של SDG או המאה ה -21. בשילוב כוחות עם אתגר ה-SDG של האו"ם WE Empower, אנו מקדמים יזמות מגיבה חברתית ומגדרית; ואנו תורמים ללוקליזציה של יעדי הפיתוח בר-הקיימא באמצעות יזמות של נשים כפריות בפיתוח הקשרים בשיתוף פעולה עם תוכנית הפיתוח של האו"ם.

באמצעות השותפות שלנו עם היוזמה הלאומית לשוויון גזעי של קרן ה- Black Caucusשל הקונגרס לצדק חברתי, אנו תומכים בשוויון גזעי ובזכויות אדם באמצעות מחקר ומדיניות ציבורית בהקשר של רפורמה בתחום המשפט הפלילי. כדי להתמודד עם חסמים להזדמנויות חינוכיות, אנו משתפים פעולה מדי שנה עם אגודת הכימאים הקוסמטיים לתמיכה בסטודנטים בני מיעוטים הסובלים מתת-ייצוג הלומדים השכלה גבוהה ב-STEM באמצעות מלגות מאדאם סי.ג‘יי ווקר שלהם.

מתוך הכרה בהשפעה הלא פרופורציונלית של אלימות על נשים ונערות, אנו מגיבים לנגע של אלימות מבוססת מגדר בסכסוכים ובסביבות אסון באמצעות השותפויות הגלובליות שלנו עם CARE וקרן הנאמנות של האו"ם לסיום האלימות נגד נשים. אנו גם מקדמים את הייצוג והמנהיגות של נשים בחיים הציבוריים ובפעילות אקלימית באמצעות השותפויות שלנו עם פורום הנשים הבינלאומי ועם שימור הטבע - The Nature Conservancy.

לבסוף, אנו מטפלים בהטיה מגדרית פוטנציאלית בטכנולוגיות חדשות עם הקרן לשוויון זכויות ופועלים כדי להבטיח שטכנולוגיית הבינה המלאכותית נועדה לטפח גיוון והכללה.

עבור מרי קיי, גיוון, שוויון והכלה הם לא רק מילים - הם האופן שבו אנו מסוגלים להגשים את מטרתנו להעשיר את חייהן של נשים ברחבי העולם. באמצעות המאמצים התאגידיים שלנו להשיג את התחייבויות ה-DEI שלנו ועל ידי שיתוף פעולה עם מחוללי שינוי ברחבי העולם כדי לטפל בעוולות מגדריות וגזעיות, אנו נוקטים פעולה ומבטיחים שינוי טרנספורמטיבי בחברה שלנו, בכל השותפים העסקיים שלנו ובקהילות שאנו משרתים.

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc.
media@mkcorp.com
+1-972-687-5332

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire