ExaGrid ממשיכה בשורה של רבעונים שוברי שיאים

 

ExaGrid ממשיכה בשורה של רבעונים שוברי שיאים

 

ExaGrid רשמה רבעון שיא נוסף של גידול בהזמנות והיא נותרה חיובית במזומן, EBITDA ודו"ח רווח והפסד זה הרבעון ה-8 ברציפות

 

מרלבורו, מסצ‘וסטס, 11 באוקטובר 2022 , (BUSINESS WIRE):

 

®ExaGrid, חברת פתרון אחסון הגיבוי השכבתי היחיד בתעשייה, הודיעה שהיא רשמה שיא של כל הזמנים בהזמנות והכנסות ברבעון שהסתיים ב-30 בספטמבר, 2022.

 

ההכנסות של ExaGrid צמחו לעומת הרבעון הקודם והרבעון המקביל לפני שנה. ExaGrid צומחת ב-20% בשנה תוך שהיא נשארת חיובית במדדים: דו"ח רווח והפסד, EBITDA ותזרים מזומנים חופשי. ExaGrid הוסיפה 156 לקוחות חדשים ברבעון השלישי של 2022, כולל 43 עסקאות של שש ושבע ספרות, ויש לה יותר מ-3,600 לקוחות פעילים בשוק הבינוני הגבוה ועד ארגונים גדולים המשתמשים באחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid כדי להגן על הנתונים שלהם. הצמיחה של ExaGrid מואצת, והחברה שוכרת למעלה מ-50 אנשי מכירות נוספים ואנשי פנים ושטח ברחבי העולם.

"המומנטום המתמשך של ExaGrid נובע ממוצר מובחן מאוד עם שיעור זכיות בעסקאות תחרותי של 75% והרחבה מתמשכת של צוות המכירות שלנו ועבודה עם שותפי הערוצים שלנו ברחבי הגלובוס. אנו ממשיכים לראות שארגונים מבינים שכונן האחסון הראשי יקר מדי עבור שמירה לטווח ארוך ושהתקני מניעת שכפולים מסורתיים אינם מספקים את ביצועי הגיבוי והשחזור הדרושים כדי להבטיח שהנתונים יהיו זמינים תמיד. ארגונים מתמודדים עם אתגרים בשימוש בהתקני מניעת שכפולי נתונים, כולל עלויות שוטפות גבוהות, ביצועי גיבוי ושחזור גרועים, כמו גם חוסר ביכולת התאמה לגודל ותכונות שחזור לאחר התקפה של תוכנות כופר. ExaGrid מציעה את הסיפור הטוב ביותר לתיקון אחסון גיבוי, כמו גם את הפתרון הייחודי ביותר לשחזור לאחר תוכנות כופר בתעשייה. בנוסף, ל-ExaGrid מציעה את העלות הראשונית הטובה ביותר ולאורך זמן, את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר, את היכולת להתאושש מאסון שנגרם עקב אירוע טבעי או בגלל מעשה ידי אדם, ויכולת לשחזר נתונים לאחר מתקפת כופר, הדבר שנותר הדבר הכי חשוב לחשוב עליו כיום", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "ExaGrid מתגאה בכך שיש לה מוצר מובחן מאוד שפשוט עובד, עושה את מה שאנחנו אומרים שהוא עושה, בגודל מתאים שנתמך היטב".

להתקני  ExaGrid יש אזור נחיתה בכונן המטמון הפונה לרשת שבו הגיבויים האחרונים נכתבים ללא שימוש בביטול שכפולים כדי לבצע גיבויים מהירים, ומאוחסנים בפורמט לא משוכפל לשחזור מהיר. ExaGrid משתמשת בארכיטקטורת התאמת גודל השומרת על חלון גיבוי באורך קבוע וגם מבטלת שדרוגי מלגזה יקרים גורמי שיבושים והתיישנות מוצר. טכנולוגיית מניעת השכפול המותאמת של ExaGrid מבטלת שכפול של הנתונים לתוך מאגר שאינו פונה לרשת, שבו נתונים נטולי כפילות מאוחסנים לשמירה לטווח ארוך יותר, לרוב במשך שבועות, חודשים ושנים. השילוב של שכבה שאינה פונה לרשת (פער אווירי וירטואלי) בתוספת מחיקות מושהות עם תכונת Retention Time-Lock של ExaGrid, ואובייקטי נתונים בלתי ניתנים לשינוי, שומרים מפני מחיקה או הצפנה של נתוני הגיבוי.

עיקרי הרבעון השלישי של 2022:

 

* שיעור זכייה תחרותי חזק של 75%

*הביאה 156 לקוחות חדשים

*43 מבצעים של לקוחות חדשים בני שש ושבע ספרות

*צוותי מכירות ותמיכה ב-30 מדינות ולקוחות ביותר מ-50 מדינות

*החברה נותרה חיובית למזומנים, EBITDA ו- P&L במהלך 8 הרבעונים האחרונים

*יותר מ-3,600 לקוחות מגנים על הנתונים שלהם באמצעות אחסון גיבוי מדורג של ExaGrid

*נוספה גישה ייחודית ל- Veritas NetBackup  עבור מאגר אחסון יעד יחיד עם הרחבה החוצה תוך שמירה על אורך קבוע של חלון הגיבוי ככל שהנתונים גדלים

* ציון NPS של +81 עם למעלה מ-300 סיפורי הצלחה של לקוחות שפורסמו באתר האינטרנט ומעל 100 ביקורות תובנות עמיתים עם Gartner

 

אחסון גיבוי שכבתי של ExaGrid

 

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי שכבתי עם אזור נחיתה פונה לרשת של מטמון מבוסס כונן, שכבת הביצועים, אשר כותבת נתונים ישירות לכונן עבור הגיבויים המהירים ביותר, ומשחזרת ישירות מהכונן עבור השחזורים המהירים ביותר ולאתחולים לש מכונות וירטואליות באופן מהיר. נתוני השמירה לטווח ארוך מוצמדים למאגר נתונים מונע שכפול, שכבת השמירה, כדי להפחית את כמות אחסון השמירה והעלות הנובעת מכך. גישה דו-שכבתית זו מספקת את ביצועי הגיבוי והשחזור המהירים ביותר עם עלות האחסון הנמוכה ביותר.

בנוסף, ExaGrid מספקת ארכיטקטורת צמיחה בה פשוט להוסיף התקנים ככל שהנתונים גדלים. כל התקן כולל מעבד, זיכרון ויציאות רשת, כך שככל שהנתונים גדלים, כל המשאבים הנדרשים זמינים כדי לשמור על חלון גיבוי באורך קבוע. גישת אחסון בגדילה זו מבטלת שדרוגי מלגזה יקרים, ומאפשרת לערבב התקנים בגדלים ודגמים שונים באותה מערכת צומחת, מה שמבטל את התיישנות המוצר תוך הגנה על השקעות IT מראש ולאורך זמן.

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

 

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, אזור בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ‘ילה, חבר העמים, קולומביה, צ‘כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, איבריה, ישראל, יפן, מקסיקו, המדינות הנורדיות, פולין, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

 

בקרו אותנו ב-exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ה-ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מבלים כעת באופן משמעותי פחות זמן בגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. בדקו את 100+ סקירות ותובנות העמיתים של Gartner.

 

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של   ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של המחזיקים בהם.

 

 

קשרי מדיה

Media:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

 

 

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire