אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות האוסטרלית

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות האוסטרלית

 

סן פרנסיסקו, 18 באוקטובר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מבססת יכולות משפטיות ומחזקת את הכיסוי הכולל באוסטרליה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם פירמת עורכי הדין המובילה Cornwalls.

 

Cornwalls, שנוסדה בשנת 1891, מציעה מגוון רחב של שירותים משפטיים, כולל בנקאות ופיננסים, תאגידים ומסחר, יחסי עבודה ותעשייה, פינטק, קניין רוחני, ליטיגציה ויישוב סכסוכים, קניין, ארגון מחדש וחדלות פירעון, מסים, הגירה וטלקומוניקציה. בהובלת המנכ"ל לבנט שבקי, צוות המשרד, המונה קרוב ל-100 עורכי דין, מפעיל פרקטיקה כלל-אוסטרלית.

 

"הלקוחות שלנו נמצאים במרכז המודל העסקי שלנו, ואנחנו נותנים עדיפות לחרוג מהציפיות על ידי קידום שירותי דיילות וזיהוי הזדמנויות חדשות בשוק", אמר לבנט. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו להישאר משרד עורכי דין מוביל ומרחיב את היכולות שלנו לספק את השירות הטוב מסוגו ברמה האזורית והגלובלית".

 

" Cornwalls היא קבוצה יזמית עם גישה חדשנית להרחבת העסק שלהם ושמירה על יתרון תחרותי בשוק", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "התוספת שלהם מאפשרת לנו לשמור על דריסת רגל באזור וממצבת אותנו להמשך צמיחה".

 

Andersen Global  היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-12,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-380 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire