אלכס שאד מונה לדירקטור עצמאי בחברת פסיפיק גרין טכנולוגיות בע"מ

 

אלכס שאד מונה לדירקטור עצמאי בחברת פסיפיק גרין טכנולוגיות בע"מ

 

 

דובר, דלאוור, 19 באוקטובר 2022, (ACCESSWIRE) :

פסיפיק גרין טכנולוגיות בע"מ ("החברה" או "Pacific Green", (OTCQB:PGTK) הודיעה כי אלכסנדר שאד (Alexander Shead ) מונה לדירקטור עצמאי, החל מיום 16 באוקטובר 2022. אלכס כיהן בעבר כמנכ"ל החברה מיולי 2016 עד אוקטובר 2020.

 

אלכס הוא יו"ר Lockton Pacific  (2012-היום), חברת בת של Lockton Companies, Inc, חברת תיווך הביטוח העצמאית הגדולה בעולם, המדורגת במקום השמיני בעולם. אלכס הוא גם המנהל האחראי בנציבות ניירות הערך וההשקעות האוסטרלית (ASIC).

 

בשנת 2008, אלכס הגה את הארגון הלא ממשלתי עטור הפרסים (NGO), Food Ladder, ונשאר יו"ר עד היום. Food Ladder היה אחד הארגונים הלא ממשלתיים הראשונים בעולם שהשתמשו בטכנולוגיות בנות קיימא מבחינה סביבתית כדי ליצור ביטחון תזונתי וכלכלי לקהילות שנפגעו מעוני. אלכס היה גם המייסד של Fair Repairs, מיזם חברתי המספק הזדמנויות הכשרה ותעסוקה לאנשים הסובלים מאבטלה ארוכת טווח ונחיתות.

 

אלכס הוא אזרח בריטי, אוסטרלי ושווייצרי, שהתחנך בבית הספר הארו באנגליה ובאוניברסיטת לה סורבון בפריז, צרפת. בשנת 1993, אלכס ייסד את סטיוארט אלכסנדר, והוביל את החברה להפוך לאחד מעסקי הייעוץ הגדולים ביותר בבריטניה בתחום הביטוח וניהול הסיכונים, ובסופו של דבר למכור אותה ל-AXA, בריטניה.

 

בשנת 2004 עבר אלכס לאוסטרליה, שם היה בעל מניות ודירקטור ב-Milne Alexander, חברת בוטיק לייעוץ בתחום הביטוח. בין השנים 2008 ל-2014, אלכס היה היו"ר בפועל של קבוצת הביטוח Mecon Winsure, אחת מסוכנויות הביטוח והחיתום המובילות באוסטרליה, ושימש כמחזיק כיסוי עבור לויד‘ס מלונדון ומבטחים אוסטרליים מקומיים. קבוצת הביטוח Mecon Winsure נמכרה לחברת Steadfast Group Ltd הרשומה ב-ASX בשנת 2014.

 

הרקורד של אלכס ביצירת ערך לבעלי המניות באמצעות פעילות מיזוגים ורכישות (M&A) השתרע על פני שלושה עשורים. לאלכס מגוון רחב של ניסיון יזמי וידע מעמיק ברכישות ארגוניות בקנה מידה גדול ואינטגרציות תפעוליות, לאחר שהוביל בהצלחה מעל 40 עסקאות עסקיות.

 

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אגירת אנרגיה BESS של סוללות ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) ופוטו-וולטאית (PV) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות הימיות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של Pacific Green: www.pacificgreentechnologies.com.

 

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

הודעה לגבי הצהרות צופות פני עתיד:

הודעה זו לעיתונות מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27A  של חוק ניירות הערך של ארצות הברית משנת 1933 ובסעיף 21E  של חוק הבורסה לניירות ערך משנת 1934. הצהרות בהודעה לעיתונות זו זו שאינן היסטוריות גרידא הן הצהרות צופות פני עתיד וכוללות הצהרות כלשהן בנוגע לאמונות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות, בין היתר, כל התפתחות עסקית פוטנציאלית ועניין עתידי בטכנולוגיות בקרת הסוללות, השמש והפליטות של החברה.

התוצאות בפועל עשויות להיות שונות מאלו הצפויות בכל הצהרות צופות פני עתיד בשל גורמים רבים. גורמים אלה כוללים, בין היתר, תנאים כלכליים ופוליטיים כלליים, ואת ההשפעה המתמשכת של מגפת קוביד-19. הצהרות צופות פני עתיד אלה נעשות נכון למועד הודעה לעיתונות זו, והחברה אינה נוטלת על עצמה כל מחויבות לעדכן את ההצהרות צופות פני העתיד, או לעדכן את הסיבות לכך שהתוצאות בפועל עשויות להיות שונות מאלו הצפויות בהצהרות צופות פני העתיד. למרות שהחברה מאמינה כי האמונות, התוכניות, הציפיות והכוונות הכלולות בהודעה זו לעיתונות הן סבירות, לא ניתן להבטיח כי אמונות, תוכניות, ציפיות או כוונות כאלה יתבררו כמדויקות. על המשקיעים לעיין בכל המידע המפורט במסמך זה וכן להתייחס לגילוי גורמי הסיכון המפורטים בדוח השנתי של החברה בטופס10-K  לשנת הכספים האחרונה, בדוחות הרבעוניים של החברה בטופס 10-Q  ובדוחות תקופתיים אחרים המוגשים מעת לעת לרשות לניירות ערך.

מקור: Pacific Green Technologies, Inc .

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE