לידרטק מביאה את טכנולוגיית התוכנה Raw Data Fusion ותפיסה לאירועי הרכב בנובמבר במוטור סיטי דטרויט

לידרטק מביאה את טכנולוגיית התוכנה Raw Data Fusion ותפיסה לאירועי הרכב בנובמבר במוטור סיטי דטרויט

LeddarTech נבחרה כאחת החברות הצומחות ביותר בקנדה

LeddarTech®, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על הכרתה בין החברות הצומחות ביותר בקנדה לשנת 2022 על ידי דוח העסקים של Globe and Mail, שבו LeddarTech דורגה 280 מתוך 430 חברות זכאיות.

קוויבק סיטי, 19 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®  , מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השתתפותה בשני אירועי רכב מרכזיים בדטרויט, מישיגן, שם היא תדגים את LeddarVision™, פתרון ייחודי של היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים המאפשר פריסה המונית של ADAS ופתרונות נהיגה אוטונומית.

הצוות הטכני והניהולי של LeddarTech מצפה להדגים את הטכנולוגיה שלה בשני האירועים הקרובים הבאים:

פסגת הרכב האמריקאית -  American Automotive Summit – 1-2 בנובמבר MGM Grand Detroit

פסגת הרכב האמריקאית משמשת כפלטפורמה שנתית להחלפת רעיונות סביב ההשפעה של דינמיקת שוק וטכנולוגיות חדשות עבור מובילי הרכב הנוכחיים והעתידיים. צרו קשר עם למעלה מ-150 מעמיתיכם, צרו קשר עם מציגים ולמדו מהמשפיעים והמנהלים המובילים בתעשייה המעורבים בייצור, תפעול, עיצוב, הנדסה, איכות שרשרת אספקה וחדשנות.

*מצגת מאת פרנץ סנטלמי, נשיא וסמנכ"ל התפעול של LeddarTech בשעה 12:10 EST ב-2 בנובמבר

נושא: "טכנולוגיית חישה ותפיסה – אתגרים ופתרונות קריטיים עבור ADAS ו- AD"

במצגת זו, תלמדו על המעבר לכלי רכב המוגדרים על ידי תוכנה ועל תפקידה של טכנולוגיית החישה והתפיסה בו.

* LeddarTech נמצאת בביתן: 9

בקשו פגישה עם לידרטק באירוע

Tech.AD ארה"ב - 13-15 בנובמבר - מלון הנרי דטרויט

Tech.AD USA היא פלטפורמת חילופי הידע המובילה בצפון אמריקה, המאגדת 250+ בעלי עניין הממלאים תפקיד פעיל בסצנת אוטומציית הרכב.

LeddarTech מציגה: טכנולוגיית היתוך ותפיסה של חיישני נתונים גולמיים של LeddarVision

*דוכן התצוגה של LeddarTech: 1

המומחים הטכניים שלנו ידגימו כיצד טכנולוגיית היתוך נתונים גולמיים מפשטת ערכות חיישנים מורכבות ומבטלת את התלות בחומרה כדי לספק ללקוחות את הגמישות להתרחב ולספק ביצועי ADAS ו- AD טובים יותר במהירות.

*רכב הדגמה חי של LeddarCar על הכביש עם זמינות מוגבלת - להדגמה בעולם האמיתי של התוכנה הייחודית שלנו המאפשרת אוטונומיה ברמה 2-5.

*ספקי Tier 1-2 ויצרני OEM לרכב: הזמינו הדגמה של LeddarCar

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק שהוקמה ב-2007 היא חברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך.

 

טכנולוגיית התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב, LeddarVision™, היא פתרון גמיש, חזק, חסכוני, אגנוסטי של חיישנים, המספק מודלים סביבתיים תלת-ממדיים מדויקים ביותר. בנוסף, תוכנה מדרגית זו תומכת בכל רמות האוטונומיה של SAE על ידי יישום אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי למזג נתונים גולמיים מחיישנים המשמשים ביישומי L2-L5. השימוש של LeddarTech בהיתוך נתונים גולמיים מזהה מכשולים קטנים מאוד על הכביש עם שיעורי זיהוי טובים יותר ופחות התראות שווא מאשר פתרונות "היתוך אובייקטים" מדור קודם. בנוסף, מתגלים גם מכשולים לא מסווגים, המספקים שכבת בטיחות נוספת לרכב. 

החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-140 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 daniel.aitken@leddartech.com

קשרי משקיעים: 

 

InvestorRelations@leddartech.com

https://investors.leddartech.com/

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, LeddarEcho, VAYADrive, VayaVision, XLRator וסמלי לוגו קשורים הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של LeddarTech Inc. וחברות הבנות שלהכל שאר המותגים, שמות המוצרים והסימנים הם או עשויים להיות סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם בהתאמה.

תמונה המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/982d222e-d193-4c43-a508-d3621411c300

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire