תאריך היעד הסופי של ABTביום שני: רוזן משרד עורכי הדין רוזן המוכר בעולם מעודדים את המשקיעים ב- Abbott Laboratories להשיג ייעוץ לפני המועד האחרון החשו

 

תאריך היעד הסופי של  ABTביום שני: רוזן משרד עורכי הדין רוזן המוכר בעולם מעודדים  את המשקיעים ב- Abbott Laboratories להשיג ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 31 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – ABT

 

ניו יורק, 25 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Abbott Laboratories מעבדות אבוט (NYSE: ABT) בין התאריכים 19 בפברואר 2021 עד 8 ביוני 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 31 באוקטובר 2022 בתביעה הייצוגית בניירות ערך .

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Abbott בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Abbott, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8453, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 31 באוקטובר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק:  על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא חשפו כי: (1) על פי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ("FDA"), ל- Abbott היו תנאים "לא סניטריים בעליל" במתקן שלה בסטורג‘יס, מישיגן, אשר ייצרו כמעט מחצית מצורות הפורמולה השונות לתינוקות של  Abbott תחת המותגים Similac, Alimentum, ו- EleCare; (2) כתוצאה מכך, עסקי תרכובות המזון לתינוקות של אבוט היו בסכנה חמורה לאור ההפרות הבוטות של תקנות הבריאות והבטיחות הפדרליות והמדינתיות; (3) בהתבסס על בדיקות של ה-FDA בין השנים 2019 ל-2022, Abbott  לא הצליחה לקבוע בקרות תהליך "שנועדו להבטיח שפורמולת תינוקות לא תהפוך למהול בשל נוכחותם של מיקרואורגניזמים בפורמולה או בסביבת העיבוד" ו- Abbott גם לא הצליחה "להבטיח שכל המשטחים שיצרו קשר עם פורמולה לתינוק נשמרו כדי להגן על תרכובות מזון לתינוקות מפני זיהום על ידי מקור כלשהו"; (4) התנאים הלא היגייניים של מתקן סטורג‘יס הביאו להחזרת תרכובת התינוקות של Abbott  ולסגירת מתקן סטורג‘יס; ו-(5) כתוצאה מכך, ההצהרות הפומביות של הנתבעים לגבי עסקיה, פעולותיה וסיכוייה של Abbott  היו שקריות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Abbott, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8453  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE