חברת הבת של Athlone, Vaninga, חותמת על עסקה עם טלנטיקס להספקת מרכז נתונים במפוטו

חברת הבת של Athlone, Vaninga, חותמת על עסקה עם טלנטיקס להספקת מרכז נתונים במפוטו

מוזמביק, אפריקה, 7 בינואר 2015 (Marketwired):

  חברת הבת של Athlone Investments Ltd. ("Athlone", "APIO" או "החברה") (IT:ATLN) (TASE: ATLN), Vaninga & Investimentos Limitada, שבונה את מרכז הנתונים הראשון שלה במפוטו, חתמה על עסקה עם הקבוצה מדרום אפריקה טלנטיקס (Telenetix) להספקת רכיבי הליבה של מרכז הנתונים.

בתחילת העסקה בשווי מיליוני דולרים יסופק השלב הראשון של מרכז נתונים מודולרי עם מאות כוננים שנמצא במטולה שבפאתי מפוטו, עיר הבירה של מוזמביק.

Telenetix Technology Solutions מתמחה במרכזי נתונים מודולריים מאז 2006 ויש לה התקנות ברחבי היבשת. החברה תספק את השלב הראשון של מרכז הנתונים של Vaninga בפתרון מכולות לפריסה מהירה שנבנה במיוחד עד תחילת מרס ושאר המתקן יתחיל לפעול במאי. טלנטיקס מנוסה בפעולה בסביבה האפריקנית הקשה שבה התקינה יחידות סולריות עצמאיות, יחידות שידור, יחידות V-SAT וכל המגוון של מרכזי נתונים מודולריים ISO ולא ISO.

מנכ"ל טלנטיקס דין הול אמר: "טלנטיקס  שמחה מאוד שנבחרה על ידי Vaninga לספק את מרכז הנתונים הראשון שלה כי אנחנו רואים את הקשרים האלה כארוכי טווח ורוצים לשתף פעולה עם החברה בהתרחבות שלה באפריקה".

Vaninga מתכוונת להתקדם מעבר למודל המסורתי של מרכזי נתונים - הספקת אירוח ומיקום משותף על ידי הוספת חבילות של שרתים וירטואליים ושרתי שלד (bare metal) והצעת שירותי ענן ווירטואליזציה. יש מחסור חמור של היצע במרכזי נתונים באפריקה ובמיוחד במוזמביק. החברה רוצה לנצל את ההזדמנות בשוק הזה שלדעתה יגדל כשטלפונים חכמים יחליפו את הטלפונים הניידים מהדור השני והתיאבון לשירותי נתונים כמו הזרמת וידאו ואודיו ישתווה למגמות העולמיות. 

מנהל התפעול הראשי של Vaninga אדווין תומפסון שאחראי על בניית מרכז הנתונים אמר: "אנחנו נלהבים לשתף פעולה עם טלנטיקס. הם הוכיחו שוב ושוב את יכולתם למסור פרויקטים בזמן ובמסגרת התקציב בתנאים הקשים של אפריקה ואנחנו בטוחים שהם יעשו זאת שוב".

אודות Athlone Investments Ltd.

Vaninga & Investimentos Limitada, חברת בת של Athlone Investments Ltd. (שבקרוב תמותג מחדש בשם APIO), היא חברת תקשורת מוזמביקית עם רשיון לספק מגוון מלא של שירותים נייחים ואלחוטיים בכל המדינה. היא תתמקד בהספקת שירותי מסדי נתונים ניטרליים מבחינת ספק השירות, שיש בהם מחסור חמור במוזמביק ובאפריקה שמדרום לסהרה באופן כללי. החברה תשיק את השירותים במפוטו בתחילת השנה החדשה וכבר קיבלה הבעות התעניינות לכל הקיבולת של שטחי הכוננים הזמינים.

בנוסף לשירותים המסורתיים של מרכזי מתונים כמו אירוח ומיקום משותף, Vaninga מתכוונת לספק מגוון של שירותים מבוססי ענן כגון פלטפורמה כשירות ותשתית כשירות, שרתים וירטואליים, אחסון מאובטח וזרימת מדיה. הלקוחות שלה כוללים בנקים, חברות תקשורת, מימשל, עסקים קטנים ובינוניים וצרכנים פרטיים.

אודות Telenetix Technology Solutions (Pty) Limited

טלנטיקס, חברה מדרום אפריקה שמתמקדת בתכנון, ייצור והספקה של מרכזי נתונים מודולריים, פתרונות לגיבוי חשמל ומודולים מיוחדים ניתנים להתאמה ספציפית ליישומי שידור, בריאות וחינוך, בין השאר. טלנטיקס התפתחה מחברה שמתמחה בתשתית מסורתית להתמחות בתשתית מודולרית.

בין הלקוחות של טלנטיקס רבות מהחברות הפן-אפריקניות הגדולות של דרום אפריקה שמספקות שירותי פיננסיים, תקשורת ושידור.

הערת אזהרה לגבי מידע צופה פני עתיד

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בחוקי ניירות הערך הישראלים הרלבנטיים. מידע צופה פני עתיד כולל, אך לא רק, אמירות לגבי המודל העסקי של החברה. באופן כללי, מידע צופה פני עתיד ניתן לזיהוי באמצעות השימוש במונחים צופי פני עתיד כגון "מתכננת", "מצפה" או "לא מצפה", "צפויה", "תקציב", "מתוכננת", "מעריכה", "חוזה", "מתכוונת", "צופה" או "לא צופה" או "מאמינה" או וריאציות של מילים או משפטים אלה, או נאמר בו שפעולות, אירועים או תוצאות מסוימים "עשויים", "יכולים", "יהיו", "אולי" או "יתבצעו", "מתרחשים" או "יושגו". מידע צופן פני עתיד נתון לסיכונים, אי ודאויות וגורמים אחרים ידועים ולא ידועים שעשויים לגרום לכך שהתוצאות, רמת הפעילות, הביצועים או ההישגים בפועל של החברה יהיו שונים מהותית מאלה שמובעים באותו מידע צופה פני עתיד או משתמעים ממנו, כולל אך לא רק: אי ודאויות עסקיות כלליות, תחרותיות, פוליטיות וחברתיות וסיכונים אחרים של הענף. למרות שהחברה ניסתה לזהות גורמים חשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מאלה הכלולות במידע הצופה פני עתיד, יכולים להיות גורמים אחרים שיגרמו לכך שהתוצאות לא יהיו לפי התחזיות, ההערכות או הכוונות. אין שום ביטחון שמידע זה יוכח כמדויק, כי התוצאות בפועל ואירועים עתידיים יכולים להיות שונים מהותית מאלה החזויים באמירות אלה. בהתאם, אל לקוראים לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד. החברה לא מתחייבת לעדכן מידע צופה פני עתיד כלשהו, אלא בהתאם לחוקי ניירות הערך שחלים.

 

איש קשר למדיה:

Ross Macdonald
מנכ"ל
+447767028239
ross@apio.net

 

Gordon Edwards
יו"ר משותף
+27834632819
Gordon@apio.net

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRED