רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב- Polished.com Inc. f/k/a 1847 Goedeker Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה

 

 

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-  Polished.com Inc. f/k/a 1847 Goedeker Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה שהוגשה בניירות ערך שהחלה ע"י המשרד – POL, GOED

 

ניו יורק, 1 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  Fulgent Genetics, Inc.  (נאסד"ק: FLGT) בין התאריכים 22 במרץ 2019 ל-4 באוגוסט 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 21 בנובמבר 2022 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע כי הגיש תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Polished.com Inc. f/k/a 1847 Goedeker Inc. (NYSE American: POL, GOED)  (i) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף הקשור שהונפקו בקשר עם ההנפקה הראשונית לציבור של החברה בשנת 2020 ("ההנפקה" או " IPO "); ו/או (2) בין ה-27 ביולי 2020 ל-25 באוגוסט 2022, שני התאריכים כוללים ("תקופת המחלוקת"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 30 בדצמבר 2022.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Polished בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Polished, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8124 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 30 בדצמבר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת יועצים. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, הצהרת הרישום התומכת בהנפקה הייתה שקרית ו/או מטעה ו/או לא גילתה כי: (1) החברה תנסח מחדש כספים מסוימים; (2) הבקרות הפנימיות של החברה לא היו מספקות; (3) החברה המעיטה וטשטשה את סוגיות הבקרה הפנימית שלה; (4) כתוצאה מכך, החברה תקיים חקירה עצמאית; (5) כתוצאה מהחקירה, החברה, בין היתר, תחזיק יועצים ויועצים עצמאיים, ותעכב את הגשותיה הרבעוניות תוך הפרה של דרישות הרישום של NYSE; (6) לאחר תחילת החקירה יעזבו מנכ"ל החברה וסמנכ"ל הכספים את החברה; ו-(7) כתוצאה מכך, התבטאויותיהם הפומביות של הנתבעים היו כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כמו כן, על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) הבקרות הפנימיות של החברה לא היו מספקות; (2) החברה המעיטה וטשטשה את סוגיות הבקרה הפנימית שלה; (3) החברה לא בנתה או תיקנה כראוי את הבקרות הפנימיות הבלתי מספקות והבלתי יעילות שלה; (4) בניגוד להצהרות החברה, החברה לא תיקנה את הבקרות הפנימיות שלה; (5) כתוצאה מכך, החברה תעסוק בחקירה עצמאית; (6) כתוצאה מהחקירה, החברה תחזיק, בין היתר, יועצים ויועצים עצמאיים, ותעכב את הגשותיה הרבעוניות תוך הפרה של דרישות הרישום של NYSE; (7) לאחר תחילת החקירה יעזבו מנכ"ל החברה וסמנכ"ל הכספים את החברה; ו-(8) כתוצאה מכך, הצהרותיהם הפומביות של הנתבעים היו כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Polished, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8124 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

        Laurence Rosen, Esq.
        Phillip Kim, Esq.
        The Rosen Law Firm, P.A.
        275 Madison Avenue, 40th Floor
        New York, NY 10016
        Tel: (212) 686-1060
        Toll Free: (866) 767-3653
        Fax: (212) 202-3827
        lrosen@rosenlegal.com
        pkim@rosenlegal.com
        cases@rosenlegal.com
        www.rosenlegal.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE