היטאצ'י אנרג'י תספק את טכנולוגיית המיתוג המבודדת בגז 420 קילו-וולט הראשונה בעולם ללא SF6 בחיבור הרשת של TenneT בגרמניה

היטאצ‘י אנרג‘י תספק את טכנולוגיית המיתוג המבודדת בגז 420 קילו-וולט הראשונה בעולם ללא SF6 בחיבור הרשת של TenneT בגרמניה

 

תרומה ליעדי ניטרליות הפחמן של TenneT לבניית רשת בת קיימא ועמידה בגרמניה

 

ציריך, שוויץ, 9 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

היטאצ‘י אנרג‘י Hitachi Energy הודיעה היום כי תספק את טכנולוגיית ה-GIS (SF6) הראשונה בעולם של 420 קילו-וולט (kV) המבודדת בגז (GIS) ופתרון חיבור רשת טרומי מודולרי חדשני בצומת מפתח ברשת החשמל של TenneT בגרמניה, ותתמוך במפעילת הרשת האירופית המובילה כדי להשיג את יעדי ניטרליות הפחמן שלה.

פרויקט זה מכסה שדרוג משמעותי של חיבור לרשת החשמל אשר מאריך באופן משמעותי את חיי ההפעלה של נכסי חשמל קיימים כדי להבטיח את אורך החיים והיעילות המתמשכת של תשתית החשמל הקיימת. מובילת הטכנולוגיה העולמית תספק EconiQ™ 420 kV GIS חדשני המשתמש בטכנולוגיה משנה משחק שמבטלת את SF6 עם פתרונות אמינים ומדרגיים לטביעת הרגל הפחמנית הנמוכה ביותר.

TenneT היא מפעילת מערכות הולכה גדולה בהולנד ובגרמניה, המספקת חשמל לכ-42 מיליון בתים ועסקים בשתי המדינות. החברה שואפת להיות הכוח המניע מאחורי מעבר האנרגיה על ידי השקעה בטכנולוגיות יעילות לסביבה להפחתת פליטות גזי חממה. כמפעילת מערכת הולכה, TenneT היא שחקן מפתח בדרך ההיסטורית למערכת אנרגיה בטוחה, אמינה ונטולת פחמן.

כדי לתמוך ב-TenneT במעבר שלה לפתרונות נטולי SF6, Hitachi Energy  תתרום טכנולוגיות חלוציות, יכולות אינטגרציה ייחודיות של מערכות, מומחיות הנדסית וניסיון רב עם דרישות קוד רשת מקומיות לחיזוק חיבור הרשת בתחנת הכוח באגירה שאובה Erzhausen בהספק של 220 מגה-וואט (MW) ליד הנובר. פרויקט זה משתמש בבניית מודלים של מידע, שיטת עבודה דיגיטלית מאוחדת ושיתופית המאפשרת מידול תלת-ממדי מבוסס החלטות ומשפרת את ניהול המתקן באמצעות תאום דיגיטלי למחזור החיים של נכס החשמל. הפרויקט כולו יושלם בשנת 2026.

בפרויקט זה, היטאצ‘י אנרג‘י תתקין שלושה מפרצים של EconiQ 420 kV GIS  כדי לאפשר העברת כמויות גדולות של חשמל על פני מרחקים ארוכים תוך ביטול כמויות משמעותיות של SF6. חדשנות חסכונית זו נשארת דומה בגודלה תוך שהיא אמינה ב-100% כמו פתרון GIS קונבנציונלי המבוסס על SF6. התקנה זו תמנע למעשה תוספת של כמעט 2,300 ק"ג של SF6, שווה ערך להסרת פליטת ה-CO2 של כ-1,1501 כלי רכב נוסעים בשנה.

"אנו גאים לשתף פעולה עם TenneT במאמציהם להאיץ את מעבר האנרגיה ולחזק את תשתית החשמל בגרמניה", אמר קלאודיו פאצ‘ין, מנכ"ל Hitachi Energy. "בהיטאצ‘י אנרג‘י, אנו דוגלים בדחיפות של מעבר האנרגיה באמצעות חדשנות ושיתוף פעולה. באמצעות חיבורי הרשת הטרומיים המודולריים שלנו וטכנולוגיית מיתוג המתח הגבוה EconiQ, אנו תומכים בלקוחותינו כדי להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולאפשר מערכת אנרגיה בת קיימא, גמישה ובטוחה יותר".

EconiQ  הוא הפורטפוליו היעיל לסביבה של Hitachi Energy לקיימות, שבו מוצרים, שירותים ופתרונות מוכחים כמספקים ביצועים סביבתיים יוצאי דופן. היטאצ‘י אנרג‘י הציבה את הקיימות בלב ייעודה והיא מקדמת עתיד אנרגטי בר-קיימא לכולם.


1 מבוסס על ההנחה שרכב נוסעים פולט 19 ק"ג CO שווה ערך לכל 100 ק"מ ונוהג 10,000 ק"מ בשנה.

אודות Hitachi Energy

היטאצ‘י אנרג‘י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -40,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר. 

https://www.hitachienergy.com

https://www.linkedin.com/company/hitachienergy

https://twitter.com/HitachiEnergy

אודות Hitachi, Ltd

 

היטאצ‘י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ‘י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים, תחת המבנה העסקי של מערכות ושירותים דיגיטליים, אנרגיה ירוקה וניידות, התעשייה ומערכות רכב. מונעים על ידי ירוק, דיגיטלי וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. ההכנסות המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2021 (שהסתיימה ביום 31 במרץ 2022) הסתכמו ב-10,264.6 מיליארד ין (84,136 מיליון דולר אמריקני), עם 853 חברות בנות מאוחדות וכ-370,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ‘י, בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

 

קבצים מצורפים:

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy Ltd.

+41793847775

jocelyn.chang@hitachienergy.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE