Radisys חוגגת עם שישה זוכים בפלטפורמה הדיגיטלית של Engage בהאקתון TADHack 2022

Radisys חוגגת עם שישה זוכים בפלטפורמה הדיגיטלית של Engage בהאקתון TADHack 2022

 

פתרונות מהעולם האמיתי שנוצרו באמצעות הפלטפורמה עטורת הפרסים של Radisys ב-TADHack 2022

 

הילסבורו, אורגון, 8 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Radisys® Corporation , מובילה עולמית של פתרונות טלקום בקוד פתוח, שמחה לציין את הזוכים בפתרונות העולם האמיתי המבוססים על Engage Digital Platform ב-TADHack Global לשנת 2022, האקתון המתמקד בפתרונות תקשורת ניתנים לתכנות. Radisys סיפקה למשתתפים במסלול לפיתוח יישומי טלקום (TAD) גישה לפלטפורמת Engage Digital עטורת הפרסים שלה, לפיתוח ללא קוד או בקוד נמוך, כדי לפתח פרויקטי תוכנה או "פריצות" הנותנות מענה לאתגרים או תרחישי שימוש של לקוחות. Engage Digital Platform של Radisys מספקת למפתחים ערכת כלים מלאה ליצירת מגוון שלם של שירותי תקשורת, החל משיחות קוליות ו/או וידאו ועד ניתוח דיבור ופתרונות דיגיטליים התומכים בבינה מלאכותית.

ההאקתון TADHack Global התקיים ב-15-16 באוקטובר 2022, כשהמשתתפים שהתחרו ממוקמים במספר ערים וכן באמצעות האינטרנט. Radisys בחרה שישה זוכים, כולל תיקו במקום השלישי ושתי קטגוריות מיוחדות, עבור הפריצות הטובות ביותר מבין 23 ההגשות בהן השתמשו ב-Engage Digital Platform של Radisys.

"אני רוצה לברך את כל הזוכים באירועי TADHack Global לשנת 2022, במיוחד את אותם צוותים שמינפו את Engage Digital Platform של Radisys כדי לפתח פתרונות חדשניים שכאלה", אמר אל בלסקו, ראש תחום מדיה, ליבה ויישומים עסקיים ב-Radisys. "הפיתוח של פתרונות העולם המציאותי המדהימים הללו במהלך סוף שבוע אחד היה מרשים, והוא מדגיש את המהירות שבה ניתן לפתח וליישם רעיונות ויישומים חדשים. האקתונים כמו TADHack הם דרך מצוינת להציג כיצד ספקיות שירותים מנוהלים בענן ואינטגרטורים יכולים להפיק תועלת מאקו סיסטם חדשני של מפתחים המצויד בממשקי תכנות וערכות פיתוח כדי ליצור יישומי מדיה מתקדמים רבי עוצמה שהם יכולים לשלב ולהציע כשירותים חדשים".

הזוכים ב-TADHack הגלובלי באמצעות Engage Digital Platform

מקום ראשון - Field Workforce Helper מספק מידע מהמלאי כדי לתמוך במשימות של העובדים בשטח, ומנתב את קריאות שמירה למפעיל באמצעות סדר יום המבוסס על הגיליון האלקטרוני של גוגל, ולבסוף מבצע את רישום פרטי השיחה בגיליון האלקטרוני. חבר צוות: נאצ‘ו גרמילה.

מקום שני - Secret Babble הופך שיחות רב-לשוניות לנגישות יותר על ידי אספקת תרגומים באמצעות הטלפון אותם ניתן לקרוא אותם בקול רם באמצעות המערכת, או לשלוח בדיסקרטיות כהודעת טקסט, המספקת תמלול של התרגום. קבוצה: Similarly Geeky; חברי צוות : סטיב גודווין ולילי מדר.

מקום שלישי - Blink היא אפליקציה למקומות צפופים שנועדה לצמצם את הקהל ולתת לאנשים גישה נוחה למידע על המקום המסוים הזה. הוא משמש במקומות כמו בתי חולים, בנקים, חנויות ושדות תעופה וכיוצא בכך. קבוצה: Sibane IT Solutions; חברת צוות: לינדה מוסמאקה.

מקום שלישי - Live Connect מאפשר למשתמשים להתחבר למומחים ברחבי העולם לטובת דברים כמו לימוד שפה חדשה או מציאת מורה למתמטיקה או מוזיקה, כדי לקבל עזרה בהנפת מטה גולף וכל דבר שביניהם. Live Connect עוזר למשתמשים למצוא מומחה מתאים, לקבוע פגישה ולהתחבר דרך המחשב או הטלפון באמצעות ממשקי תכנות של Radisys לוידאו כדי להכניס את המומחה לבתי הלקוחות. קבוצה: Live Connect; חבר צוות: ג‘ון קייקסי.

הפריצה הכי טובה עבור תעשייה 4.0 - FiremeX היא מערכת גילוי והתרעה לשריפות המשלבת ראייה ממוחשבת, הודעות ושיחות שמע בזמן אמת בעת זיהוי אירוע. קבוצה: RegeX; חברי הצוות: ננדולה פררה, רייבין פרננדו, סובין קודיטוואקו, דילן פררה, תנוקה אובין ווירסינגה.

פריצה למעורבות דיגיטלית משבשת - LifeVerse היא פלטפורמת מעורבות רפואית בזמן אמת המאפשרת ליצור ולנהל סוגים שונים של מרפאות במטאברס עבור פגישות והן להתייעצויות בזמן אמת עם מטופלים. קבוצה: LifeVerse; חברי הצוות: פאהד מחמוד, סרמד פאהים, פאהים אזהר.

כדי לצפות בסרטונים של ששת הזוכים בפלטפורמה הדיגיטלית של Engage ולראות את כל האירועים של TADHack 2022 בקרו בכתובת  https://www.engagedigital.ai/tadhack22

 

אודות Radisys

 

Radisys, מובילה עולמית בפתרונות טלקום בקוד פתוח, מאפשרת לספקי שירותים להניע חידושי שוק עם מודלים עסקיים חדשים של ארכיטקטורה פתוחה. פתרונות הטכנולוגיה המאפשרים, המבוזרים והווירטואליים החדשניים של Radisys ממנפים ארכיטקטורות ותקנים פתוחים, בשילוב תוכנה וחומרה פתוחה כדי להניע המרה עסקית עבור תעשיית הטלקום, בעוד שארגון השירותים ברמה העולמית שלה מספק מומחיות באינטגרציה של מערכות הדרושה לפתרון אתגרי פריסה מורכבים של ספקי תקשורת ותוכן.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.radisys.com.

Radisys Engage Digital Platform הוכתרה הן כזוכה בפרס מוצר התקשורת המאוחדת של השנה לשנת 2022 והן כזוכה בפרס מוצר התקשורת של השנה על ידי TMC, חברת מדיה גלובלית משולבת המכסה שווקים מרובים בתעשיות התקשורת והטכנולוגיה, וזכתה בפרס החדשנות בחוויה הדיגיטלית בפרסי החדשנות של Pipeline לשנת 2022, אשר מזהה את הממציאים המובילים שמשנים את התעשייה עם ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית ביותר. Engage Digital Platform זכתה גם בתואר "תוכנת התקשורת המשובחת ביותר" בידי פרסי 2022 Comms Council UK לשנת 2022 , חגיגה של חדשנות בתעשיית הטלקום, ונבחרה כפיינליסטית בקטגוריית פרס פלטפורמת CPaaS הטובה ביותר על ידי UC Today, פרסום מקוון מוביל לתקשורת מאוחדת (UC) וטכנולוגיית שיתוף פעולה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.engagedigital.ai.

Radisys®   הוא סימן מסחרי רשום של Radisys. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

ראו את גרסת המקור בשפה האנגלית ב- businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221108006102/en/

 

למידע נוסף:

 

Nereus for Radisys
Matt Baxter, +1-503-619-0505
radisys@nereus-worldwide.com


מקור: Radisys Corporation.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire