eXelate תארח את פסגת Big Data eXposed השנתית השלישית עם נותנות החסות Internap ו-Aerospike

ניו יורק, 21 בינואר 2015, (Marketwired) :

 eXelate, פלטפורמת הנתונים העצמאית המובילה, הודיעה היום על אירוח פסגת Big Data eXposed השנתית השלישית ב-25 בינואר בתל אביב, שתפגיש 250 יזמי טכנולוגיה מובילים, ארכיטקטים ומנהלים ראשיים וסמנכ"לי הנדסה ותפעול כדי לדון בהתפתחויות בתוכנה ובארכיטקטורות שמניעות את הפתרונות בתחום הביג דאטה. האירוע, שנמשך חצי יום, הוא בחסות  Internap ו-Aerospike ויכלול מצגות מחכימות ודיוני פאנלים עם מנהיגים מחברות נתונים חשובות שבחזית החדשנות, ואחריו תיערך למשתתפים קבלת פנים לנטוורקינג.

"השורשים הטכנולוגיים של eXelate בישראל עמוקים, וכך גם הכמות המדהימה של חדשנות והשפעה שמקורה בקהילה הדיגיטלית המקומית", אמר מרק זגורסקי, מנכ"ל eXelate. "אנחנו שמחים לחזור לתל אביב, לב פעילות המחקר והפיתוח שלנו, כדי לדון ולהתווכח על ההשפעה המתמשכת של ביג דאטה על השיווק הדיגיטלי עם כמה מהמוחות החריפים ביותר בתחום הנתונים בכל כדור הארץ".

ב-Big Data eXposed המשתתפים ילמדו עוד על התוכנה והארכיטקטורה שמאחורי ענף הפרסום הדיגיטלי. הנואם המרכזי באירוע יהיה ברייסון קוהלר, סגן נשיא בכיר ומנהל טכנולוגיית המידע הראשי של  The Weather Company. קוהלר ייעזר בעשרים פלוס שנות הניסיון שלו בסיוע לחברות להשתמש באופן יעיל יותר בפתרונות טכנולוגיים כדי לצייד את המשתתפים ברעיונות ניתנים ליישום למיקסום היעדים העסקיים שלהם.

"אנחנו שמחים לשתף פעולה עם eXelate כדי להפגיש מנהיגי טכנולוגיה בכנס השנתי Big Data eXposed", אמר סאטיש המצ'נדרן, סגן נשיא לניהול מוצרים, אירוח וענן, Internap. "השנה אנחנו מצפים לעוד חוויה מאוד מרתקת שתתמקד במגמות המתפתחות והלקחים שנלמדים בתחום הביג דאטה".

מה:
כנס Big Data eXposed השנתי השלישי

מתי:
25 בינואר 2015 | תוכן 13:30-18:00 | קוקטייל קבלת פנים 18:00-20:00

איפה:
דיוויד אינטרקונטיננטל, רחוב קאופמן 12, תל אביב

Big Data eXposed יכלול מושבים ומצגות אינטראקטיביים שיעסקו בכמה מהנושאים הבאים:

למידע נוסף על Big Data eXposed, בקרו: http://exelate.com/bdx2015/

אודות Aerospike

Aerospike הוא מסד הנתונים המהיר ביותר בעולם. אחסון המפתח-ערך בזכרון NoSQL עם הקוד הפתוח הממוטב לפלאש שלו פועל במהירות ללא תקדים, עם גודל בלתי מוגבל ואמינות ללא תחרות. עם Aerospike, מפתחים יכולים לבנות במהירות סוג חדש של יישומים מונעי נתונים בקנה מידה אינטרנטי שיש להם את היכולת לעבד מיליוני תנועות בשנייה עם זמני תגובה של פחות מאלפיות שנייה. יזמים ועסקים כמו AppNexus, Chango, eXelate, Inmobi ו-KAYAK מסתמכים על Aerospike כדי להתמקד בהגדלת עסקיהם בלי המורכבות של בנייה ותחזוקה של מסד נתונים מהיר. היישומים המשבשים האלה מריצים את Aerospike ב-RAM טהור או בתצורה מעורבת RAM/SSD, עם היתרון לגודל של פלאש. בין המשקיעים של Aerospike, שהמטה שלה נמצא בעמק הסיליקון: NEA, CNTP ו-Alsop Louie. הורידו את Aerospike Community Edition עם הקוד הפתוח בכתובת www.aerospike.com ועקבו @aerospikedb.

אודות eXelate

eXelate, הספקית המובילה של טכנולוגיית נתונים שמניעה את סביבת השיווק הדיגיטלי, פועלת ליידע, לרומם ולהעצים משווקים בתקופה שבה רהיטות נתוני לקוחות היא היתרון התחרותי הכי חשוב. ענן נתוני הלקוחות eXelate כולל את פלטפורמת ניהול הנתונים צד ראשון המאוד מידרגית, שוק הנתונים הגדול ביותר בענף הכולל נתונים ממוקדים קנייניים וממותגים המגיעים למיליארדי צרכנים גלובליים ופתרונות ניתוח חלוציים שממנפים את שניהם, ויוצרים מדידה בזמן אמת בלולאה סגורה ותובנות מדויקות שניתן לפעול לפיהן. eXelate, שהיא פריצת דרך בשיווק חוצה פלטפורמות, מאפשרת למשווקים  מעורבות של הלקוחות בכל המסכים והמכשירים. כחברה ב-NAI, IAB, trustE, המועצה לפרסום אחראי ושותפות הנתונים הפתוחים של Evidon, חברת eXelate מצייתת לפרקטיקת פרסום ששומרות על הפרטיות. למידע נוסף, בקרו באתר www.eXelate.com או עקבו אחרי @eXelate.

אודות Internap

Internap היא ספקית תשתית האינטרנט עתירת הביצועים שמניעה את היישומים שמעצבים את האופן שבו אנו חיים, עובדים ומשחקים. התשתית המעורבת שלנו מספקת ביצועים בלי פשרות -- משלבת שירותי ענן, אירוח ומיקום משותף וירטואליים ופיזיים על גבי רשת גלובלית של מרכזי נתונים, ממוטבים מהיישום ועד למשתמש הקצה ומגובים על ידי תמיכה איתנה של הלקוחות והבטחה לזמן פעולה תקינה של 100%. מאז 1996 החברות הכי חדשניות סמכו על Internap שתהפוך את היישומים שלהן ליותר מהירים ומדרגיים. למידע נוסף, בקרו באתר www.internap.com.

מידע ליצירת קשר

אשת קשר למדיה
Carla Rudder
מנהלת יחסי ציבור בכירה
Blast PR בשם eXelate
Carla@blastpr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Marketwired

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769