Anomali ממנה את אודית טיברוול למנהל כספים ומנהל תפעול ראשי

 

 

Anomali ממנה את אודית טיברוול למנהל כספים ומנהל תפעול ראשי

 

טיברוול יניע את הביצועים התפעוליים ויאיץ את ביצוע אסטרטגיית הגידול של החברה

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 10 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Anomali אנומלי, המובילה במודרניזציה והגדלת פעילות האבטחה על ידי אספקת רמות פורצות דרך של נראות עם זיהוי ותגובה לאיומים מונעי מודיעין, הודיעה כי אודית טיברוול מונה לתפקיד מנהל הכספים הראשי (CFO) ומנהל התפעול הראשי (COO). כמנהל הכספים ומנהל התפעול הראשי של Anomali, טיברוול ידווח ישירות למנכ"ל Anomali, אחמד רובאיי, המוביל את הפעילות העסקית הגלובלית של החברה.

"אודית מביא ל-Anomali עשרות שנות ניסיון - באבטחת סייבר והן בבנייה והרחבה של צמיחה גלובלית. הניסיון והמומחיות שלו, המתפרסים על פני פיננסים, שוקי הון וחברות מובילות בשלבי צמיחה להנפקה ראשונית, יהיו נכס אדיר ללקוחות, לשותפים ולמשקיעים שלנו", אמר אחמד רובאיי, מנכ"ל. "המנהיגות הנרחבת של אודית הייתה היבט מכריע בסיוע לתפעול המצליח של ארגונים, ועם תחילת תפקידו כמנהל תפעול ראשי, אנו מגדילים עוד יותר את צוות המנהיגות שלנו ונכנסים ל-2023 עם מודל תפעול מואץ עוד יותר כדי לעזור ל-Anomali להצליח".

לטיברוול יותר מ-25 שנות מנהיגות פיננסית, והוא זכה להכרה בזכות יכולתו לבנות, להרחיב וליצור ערך. לאחרונה היה טיברוול סמנכ"ל הכספים של Arkose Labs, שם מונה לצוות המנהיגות הניהולית של המשרד. בהיותו ב-Arkose Labs, הוא היה אחראי לכל היבטי הפעילות הפיננסית הגלובלית של החברה והוביל את תחומי מעורבות העובדים, משאבי האנוש והגיוס, המשפט והציות לרגולציות.

הוא מוכר בשל מומחיותו בהנחיית חברות טכנולוגיה נסחרות, מגובות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות. הוא סייע לארגונים גלובליים להשיג יעדים אסטרטגיים. הוא עבד בנוסף כמנהל כספים ראשי בחברת האבטחה והזיהוי SecureAuth, והיה סגן נשיא לענייני כספים ב-Sitecore, המובילה העולמית של תוכנת ניהול השיווק המבוססת על הקשרים. ב-Sitecore, הוא היה גורם מרכזי במכירת החברה בשיעור של 1.2 מיליארד דולר. בנוסף, הוא הוביל את ארגון הכספים של ServiceSource, והוביל את חברת פלטפורמת טכנולוגיית ה-B2B המובילה להנפקה ראשונית והנפקה משנית. טיברוול החל את הקריירה שלו בחשבונאות ציבורית ב-Big Four firm, PwC.

"אני נרגש להצטרף לצוות של Anomali  כמנהל הכספים הראשי וכן לתפקיד החדש שנוצר כמנהל תפעול ראשי ולתרום למשימה שהיא לעזור לארגונים לחדש את פעולות האבטחה שלהם כדי לחסום פרצות לעצור אויבים מתקדמים", אמר טיברוול. "אני מצפה להביא את הניסיון שלי בתחום האבטחה ובהובלת חברות בשלבי צמיחה כדי לעזור ל-Anomali  לבנות על הצלחתה, להניע שיפורים תפעוליים ברחבי החברה ולבצע את תוכנית הצמיחה שלה".

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: www.anomali.com

טוויטר: https://twitter.com/Anomali

לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/anomali/

בלוג: https://www.anomali.com/blog

 

אודות Anomali

 

אנומלי Anomali היא המובילה במודרניזציה ובהרחבה של פעולות האבטחה, ומספקת רמות פורצות דרך של נראות אבטחה וזיהוי איומים ותגובה מונעי מודיעין. בעולם מלא ב-SIEM, SOAR, XDR, פלטפורמת Anomali מגדילה את הנראות, משתלבת עם בקרות האבטחה הקיימות ומעשירה אותם בהקשרים שניתן לפעול לפיהם כדי לעצור את התוקפים. Anomali עוזרת ללקוחות ולשותפים לשנות את פלטפורמת ה-SOC שלהם על ידי העלאת הרמה של יעילות האבטחה והקטנת העלות שלהם, כשבלב הכל נמצאים תהליכים ממוכנים. הפתרון מעוגן בניהול ביג דאטה ומתגאה במאגר הגדול בעולם של בינה עולמית התומך בפריסות טבעיות לענן, במספר עננים, בהתקנות מקומיות והיברידיות.

Anomali, שנוסדה ב-2013, משרתת ארגוני B2B עסקיים גלובליים וארגונים גדולים במגזר הציבורי, כולל ISAC, ISAO, ספקי שירותים ולקוחות Global 1000 כדי לסייע בשמירה על התשתית, העסקים והאנשים הקריטיים בעולם. חברות השקעה מובילות, כולל Google Ventures, General Catalyst ו-IVP, תומכות ב-Anomali. למידע נוסף בקרו בכתובת www.anomali.com.

 

 

למידע נוסף:

 

Karen Buffo
news@anomali.com

 

 

מקור: Anomali

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire