ממשלת סנט קיטס ונוויס אינה מקבלת מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום עבור תוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה

ממשלת סנט קיטס ונוויס אינה מקבלת מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום עבור תוכנית האזרחות על ידי השקעה שלה

 

באסטר, 14 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

ממשלת סנט קיטס ונוויס, יחד עם יחידת האזרחות על ידי השקעות של המדינה, הפריכו טענות כי משקיעים המעוניינים לקבל אזרחות למדינה יכולים לשלם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין.

תוכנית האזרחות של סנט קיטס ונוויס על ידי השקעה היא הוותיקה ביותר בעולם, לאחר שהוקמה בשנת 1984 - היא מספקת למשקיעים מכל רחבי העולם את אחד המסלולים המהירים, הקלים והזולים ביותר לאזרחות שנייה.

בהתבסס על תהליך בדיקת נאותות רב-שכבתי חזק המבוצע על ידי חברות אבטחה בינלאומיות מארה"ב ומבריטניה, המשקיעים צריכים לעבור תהליך בקשה רשמי המורכב משמונה שלבים עיקריים, הכוללים:

*שלב 1: אישור מראש על ידי סוכן ממשלתי מאומת של סנט קיטס ונוויס והכנת הבקשה

* שלב 2: הגשת בקשת האזרחות

* שלב 3: עיבוד הבקשה על ידי יחידת האזרחות על ידי השקעה ובדיקות נאותות פנימיות וחיצוניות

* שלב 4: מכתב אישור עקרוני שהונפק

* שלב 5: תרומה לקרן צמיחה בת קיימא או לנדל"ן שאושר מראש

*שלב 6: סליקה בנקאית של מקור הכספים

* שלב 7: תעודת רישום שהונפקה

*שלב 8: אזרח יכול להגיש בקשה לדרכון סנט קיטס ונוויס

 

לאורך כל התהליך, משקיע יתקשר עם סוכן ממשלתי מאושר אשר יקל על היישום וכל התשלומים יבוצעו באמצעות בנקים רשומים באמצעות כסף פיאט - מטבע שהונפק על ידי הממשלה שאינו מגובה על ידי סחורה כגון זהב. דוגמה לכך תהיה דולר אמריקאי, אירו או יואן סיני.

 

משקיעים אינם יכולים לבצע תשלומים לסוכן שאושר על ידי הממשלה או ליחידת האזרחות על ידי השקעה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים ישירות. אלה יצטרכו להיות מומרים תחילה למטבע פיאט והמבקש יצטרך לספק תצהיר תומך לגבי מקור הכספים שלהם כחלק מתהליך הבקשה.

 

סנט קיטס ונוויס עדיין לא העבירה חקיקה כלשהי בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. המדינה משתתפת בתוכנית הפיילוט של הבנק המרכזי של מזרח הקריביים (ECCB), שמטרתה לחקור את השימוש במטבעות קריפטוגרפיים כמטבע פיאט.

 

מטרת התוכנית היא לספק מערכת פיננסית דיגיטלית בטוחה ומאובטחת על ידי ניצול היתרונות של בלוקצ‘יין והיא נועדה להדגים את הכדאיות והפונקציונליות של היכולת של ECCB להנפיק דולרים דיגיטליים במזרח הקריביים.

 

ה- ECCB הוא הסמכות הפיסקלית של איגוד המטבעות של מזרח הקריביים (ECCU).

 

בנאום שנשא בוועידת המזומנים האלקטרוניים 2022, שהתקיימה ב-12 בנובמבר 2022, הביע ראש ממשלת סנט קיטס ונוויס, ד"ר טרנס דרו, כי בעוד שביטקוין קאש – צורה נוספת של מטבע קריפטוגרפי – משמש כשיטת מכרז על ידי חלק מהעסקים במדינה, בדיקות נאותות מקבלות כיום עדיפות על ידי ממשלתו לפני כל החלטה משמעותית הנוגעת לשימוש הרשמי במטבע הקריפטוגרפי.

 

ראש הממשלה דרו הצהיר כי הביטחון הפיננסי והביטחון של האזרחים הוא עניין בעדיפות גבוהה, והממשלה, בהנחיית ה-ECCB, מוכנה לבחון את האפשרות שביטקוין קאש יוצג כהילך חוקי במרחב הפיננסי המקומי.

 

ראש הממשלה הסביר כי ברגע שכל אמצעי ההגנה הפיננסיים החיוניים יהיו קיימים, ביטקוין קאש יכול להפוך להילך חוקי בסנט קיטס ונוויס עד מרץ 2023.

 

היתרונות של קבלת אזרחות שנייה לסנט קיטס ונוויס

 

אזרחות על ידי השקעה היא הליך משפטי להענקת אזרחות כפולה ליחידים – ובמקרים מסוימים גם למשפחותיהם – בתמורה לתרומה כספית לכלכלת המדינה. היוזמה מאפשרת למדינות לתעל כספים לפיתוח שירותי בריאות, חינוך, תשתיות ועוד.

 

להיות אזרח סנט קיטס ונוויס מציע למשקיעים שלל יתרונות, כולל איחוד משפחות, ניידות גלובלית, אבטחה משופרת והזדמנויות כלכליות מוגברות.

 

סנט קיטס ונוויס מציעה מוסדות חינוך עטורי פרסים ובעלי שבחים בינלאומיים כמו אוניברסיטאות וטרינריות ורפואיות, המושכים אנשי מקצוע בעלי תודעה עולמית. אנשים מכל רחבי העולם מגיעים לסנט קיטס ונוויס, יותר ממיליון בשנה ליתר דיוק, בגלל מגזר התיירות המשגשג שלה.

 

בשנים האחרונות, האומה ראתה מספר גדל והולך של מבקרים אמריקאים. כ-1,000 אזרחי ארה"ב מתגוררים כיום באיים. כעת, עם יותר מדיניות של עבודה מהבית מאי פעם, רבים רואים באיים הקריביים את היעד המושלם להתרחק מהמולת הערים הגדולות תוך שהם ממשיכים להיות מחוברים כאשר עסקים מתקשרים.  

 

בנוסף לאזרחות וניידות גלובלית, סנט קיטס ונוויס מציעה לאזרחיה הבוחרים להפוך לתושבי מס מגוון רחב של שירותי ביטוח בסביבה ידידותית למס. לדוגמה, המדינה מבטיחה פרטיות פיננסית בכך שאינה הופכת כל מידע על בעלי עסקים בחו"ל ומנהלים בכירים לציבורי.

 

גיוון התיק הוא הצעד הראשון בפיזור ההשקעות שלך כך שהחשיפה שלך אינה מוגבלת לסוג אחד בלבד של נכסים. השקעה בנכס בסנט קיטס ונוויס תאפשר לך לגוון את תיק ההשקעות שלך ואולי לעשות תשואה על מכירת חלקך בנדל"ן לאחר תום תקופת ההחזקה המינימלית. 

 

זה גם יבטיח שתשמרו על כמות מסוימת של העושר שלכם מחוץ למדינת הולדתכם. באקלים פוליטי וכלכלי לא ברור, הידיעה שחלק מתיק ההשקעות שלכם נקי מאחיזתה של ממשלה מושחתת פוטנציאלית יכולה להעניק לך שקט נפשי עצום. 

 

קשרי מדיה

 

PR St Kitts and Nevis

Government of St. Kitts and Nevis

mildred.thabane@csglobalpartners.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE